0

A za tydzień Atletico,strach się bać co będzie,dobrze że na Camp Nou chociaż grają

0

Coś koło 7 tyś,ale tego to najstarsi górale nie wiedzą :p

0

Nie za ciekawy wynik,no nic,przynajmniej wyczerpali limit frajerstwa na ten sezon mam nadzieję :p Nie ma co się załamywać,za tydzień wygramy z Atleti i wierzymy do końca w La Ligę

0

To jednak mój typ się sprawdzi,będzie 1-3 dla nas,spokojnie ;)

0

No i się zaczyna...Niech wprowadzi Messiego!

0

Niech się już ten mecz zaczyna ;)

0

Spokojnie,Messi wejdzie z Neymarem jak będziemy przegrywać :D

1

O mało zawału nie dostałem jak zobaczyłem tą 11,Suarez ratuj! ;)

2

Claudio Bravo to jest prorok,zadziałało piorunem :D

0

My tu się śmiejemy z Realu,a jeszcze my mamy cięźki mecz,ale nowy rok nie mógł się lepiej zacząć :p Byle wytrzymali ;)

0

Ja chyba śnię :o Cud na Mestalla! ;)

0

Dzisiaj chcę zobaczyć trio Suarez-Neymar-Messi kolejność tylko inna :)

0

Ciężki mecz,ale myślę,że wygramy pewnie,byłoby miło zacząć ten rok z przytupem,obstawiam 1-3 dla nas,bo bramkę na pewno stracimy ;)

0

Jak myślicie,jak pójdzie Realowi?Pierwszy raz im kibicuję (bukmacher) ;)

0

Puszczał ktoś na Barcę w totomixie czy u innego buka? :p Bo ja zaryzykowałem ten mecz na 2 oczywiście :D

0

Jak Atletico? :D

0

W to raczej nie wątpię,trzeba tylko częściej wystawiać ich do składu,a w obecnej sytuacji jest wręcz wzkazane ;)

0

A mi się wydaje,że Barça to pewnie wygra,Suarez coś ustrzeli tego jestem pewny :p

0

Ameryki to oni nie odkryli,że Messi jest oddany Barcelonie :p Mogli coś więcej napisać o Realu Sociedad,np.o Bravo ;)

2

A za 2 dni mecz :D Jak myślicie,jaki wynik w niedzielę będzie?Mogliby 0-3 wygrać,liczę też na Real,bo obstawiłem u buka,że wygra z Valencią :p

1

Lubię Arsenal,ale przyznam,że trzymam kciuki za Spurs ;)

0

Najlepsze wydarzenie roku?Transfer Suareza,mimo iż formą nie błyszczy,ale ten rok będzie jego :p

0

No i dobrze,nowy rok,nowe wyzwania,oby byli przytomni już na Sociedad ;)

1

Życzę wszystkim szczęśliwego Nowego Roku 2015,oby marzenia zarówno sportowe,jak i zawodowe a także prywatne się spełniły ;)

0

Najgorszym wydarzeniem jest z pewnością przegrane mistrzostwo,szansa na jedyny puchar w tym roku prysła jak bańka mydlana

1

Myślę,że to nie będzie zły okres dla klubu,wręcz przeciwnie,więcej wychowanków w składzie to tylko jeden z plusów,Zubi nikogo nie kupi np ;)

0

Dobrze,że mecz już 4 stycznia :p

0

A tam poza tematem to macie jakieś pomysły na sylwka? Ja nic sobie pewnie nie znajdę do roboty :/

1

Przypomina mi się sprawa meczu Legii z Celtikiem,też decyzja niesprawiedliwa i wszyscy się rozpisywali na ten temat...Bardziej boli brak transferów latem :/

0

Widać,że Inesta ma talent nie tylko do piłki :) Oby grał tak jak gotuje ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?