Danilo mógłby przejść,byłby lepszą wersją Alvesa i szybko wprowadziłby się do drużyny-Porto gra bardzo podobnie jak Barça,a De Sciglio nie widzę u nas,Milan nie ma obrony i nam go nie sprzeda,zresztą ten news powinien być podany za rok dopiero ;)
Chociaż raz się zgodzę z Destro,niech Danilo lepiej zostanie w Porto niż jeśli miałby iść do Madrytu,ewentualnie może wybrać Barcę :p Udanego Tłustego Czwartku życzę ;)
Neymar dobrze wykonał tego karnego,nie ma chłopak szczęścia dzisiaj po prostu,nie ma co go obwiniać,takie zachowanie jest niedorzeczne zwłaszcza,że mamy wynik
A ostatni będzie z Españolem :D Villarreal postawi bardzo ciężkie warunki,coś mi się wydaje,że Suarez strzeli dziś 2 bramy i wygramy,szkoda,że mi się to nie śniło :p Typ 2-1 dla Barçy
Real i tak ma piękny stadion,Barça chyba ma Camp Nou w gorszym stanie (chodzi mi o to,że dłużej nie było przebudowywane).Dziś chcę widzieć wspaniały spektakl,a czy zwycięstwo,to się okaże po 22 ;)
Podziwiam Enrique za to,że jest opanowany nawet wtedy,gdy normalny człowiek wyprowadziłby się z równowagi,trzeba przyznać,że może nie jest najlepszy w swoim fachu,ale trenować potrafi ;)
Porto się widać szanuje,Danilo to bardzo dobry obrońca,poza tym wiedzą,że go bardzo chcemy,a oni chcą Tello,więc nie dziwię się,oby go kupili w przyszłym roku ;)
Oby ta przyszłość zagrała w niedzielę,bo oglądanie ciągle w środku obrony Masche przyprawia mnie o ból oczu,a to dlatego,że to def pomocnik,a Bartra ma ogromny,marnowany potencjał ;)
1
iFeliz cumpleaños Rafihna!
0
Danilo mógłby przejść,byłby lepszą wersją Alvesa i szybko wprowadziłby się do drużyny-Porto gra bardzo podobnie jak Barça,a De Sciglio nie widzę u nas,Milan nie ma obrony i nam go nie sprzeda,zresztą ten news powinien być podany za rok dopiero ;)
0
Chociaż raz się zgodzę z Destro,niech Danilo lepiej zostanie w Porto niż jeśli miałby iść do Madrytu,ewentualnie może wybrać Barcę :p Udanego Tłustego Czwartku życzę ;)
6
Neymar dobrze wykonał tego karnego,nie ma chłopak szczęścia dzisiaj po prostu,nie ma co go obwiniać,takie zachowanie jest niedorzeczne zwłaszcza,że mamy wynik
0
Nie ma co narzekać,mi się ten mecz bardzo podoba :p Pique ochrzczony porządnie ;)
0
Bravo jest lepszym bramkarzem,i nie chodzi tu o błąd Ter Stehena dzisiaj,tym wynikiem skończy się ten mecz
0
Blada Twarz pokazała swoje prawdziwe oblicze!
5
Szacunek to podstawa
0
A ostatni będzie z Españolem :D Villarreal postawi bardzo ciężkie warunki,coś mi się wydaje,że Suarez strzeli dziś 2 bramy i wygramy,szkoda,że mi się to nie śniło :p Typ 2-1 dla Barçy
0
Real i tak ma piękny stadion,Barça chyba ma Camp Nou w gorszym stanie (chodzi mi o to,że dłużej nie było przebudowywane).Dziś chcę widzieć wspaniały spektakl,a czy zwycięstwo,to się okaże po 22 ;)
0
Jakimś?Najszybszy napadzior w Anglii!Poza tym lubię gościa ;) Na Arsenal zawsze miło popatrzeć,to taka kopia Barcy ;)
1
Arsenal gra dosyć dobrze,szkoda,że tak nie jest w każdym meczu...
0
Podziwiam Enrique za to,że jest opanowany nawet wtedy,gdy normalny człowiek wyprowadziłby się z równowagi,trzeba przyznać,że może nie jest najlepszy w swoim fachu,ale trenować potrafi ;)
0
Dlaczego mnie to nie dziwi?
0
Fajnie,że klasyk jest wieczorem,to będzie o wiele ciekawszy mecz niż Atleti-Real ;)
0
A miał iść podobno do Legii...Moim zdaniem wzmocnienie Dnipro
1
Mecz idealny można by rzec,ja tam zastrzeżeń nie mam do naszej drużyny,no może obrona,ale jest bardzo dobrze,pozdrawiam ;)
0
Moim skromnym zdaniem liga rozstrzygnie się w Gran Derbi
0
Wiesz,po stronie Barcelonie niektórzy też nie mają za dużo oleju w głowie,masz + u mnie za tą wypowiedż
5
Teraz tylko wygrać z Athletic,takiej okazji możemy już nie dostać
0
A kiedy Verma będzie grał?To pytanie nurtuje najbardziej :p
0
Porto się widać szanuje,Danilo to bardzo dobry obrońca,poza tym wiedzą,że go bardzo chcemy,a oni chcą Tello,więc nie dziwię się,oby go kupili w przyszłym roku ;)
0
Zdecydowanie tak ;)
0
Co racja to racja,nikt nie zastąpi Sancheza,no może Suarez ;)
1
Bez Sancheza Arsenal też potrafi grać :)
0
Arsenal ma zaprezentować ładną dla oka i piłkę i wygrać,najlepiej 1-2,to będę miał dzień udany ;) A i pogubienie pkt przez Real mile widziane ;)
4
Lepiej się skupić na swoim meczu z Baskami,bo mogą nam sprawić nie lada problem,ostatnio wygrali z nami u sb 1-0!
0
Real mógłby zremisować jutro,to byłby idealny wynik dla nas
0
Oby ta przyszłość zagrała w niedzielę,bo oglądanie ciągle w środku obrony Masche przyprawia mnie o ból oczu,a to dlatego,że to def pomocnik,a Bartra ma ogromny,marnowany potencjał ;)
2
Dobry mecz dzisiaj,Real nie będzie miał łatwo z Sevillą,nic tylko chisy kupować i oglądać :D