0

Celtic i tak do fazy grupowej nie awansuje,a tymczasem Vermaelen mam nadzieję,że jeszcze dziś będzie naszym zawodnikiem :)

3

Masip też się właczy w walkę o skład,wiara w w siebie to podstawa

1

Obejrzę sobie ten mecz,mimo braku Xaviego,ale nie rozumiem traktowania sparingu jako ważnego spotkania,trener wypróbuje piłkarzy i taktykę,to wszystko,dla mnie w sparingach mogą przegrywać,byle wygrywali w sezonie

29

Chwała i cześć bohaterom!

0

5 pasuje Busiemu bardziej niż 16

0

Zgodzę się z nim,najważniejsza jest dynamika i szybkość,owszem taktyka i technika też,ale tych pierwszych cech mi brakowało w zeszłym sezonie u graczy Barçy,zwłaszcza u Piqué

0

Poranny nie poranny,ważne że jest ;) Nie wiem o co poszło w tym meczu Realu pomiędzy Keitą a Pepe,ale jeśli Pepe go rzeczywiście opluł,to Keita nie powinien mu odpowiadać,tylko od razu powiedzieć o tym sędziemu

0

Tylko że każdy tak mówi,poczekajmy trochę i dajmy czas Enrique.Jak sezon mu nie wyjdzie,to wszyscy będą ubolewać i wytykać wady,a nie o to chodzi

0

Awans jest nasz ;)

0

A mnie hejtowali jak Real oglądali w sparingu...

0

Znawca :)

0

Gooool!

1

3 runda ;)

0

Nie że go nie lubię,ale wolałbym Bartrę widzieć częściej na boisku od Mathieu

0

Khedira pójdzie do Arsenalu moim zdaniem,tam będzie miał większe szanse na grę

1

Dobrze gada,polać mu! :)

0

Nikogo nie kupią,a to było pewne że Vertonghena nie ruszą

1

Muszę pochwalić Markę za okładkę ;)

0

Xavi musi zostać i udowodnić,że zasługuje nadal na pierwszy skład w Barcelonie!

0

Griezmann w Atleti!No Rojiliblancos szaleją i poważnie zbroją się do sezonu

0

Przecież nie ma kontuzji

0

No to mi humor popsułeś :) Oby Alexis tam brylował

0

Wyraziłem tylko zdziwienie tym faktem,ale nikomu nic nie bronię,piszę tylko że to jest lekka przesada zachwalać się tym golem tak,jakby się było kibicem Realu,z całym szacunkiem :) Życzę miłego oglądania :)

0

Wzajemnie

0

Wiecie jakim wynikiem skończył się mecz Arsenalu w New York?

0

Ciekawe ilu Madridistów będzie oglądało mecz Barcy z Napoli czy Nice?

0

Przecież im tego nie wytłumaczysz

1

Dokładnie

0

Barca mogłaby zagrać z jakimś polskim klubem sparing lub z Porto,tym razem z obecnym składem :)

0

A co ma piernik do wiatraka?Na tej stronie są też Madridiści i na ich avatarach jest Real,największy rywal Barcy,większy na pewno od Legii,ja tylko wyraziłem swoje zdanie i mam do tego prawo,jestem też kibicem Barcy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?