Obejrzę sobie ten mecz,mimo braku Xaviego,ale nie rozumiem traktowania sparingu jako ważnego spotkania,trener wypróbuje piłkarzy i taktykę,to wszystko,dla mnie w sparingach mogą przegrywać,byle wygrywali w sezonie
Zgodzę się z nim,najważniejsza jest dynamika i szybkość,owszem taktyka i technika też,ale tych pierwszych cech mi brakowało w zeszłym sezonie u graczy Barçy,zwłaszcza u Piqué
Poranny nie poranny,ważne że jest ;) Nie wiem o co poszło w tym meczu Realu pomiędzy Keitą a Pepe,ale jeśli Pepe go rzeczywiście opluł,to Keita nie powinien mu odpowiadać,tylko od razu powiedzieć o tym sędziemu
Wyraziłem tylko zdziwienie tym faktem,ale nikomu nic nie bronię,piszę tylko że to jest lekka przesada zachwalać się tym golem tak,jakby się było kibicem Realu,z całym szacunkiem :) Życzę miłego oglądania :)
A co ma piernik do wiatraka?Na tej stronie są też Madridiści i na ich avatarach jest Real,największy rywal Barcy,większy na pewno od Legii,ja tylko wyraziłem swoje zdanie i mam do tego prawo,jestem też kibicem Barcy
0
Celtic i tak do fazy grupowej nie awansuje,a tymczasem Vermaelen mam nadzieję,że jeszcze dziś będzie naszym zawodnikiem :)
3
Masip też się właczy w walkę o skład,wiara w w siebie to podstawa
1
Obejrzę sobie ten mecz,mimo braku Xaviego,ale nie rozumiem traktowania sparingu jako ważnego spotkania,trener wypróbuje piłkarzy i taktykę,to wszystko,dla mnie w sparingach mogą przegrywać,byle wygrywali w sezonie
29
Chwała i cześć bohaterom!
0
5 pasuje Busiemu bardziej niż 16
0
Zgodzę się z nim,najważniejsza jest dynamika i szybkość,owszem taktyka i technika też,ale tych pierwszych cech mi brakowało w zeszłym sezonie u graczy Barçy,zwłaszcza u Piqué
0
Poranny nie poranny,ważne że jest ;) Nie wiem o co poszło w tym meczu Realu pomiędzy Keitą a Pepe,ale jeśli Pepe go rzeczywiście opluł,to Keita nie powinien mu odpowiadać,tylko od razu powiedzieć o tym sędziemu
0
Tylko że każdy tak mówi,poczekajmy trochę i dajmy czas Enrique.Jak sezon mu nie wyjdzie,to wszyscy będą ubolewać i wytykać wady,a nie o to chodzi
0
Awans jest nasz ;)
0
A mnie hejtowali jak Real oglądali w sparingu...
0
Znawca :)
0
Gooool!
1
3 runda ;)
0
Nie że go nie lubię,ale wolałbym Bartrę widzieć częściej na boisku od Mathieu
0
Khedira pójdzie do Arsenalu moim zdaniem,tam będzie miał większe szanse na grę
1
Dobrze gada,polać mu! :)
0
Nikogo nie kupią,a to było pewne że Vertonghena nie ruszą
1
Muszę pochwalić Markę za okładkę ;)
0
Xavi musi zostać i udowodnić,że zasługuje nadal na pierwszy skład w Barcelonie!
0
Griezmann w Atleti!No Rojiliblancos szaleją i poważnie zbroją się do sezonu
0
Przecież nie ma kontuzji
0
No to mi humor popsułeś :) Oby Alexis tam brylował
0
Wyraziłem tylko zdziwienie tym faktem,ale nikomu nic nie bronię,piszę tylko że to jest lekka przesada zachwalać się tym golem tak,jakby się było kibicem Realu,z całym szacunkiem :) Życzę miłego oglądania :)
0
Wzajemnie
0
Wiecie jakim wynikiem skończył się mecz Arsenalu w New York?
0
Ciekawe ilu Madridistów będzie oglądało mecz Barcy z Napoli czy Nice?
0
Przecież im tego nie wytłumaczysz
1
Dokładnie
0
Barca mogłaby zagrać z jakimś polskim klubem sparing lub z Porto,tym razem z obecnym składem :)
0
A co ma piernik do wiatraka?Na tej stronie są też Madridiści i na ich avatarach jest Real,największy rywal Barcy,większy na pewno od Legii,ja tylko wyraziłem swoje zdanie i mam do tego prawo,jestem też kibicem Barcy