2

Jeżeli dany zespół wygrywa 11 meczów z rzędu a nagle zalicza porażkę, no to chyba zagrał słabiej niż w ostatnich 11 meczach? A więc słabnie. No bo chyba nie gra lepiej? Nie wiem z czego Wy się tak śmiejecie. Jak Real przegrał 0:4 to też osłabł (ba, zdechł), ale teraz gra coraz lepiej. Ale Wy macie klapki na oczach, o Jezu :).

0

Może jeszcze powiesz, że specjalnie przegrali x)??

0

Czyżby balon pt. Wielka Forma Barcelony Luisa Enrique właśnie dzisiaj pękł? :) No a mecz z City już za pasem.

0

Jesteś książkowym przykładem hipokryty.

0

0

0

No tak, Figo zły Enrique dobry, bo Figo do Realu a Enrique do Barcy. Oszczędź sobie i innym tych bzdur. Masz kompleksy :)

0

0

3

To Enrique już nie jest zdrajcą bo poszedł w drugą stronę?

2

0

Tydzień temu sprzedawaliście pół składu i dymisjonowaliście trenera :)

3

Stary ale kogo obchodzi zdanie jakiegoś cebulaka?

1

Remis 1:1 bym stawiał

2

Szkoda, że nie 20

0

Real teraz odpocznie, mecze co tydzień :) Akurat z formą trafią na Ligę Mistrzów. Odpadnięcie z Cdr może teoretycznie pomóc Królewskim obronić LM

1

O ile Real nie wygra Ligi i Ligi Mistrzów to Barcelona może coś namieszać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?