Czy pora jest aż taka ważna?Ja tam mogę i o 2 w nocy oglądać,chociaż 21 jak najbardziej pasuje :D A mam takie pytanie która jest wtedy godzina w Hiszpanii,a na ironię uczę się geografii rozszrzonej,ale pytam :)
Wiecie co porównywać ekstraklasę i 3 ligę hiszpańską jest trochę nie na miejscu,zgodzę się,że ta liga to jest gorsza od tej ligi w Hiszpanii,ale Legii w to nie mieszajcie,popatrzcie kto dominuje w tej lidze,mimo porażki w Łęcznej ;) Pzdr
2
Ciekawy mecz jest w Bilbao,polecam ;)
0
I weź tu czekaj do 4 stycznia na mecz :/
0
Messi miał bardzo dobry rok,Ronaldo może i był lepszy,ale mnie to nie obchodzi,najważniejsze są tytuły zespołowe :D
1
Mam nadzieję że Arsenal wygra z Liverpoolem,Alexis mógłby coś strzelić
3
Bardzo dobry wywiad,życzę mu nie jednego,ale conajmniej hattrika w finale LM ;) Życzenie niby mało realne,ale czuję,że się spełni :p
1
Mecz dopiero o 16,macie jakieś plany na sobotę? :) Ja niestety nic
0
O właśnie to ta wypowiedż,dzięki ;)
0
Shakira chodzi na mecze Barcy i jest za Realem?Logicznie :)
0
Wielki człowiek,do dziś pamiętam jego cytat o kamieniach do Tito,gdy walczył z rakiem,pamiętacie?Dobrze,że wraca do domu!
0
Dobry rywal,może sprawić niespodziankę i go nie zlekceważą
0
7 mam prawo jazdy i znowu mecz :D Wcześniej jak zdawałem za 1 to Barça była z PSG,teraz Derby Madrytu...I ten pierwszy oblałem,to jakieś fatum :D
0
Czy pora jest aż taka ważna?Ja tam mogę i o 2 w nocy oglądać,chociaż 21 jak najbardziej pasuje :D A mam takie pytanie która jest wtedy godzina w Hiszpanii,a na ironię uczę się geografii rozszrzonej,ale pytam :)
0
Najlepsza możliwa pora i prezent imieninowy zarazem :) 20 czy 21 mam więc przedwczesny :p
0
Niech już będzie sobota...
0
Jeśli nam FIFA pozwoli to sprzedać,choć Pedro zawsze lubiłem i lubię,ale Arsenal to jego miejsce marzeń na ten moment ;)
0
Javier mógłby zagrać w sobotę na DM,dobrze by było zobaczyć na prawej obronie Montoyę (wiem,że będzie z tym niemały problem)
0
Brakuje mi go w Barcelonie,przydałby się fizycznie na PO i duchowo jako motywator drużyny
0
Do Abidala zawsze miałem i mam ogromny szacunek
0
Zwykła plota,Rakitić sam twierzy,że jest szczęśliwy w Barcelonie! :)
0
No i czekać do soboty na mecz,trochę się to dłuży :/
0
Najlepsze jest to,że chyba tylko Iniesta i Pedro byli zawodnikami z podstawy,widać że zespół jest w formie :D
0
Mam nadzieję,że krytyka Pedro wreszcie ucichnie :D
0
Powtórzyć taki wynik i grę z Cordobą i będzie OK ;)
0
Pedro się rozkręca ;) Jeszcze jedną prosimy ;)
0
Nawet w hiszpańskim Canal+ pokazują mecz Barcy,a na TVP Sport nie pokażą
0
Mam nadzieję,że wejdzie Douglas
0
Dobry jest zostaw! :)
0
Wiecie co porównywać ekstraklasę i 3 ligę hiszpańską jest trochę nie na miejscu,zgodzę się,że ta liga to jest gorsza od tej ligi w Hiszpanii,ale Legii w to nie mieszajcie,popatrzcie kto dominuje w tej lidze,mimo porażki w Łęcznej ;) Pzdr
0
Plus za awatar ;)
0
Dalej Montoya,pokaż krytykom jak się gra!Bardzo mnie to cieszy,że gra :D