lesny
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Stargard Szczeciński
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
juz kiedys o tym pisalem...ze jakby Ibra zlapal kontuzje podobna do Wasyla to Milan by go z pewnoscia nie wykupil...i nawet tyvh 24 baniek by nie bylo! ale oby tak sie nie stalko! :)
0
w merlinie reklamuja wysylke w 24h...takze jeszcze w tym roku moze by doszla :)
0
Galacticos190> ok. dodaje do tych 83min...
Casillas 14 meczy (do wczoraj) - 1260min
Arbeloa 10 x 90 (nie wiem na 100% czy gral wszystkie mecze) - 900min.
Granero 6 spotkan - 540min.
...
w sumie daje nam to 2783min.
...
i dalej brakuje ok. 1000 minut :)
0
skad ta liczba - 3785?!?
skoro "...z drużyny rezerw Mourinho pozwolił zagrać tylko Adánowi (45 minut), Sarabii (18), Juanowi Carlosowi (12) i Mateosowi (8). Łącznie 83 minuty..."
0
witam
a co powiecie na taki czarny scenariusz...w najblizszym sezonie Ibra "lapie" kontuzje ala Wasyl ;/
Milan go oczywiscie nie kupuje po tym sezonie i wraca on do nas ze swoimi 12-ma bankami rocznie...i przez nastepne 3 (chyba) lata mamy kolejne prawie 40 baniek w plecy...
uuuu...to by byl wtedy dopiero transfer 100-lecia!!!
PS. oczywicie chcialbym sie mylic :)
pozdro
0
a pamietacie bramke R10 w meczu LM z Werderem strzelona pod podskakujacym murem?!?
MISTRZOSTWO SWIATA !!! :)
0
ktos pytal o tapety...sa na oficjalnej stronie :)
http://www.fcbarcelona.com/web/english/futbol/media_partit/descarregues/tricamp. html
(usuń spację przed html)
pozdrawiam
0
borys27....chyba Bojan przeczytal w przerwie Twoj wpis...wydaje mi sie, ze odpowiedzial odpowiednio :)
0
3:0 !!!!!!!!!!!!!!!! hehehee :)
0
WielkiMati
liczba goli na koniec sezonu:
Real - 107 - 89/90
Barca - 102 - 96/97
inne zespoly raczej nie mialy wiecej :)