1

iFeliz cumpleaños Rafihna!

0

Danilo mógłby przejść,byłby lepszą wersją Alvesa i szybko wprowadziłby się do drużyny-Porto gra bardzo podobnie jak Barça,a De Sciglio nie widzę u nas,Milan nie ma obrony i nam go nie sprzeda,zresztą ten news powinien być podany za rok dopiero ;)

0

Chociaż raz się zgodzę z Destro,niech Danilo lepiej zostanie w Porto niż jeśli miałby iść do Madrytu,ewentualnie może wybrać Barcę :p Udanego Tłustego Czwartku życzę ;)

6

Neymar dobrze wykonał tego karnego,nie ma chłopak szczęścia dzisiaj po prostu,nie ma co go obwiniać,takie zachowanie jest niedorzeczne zwłaszcza,że mamy wynik

0

Nie ma co narzekać,mi się ten mecz bardzo podoba :p Pique ochrzczony porządnie ;)

0

Bravo jest lepszym bramkarzem,i nie chodzi tu o błąd Ter Stehena dzisiaj,tym wynikiem skończy się ten mecz

0

Blada Twarz pokazała swoje prawdziwe oblicze!

5

Szacunek to podstawa

0

A ostatni będzie z Españolem :D Villarreal postawi bardzo ciężkie warunki,coś mi się wydaje,że Suarez strzeli dziś 2 bramy i wygramy,szkoda,że mi się to nie śniło :p Typ 2-1 dla Barçy

0

Real i tak ma piękny stadion,Barça chyba ma Camp Nou w gorszym stanie (chodzi mi o to,że dłużej nie było przebudowywane).Dziś chcę widzieć wspaniały spektakl,a czy zwycięstwo,to się okaże po 22 ;)

0

Jakimś?Najszybszy napadzior w Anglii!Poza tym lubię gościa ;) Na Arsenal zawsze miło popatrzeć,to taka kopia Barcy ;)

1

Arsenal gra dosyć dobrze,szkoda,że tak nie jest w każdym meczu...

0

Podziwiam Enrique za to,że jest opanowany nawet wtedy,gdy normalny człowiek wyprowadziłby się z równowagi,trzeba przyznać,że może nie jest najlepszy w swoim fachu,ale trenować potrafi ;)

0

Dlaczego mnie to nie dziwi?

0

Fajnie,że klasyk jest wieczorem,to będzie o wiele ciekawszy mecz niż Atleti-Real ;)

0

A miał iść podobno do Legii...Moim zdaniem wzmocnienie Dnipro

1

Mecz idealny można by rzec,ja tam zastrzeżeń nie mam do naszej drużyny,no może obrona,ale jest bardzo dobrze,pozdrawiam ;)

0

Moim skromnym zdaniem liga rozstrzygnie się w Gran Derbi

0

Wiesz,po stronie Barcelonie niektórzy też nie mają za dużo oleju w głowie,masz + u mnie za tą wypowiedż

5

Teraz tylko wygrać z Athletic,takiej okazji możemy już nie dostać

0

A kiedy Verma będzie grał?To pytanie nurtuje najbardziej :p

0

Porto się widać szanuje,Danilo to bardzo dobry obrońca,poza tym wiedzą,że go bardzo chcemy,a oni chcą Tello,więc nie dziwię się,oby go kupili w przyszłym roku ;)

0

Zdecydowanie tak ;)

0

Co racja to racja,nikt nie zastąpi Sancheza,no może Suarez ;)

1

Bez Sancheza Arsenal też potrafi grać :)

0

Arsenal ma zaprezentować ładną dla oka i piłkę i wygrać,najlepiej 1-2,to będę miał dzień udany ;) A i pogubienie pkt przez Real mile widziane ;)

4

Lepiej się skupić na swoim meczu z Baskami,bo mogą nam sprawić nie lada problem,ostatnio wygrali z nami u sb 1-0!

0

Real mógłby zremisować jutro,to byłby idealny wynik dla nas

0

Oby ta przyszłość zagrała w niedzielę,bo oglądanie ciągle w środku obrony Masche przyprawia mnie o ból oczu,a to dlatego,że to def pomocnik,a Bartra ma ogromny,marnowany potencjał ;)

2

Dobry mecz dzisiaj,Real nie będzie miał łatwo z Sevillą,nic tylko chisy kupować i oglądać :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?