1

Marzy mi się mecz z Arsenalem w 1/4 LM,zawsze lubię ich oglądać ;) Ale najpierw obie ekipy muszą awansować

0

I po dzisiejszym wieczorze z Barçą z uśmiechem na ustach mówię dobranoc ;)

0

Nie chcę wyrokować,ale Arsenal to wygra do zera ;) Mecz pokazują na jedynce,najlepsza wiadomość dnia jutrzejszego ;)

0

Danilo nadal potrzebny,obrona może nie jest zła,ale dobry stoper by się przydał+następca Alvesa,co nie zmienia faktu,że to jeden z najlepszych meczów Barcy w sezonie ;)

1

Szkoda karnego,ale Messiego nie obwiniam,choć myślałem że Suarez będzie strzelał ;) No nic,dziś fiesta w Barcelonie!

1

Mówiłem,że Luis się rozstrzela,czekam na hattricka ;) Brawo El Pistolero!!!

0

Panowie,dziś once de gala,emocje do końca i 2-3 dla nas ;)

6

Bez Pique to by nie była taka sama Barca :D

0

Pique zagra mecz życia jutro,zobaczycie ;)

7

Kto się nie może doczekać meczu z City?Przyznawać się :p

0

Byle nie przegrali,planuję 02 postawić,Messi pokaże,na co go stać ;)

0

No właśnie,będzie to test na to,czy Barça jest w stanie wygrać LM,jak wygra z City w dwumeczu,to będzie w stanie wygrać LM i nie musi to być przekonująca wygrana

0

Na obu jednocześnie,kiedy ostatnio Xavi z Iniestą grali razem na boisku przez cały mecz?

0

Nic tylko obstawić ten mecz.kupić czteropak piwa i oglądać ;) To już jutro :) A w środę jeszcze Arsenal na dokładkę,i poniedziałek da się przeżyć :p

0

No dokłanie,zwłaszcza kelner lub kucharz,super zawody ;) Nie wiem po co chodzę do liceum,tylko chyba dlatego,bo się dobrze uczyłem,a to i tak nic nie daje...Dobranoc wszystkim ;)

0

Dokładnie.i ja sobie myślę właśnie nad szkołą policealną,w tej chwili matura to kartka papieru,nic poza tym...

0

Na studia niektórzy chodzą,bo myślą,że robota sama im się znajdzie...Sam chodzę do LO,a szczerze lepszym rozwiązaniem byłoby Technikum,ale nie mówię o wszystkich,żeby iść na studia,to trzeba mieć dużo oleju we łbie

0

Radzicie stawiać na Barcę 02 z City? :p

0

Legia 0-0 z Koroniarzami,lubię Koronę,ale po co spiepszyli mi kupon,choć Berga rozumiem,rewanż z Ajaxem wymaga poświęceń ;) Barça i Legia wygrywają solidarnie w tygodniu w pucharach i będę zadowolony z tygodnia ;)

0

To ja już wiem dlaczego Suarez nie grał wczoraj,cały karabin szykowany na City ;) Ogląda ktoś Legię?Może będzie chociaż 0-1...

13

Danilo potrzebny od zaraz ;)

0

Nie,to nie żart,jakbyś oglądał mecze Benfiki,to byś się do niego przekonał,ale i tak wolę by Enrique został,bez spiny ;)

0

Oglądał ktoś Benfikę?Jeśli Enrique ma wylecieć,najlepszym rozwiązaniem będzie Jorge Jesus (oczywiście chcę,by Enrique został ;p)podoba mi się styl,w jakim prowadzi lizbończyków,jakby Barca tak grała...

1

Autograf wzięty? ;)

3

Nie ma co rozpaczać,Real będzie miał 4 pkt,ciężko to będzie odrobić,ale Barca już nie raz udowadniała,że jej się nigdy nie skreśla,ważne,by się odpowiednio zmotywować na City

0

Po tym meczu ciężko wzkazać faworyta meczu z City,myślę jednak,że wygramy,a kurs się pewnie trochę podniesie ;)

0

I jeszcze z Malagą wygrywaliśmy seriami,a tu w jednym sezonie 2 wpadki,z czego wygrana na CN,jak na ironię

0

Przypomniał Wam się mecz z Celtą?Bo mi tak,też była tam taka bezradność...

0

Wiedziałem,że może być jak po Celcie,,ale co Cię nie zabije...

0

Odrobią,spokojnie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?