14 listopada 2014, 14:54
0
Nie dziwię mu się,a jeśli ma odejść,to tylko do Bayeru,a najlepiej do Benfiki ;)
10 listopada 2014, 20:12
2
Ja jestem tego zdania jak Guardiola,Enrique od razu nie zrobi drużyny,będziecie go wychwalać na koniec sezonu :)
9 listopada 2014, 20:09
1
I znowu przerwa na reprezentacje :(
8 listopada 2014, 16:55
Komentujecie ten mecz,jakby był już przegrany,jakby piłkarze tak myśleli,to vy na boisko nie wychodzili,więcej wiary w zespół! :)
8 listopada 2014, 16:44
Spokojnie,będzie 1-3 dla Barçy,wygramy to!
8 listopada 2014, 15:13
Cieszy obecność Adriano dzisiaj na PO
8 listopada 2014, 15:12
Jeden z tej dwójki Neymar-Suarez mógłby zagrać
8 listopada 2014, 15:05
Dzisiaj mam nadzieję,że Man Utd wygra,kupon musi wejść :p
8 listopada 2014, 14:00
Nie lubię obu drużyn,ale jakbym miał to obstawiać,to Liverpool to wygra
7 listopada 2014, 23:56
Coś na rozbudzenie http://www.przegladsportowy.pl/ Nie jest jeszcze tak żle :)
7 listopada 2014, 23:13
Tak,a do 30 min 0-3...Niech pokażą na boisku to co potrafią,denerwują mnie takie gadki
7 listopada 2014, 20:08
Nie na temat pytanie,ale pokazują gdzieś Lecha dzisiaj?
7 listopada 2014, 18:49
Wykluczune,Barça zawsze będzie najlepsza!
6 listopada 2014, 23:18
Legia mogłaby trafić na Celtic w 1/16 ;) A tak to kupon niezaliczony,Villarreal musiał stracić te 3 gole i przegrać?A już wygrywał :(
5 listopada 2014, 22:43
Pedro zaczyna grać,to cieszy
5 listopada 2014, 22:26
Narzekaliście na Pedro,a chłop odwala kawał dobrej roboty,asysta piękna! ; A Messi może zdąży trzecia strzelić?
5 listopada 2014, 17:55
Suarez mógłby zacząć strzelać od tego meczu,myślę że strzeli dzisiaj chociaż jedną bramkę
5 listopada 2014, 17:34
Wydaje mi się,że pewnie to wygramy,a Messi strzeli pierwszego hattricka w sezonie,no i Suárez dzisiaj strzeli ;)
5 listopada 2014, 12:36
Liczę dzisiaj wyjątkowo na Porto,bardzo lubię portugalskie ekipy
4 listopada 2014, 22:52
To będzie piękny dzień :)
4 listopada 2014, 22:47
Żeby się nasi nie zaksztusili w Amsterdamie tamtejszymi specjałami i zagrali na 5+
4 listopada 2014, 22:41
Arsenal sprawdza się tylko na ligę angielską :) Dobrze w sumie,że Real wygrał,utarł nosa Angolom,a ile do wygrania?
3 listopada 2014, 16:35
Pique nie jest taki jak Fabregas,jeśli już ma odejść to do Man Utd
3 listopada 2014, 15:45
Oj żebyście się nie zdziwili,jak zagra lepiej niż Alves,trzymam kciuki za Douglasa :)
3 listopada 2014, 15:35
Was też to dołuje,że w środę jest pokazywany mecz Bayernu,a nie Barcy?Bo mnie bardzo
2 listopada 2014, 20:32
I pewnie wywalczy,z czego będę niezmiernie zadowolony :D Trzeba być w życiu optymistą
2 listopada 2014, 13:05
Myślę,że nie ma co obwiniać drużyny i Enrique,trzeba dać im trochę czasu,najlepiej do końca sezonu
2 listopada 2014, 12:19
Brawo Los Leones! ;)
1 listopada 2014, 22:27
Flustracja to mało powiedziane po takim meczu,jak oglądałem ten mecz,to przypomniał mi się mój mecz treningowy,w którym grałem i mimo wielu bardzo dobrych okazji nie mogłem strzelić bramki,cóż zdarzają się i takie mecze
1 listopada 2014, 21:34
Panowie,jeszcze to wygramy!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Nie dziwię mu się,a jeśli ma odejść,to tylko do Bayeru,a najlepiej do Benfiki ;)
2
Ja jestem tego zdania jak Guardiola,Enrique od razu nie zrobi drużyny,będziecie go wychwalać na koniec sezonu :)
1
I znowu przerwa na reprezentacje :(
2
Komentujecie ten mecz,jakby był już przegrany,jakby piłkarze tak myśleli,to vy na boisko nie wychodzili,więcej wiary w zespół! :)
0
Spokojnie,będzie 1-3 dla Barçy,wygramy to!
0
Cieszy obecność Adriano dzisiaj na PO
0
Jeden z tej dwójki Neymar-Suarez mógłby zagrać
0
Dzisiaj mam nadzieję,że Man Utd wygra,kupon musi wejść :p
0
Nie lubię obu drużyn,ale jakbym miał to obstawiać,to Liverpool to wygra
1
Coś na rozbudzenie http://www.przegladsportowy.pl/ Nie jest jeszcze tak żle :)
0
Tak,a do 30 min 0-3...Niech pokażą na boisku to co potrafią,denerwują mnie takie gadki
0
Nie na temat pytanie,ale pokazują gdzieś Lecha dzisiaj?
0
Wykluczune,Barça zawsze będzie najlepsza!
0
Legia mogłaby trafić na Celtic w 1/16 ;) A tak to kupon niezaliczony,Villarreal musiał stracić te 3 gole i przegrać?A już wygrywał :(
2
Pedro zaczyna grać,to cieszy
0
Narzekaliście na Pedro,a chłop odwala kawał dobrej roboty,asysta piękna! ; A Messi może zdąży trzecia strzelić?
0
Suarez mógłby zacząć strzelać od tego meczu,myślę że strzeli dzisiaj chociaż jedną bramkę
0
Wydaje mi się,że pewnie to wygramy,a Messi strzeli pierwszego hattricka w sezonie,no i Suárez dzisiaj strzeli ;)
0
Liczę dzisiaj wyjątkowo na Porto,bardzo lubię portugalskie ekipy
1
To będzie piękny dzień :)
0
Żeby się nasi nie zaksztusili w Amsterdamie tamtejszymi specjałami i zagrali na 5+
0
Arsenal sprawdza się tylko na ligę angielską :) Dobrze w sumie,że Real wygrał,utarł nosa Angolom,a ile do wygrania?
0
Pique nie jest taki jak Fabregas,jeśli już ma odejść to do Man Utd
0
Oj żebyście się nie zdziwili,jak zagra lepiej niż Alves,trzymam kciuki za Douglasa :)
1
Was też to dołuje,że w środę jest pokazywany mecz Bayernu,a nie Barcy?Bo mnie bardzo
0
I pewnie wywalczy,z czego będę niezmiernie zadowolony :D Trzeba być w życiu optymistą
0
Myślę,że nie ma co obwiniać drużyny i Enrique,trzeba dać im trochę czasu,najlepiej do końca sezonu
0
Brawo Los Leones! ;)
0
Flustracja to mało powiedziane po takim meczu,jak oglądałem ten mecz,to przypomniał mi się mój mecz treningowy,w którym grałem i mimo wielu bardzo dobrych okazji nie mogłem strzelić bramki,cóż zdarzają się i takie mecze
0
Panowie,jeszcze to wygramy!