0

Nie dziwię mu się,a jeśli ma odejść,to tylko do Bayeru,a najlepiej do Benfiki ;)

2

Ja jestem tego zdania jak Guardiola,Enrique od razu nie zrobi drużyny,będziecie go wychwalać na koniec sezonu :)

1

I znowu przerwa na reprezentacje :(

2

Komentujecie ten mecz,jakby był już przegrany,jakby piłkarze tak myśleli,to vy na boisko nie wychodzili,więcej wiary w zespół! :)

0

Spokojnie,będzie 1-3 dla Barçy,wygramy to!

0

Cieszy obecność Adriano dzisiaj na PO

0

Jeden z tej dwójki Neymar-Suarez mógłby zagrać

0

Dzisiaj mam nadzieję,że Man Utd wygra,kupon musi wejść :p

0

Nie lubię obu drużyn,ale jakbym miał to obstawiać,to Liverpool to wygra

1

Coś na rozbudzenie http://www.przegladsportowy.pl/ Nie jest jeszcze tak żle :)

0

Tak,a do 30 min 0-3...Niech pokażą na boisku to co potrafią,denerwują mnie takie gadki

0

Nie na temat pytanie,ale pokazują gdzieś Lecha dzisiaj?

0

Wykluczune,Barça zawsze będzie najlepsza!

0

Legia mogłaby trafić na Celtic w 1/16 ;) A tak to kupon niezaliczony,Villarreal musiał stracić te 3 gole i przegrać?A już wygrywał :(

2

Pedro zaczyna grać,to cieszy

0

Narzekaliście na Pedro,a chłop odwala kawał dobrej roboty,asysta piękna! ; A Messi może zdąży trzecia strzelić?

0

Suarez mógłby zacząć strzelać od tego meczu,myślę że strzeli dzisiaj chociaż jedną bramkę

0

Wydaje mi się,że pewnie to wygramy,a Messi strzeli pierwszego hattricka w sezonie,no i Suárez dzisiaj strzeli ;)

0

Liczę dzisiaj wyjątkowo na Porto,bardzo lubię portugalskie ekipy

1

To będzie piękny dzień :)

0

Żeby się nasi nie zaksztusili w Amsterdamie tamtejszymi specjałami i zagrali na 5+

0

Arsenal sprawdza się tylko na ligę angielską :) Dobrze w sumie,że Real wygrał,utarł nosa Angolom,a ile do wygrania?

0

Pique nie jest taki jak Fabregas,jeśli już ma odejść to do Man Utd

0

Oj żebyście się nie zdziwili,jak zagra lepiej niż Alves,trzymam kciuki za Douglasa :)

1

Was też to dołuje,że w środę jest pokazywany mecz Bayernu,a nie Barcy?Bo mnie bardzo

0

I pewnie wywalczy,z czego będę niezmiernie zadowolony :D Trzeba być w życiu optymistą

0

Myślę,że nie ma co obwiniać drużyny i Enrique,trzeba dać im trochę czasu,najlepiej do końca sezonu

0

Brawo Los Leones! ;)

0

Flustracja to mało powiedziane po takim meczu,jak oglądałem ten mecz,to przypomniał mi się mój mecz treningowy,w którym grałem i mimo wielu bardzo dobrych okazji nie mogłem strzelić bramki,cóż zdarzają się i takie mecze

0

Panowie,jeszcze to wygramy!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?