0

juz kiedys o tym pisalem...ze jakby Ibra zlapal kontuzje podobna do Wasyla to Milan by go z pewnoscia nie wykupil...i nawet tyvh 24 baniek by nie bylo! ale oby tak sie nie stalko! :)

0

w merlinie reklamuja wysylke w 24h...takze jeszcze w tym roku moze by doszla :)

0

Galacticos190> ok. dodaje do tych 83min...

Casillas 14 meczy (do wczoraj) - 1260min

Arbeloa 10 x 90 (nie wiem na 100% czy gral wszystkie mecze) - 900min.

Granero 6 spotkan - 540min.

...

w sumie daje nam to 2783min.

...

i dalej brakuje ok. 1000 minut :)

0

skad ta liczba - 3785?!?

skoro "...z drużyny rezerw Mourinho pozwolił zagrać tylko Adánowi (45 minut), Sarabii (18), Juanowi Carlosowi (12) i Mateosowi (8). Łącznie 83 minuty..."

0

witam

a co powiecie na taki czarny scenariusz...w najblizszym sezonie Ibra "lapie" kontuzje ala Wasyl ;/

Milan go oczywiscie nie kupuje po tym sezonie i wraca on do nas ze swoimi 12-ma bankami rocznie...i przez nastepne 3 (chyba) lata mamy kolejne prawie 40 baniek w plecy...

uuuu...to by byl wtedy dopiero transfer 100-lecia!!!

PS. oczywicie chcialbym sie mylic :)

pozdro

0

a pamietacie bramke R10 w meczu LM z Werderem strzelona pod podskakujacym murem?!?

MISTRZOSTWO SWIATA !!! :)

0

ktos pytal o tapety...sa na oficjalnej stronie :)

http://www.fcbarcelona.com/web/english/futbol/media_partit/descarregues/tricamp. html

(usuń spację przed html)

pozdrawiam

0

borys27....chyba Bojan przeczytal w przerwie Twoj wpis...wydaje mi sie, ze odpowiedzial odpowiednio :)

0

3:0 !!!!!!!!!!!!!!!! hehehee :)

0

WielkiMati

liczba goli na koniec sezonu:

Real - 107 - 89/90

Barca - 102 - 96/97

inne zespoly raczej nie mialy wiecej :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?