libertyOfMine
Dołączył/a: styczeń 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jeżeli dany zespół wygrywa 11 meczów z rzędu a nagle zalicza porażkę, no to chyba zagrał słabiej niż w ostatnich 11 meczach? A więc słabnie. No bo chyba nie gra lepiej? Nie wiem z czego Wy się tak śmiejecie. Jak Real przegrał 0:4 to też osłabł (ba, zdechł), ale teraz gra coraz lepiej. Ale Wy macie klapki na oczach, o Jezu :).
0
Może jeszcze powiesz, że specjalnie przegrali x)??
0
Czyżby balon pt. Wielka Forma Barcelony Luisa Enrique właśnie dzisiaj pękł? :) No a mecz z City już za pasem.
0
Jesteś książkowym przykładem hipokryty.
0
0
0
No tak, Figo zły Enrique dobry, bo Figo do Realu a Enrique do Barcy. Oszczędź sobie i innym tych bzdur. Masz kompleksy :)
0
0
3
To Enrique już nie jest zdrajcą bo poszedł w drugą stronę?
2
0
Tydzień temu sprzedawaliście pół składu i dymisjonowaliście trenera :)
3
Stary ale kogo obchodzi zdanie jakiegoś cebulaka?
1
Remis 1:1 bym stawiał
2
Szkoda, że nie 20
0
Real teraz odpocznie, mecze co tydzień :) Akurat z formą trafią na Ligę Mistrzów. Odpadnięcie z Cdr może teoretycznie pomóc Królewskim obronić LM
1
O ile Real nie wygra Ligi i Ligi Mistrzów to Barcelona może coś namieszać