2

Ciekawy mecz jest w Bilbao,polecam ;)

0

I weź tu czekaj do 4 stycznia na mecz :/

0

Messi miał bardzo dobry rok,Ronaldo może i był lepszy,ale mnie to nie obchodzi,najważniejsze są tytuły zespołowe :D

1

Mam nadzieję że Arsenal wygra z Liverpoolem,Alexis mógłby coś strzelić

3

Bardzo dobry wywiad,życzę mu nie jednego,ale conajmniej hattrika w finale LM ;) Życzenie niby mało realne,ale czuję,że się spełni :p

1

Mecz dopiero o 16,macie jakieś plany na sobotę? :) Ja niestety nic

0

O właśnie to ta wypowiedż,dzięki ;)

0

Shakira chodzi na mecze Barcy i jest za Realem?Logicznie :)

0

Wielki człowiek,do dziś pamiętam jego cytat o kamieniach do Tito,gdy walczył z rakiem,pamiętacie?Dobrze,że wraca do domu!

0

Dobry rywal,może sprawić niespodziankę i go nie zlekceważą

0

7 mam prawo jazdy i znowu mecz :D Wcześniej jak zdawałem za 1 to Barça była z PSG,teraz Derby Madrytu...I ten pierwszy oblałem,to jakieś fatum :D

0

Czy pora jest aż taka ważna?Ja tam mogę i o 2 w nocy oglądać,chociaż 21 jak najbardziej pasuje :D A mam takie pytanie która jest wtedy godzina w Hiszpanii,a na ironię uczę się geografii rozszrzonej,ale pytam :)

0

Najlepsza możliwa pora i prezent imieninowy zarazem :) 20 czy 21 mam więc przedwczesny :p

0

Niech już będzie sobota...

0

Jeśli nam FIFA pozwoli to sprzedać,choć Pedro zawsze lubiłem i lubię,ale Arsenal to jego miejsce marzeń na ten moment ;)

0

Javier mógłby zagrać w sobotę na DM,dobrze by było zobaczyć na prawej obronie Montoyę (wiem,że będzie z tym niemały problem)

0

Brakuje mi go w Barcelonie,przydałby się fizycznie na PO i duchowo jako motywator drużyny

0

Do Abidala zawsze miałem i mam ogromny szacunek

0

Zwykła plota,Rakitić sam twierzy,że jest szczęśliwy w Barcelonie! :)

0

No i czekać do soboty na mecz,trochę się to dłuży :/

0

Najlepsze jest to,że chyba tylko Iniesta i Pedro byli zawodnikami z podstawy,widać że zespół jest w formie :D

0

Mam nadzieję,że krytyka Pedro wreszcie ucichnie :D

0

Powtórzyć taki wynik i grę z Cordobą i będzie OK ;)

0

Pedro się rozkręca ;) Jeszcze jedną prosimy ;)

0

Nawet w hiszpańskim Canal+ pokazują mecz Barcy,a na TVP Sport nie pokażą

0

Mam nadzieję,że wejdzie Douglas

0

Dobry jest zostaw! :)

0

Wiecie co porównywać ekstraklasę i 3 ligę hiszpańską jest trochę nie na miejscu,zgodzę się,że ta liga to jest gorsza od tej ligi w Hiszpanii,ale Legii w to nie mieszajcie,popatrzcie kto dominuje w tej lidze,mimo porażki w Łęcznej ;) Pzdr

0

Plus za awatar ;)

0

Dalej Montoya,pokaż krytykom jak się gra!Bardzo mnie to cieszy,że gra :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?