Ale jesteście pesymiści,ja tam od początku byłem spokojny o wygraną Polaków w siatkę :) Co więcej,śmiem twierdzić,że wygrają ten mundial,a zbaczając z tematu Alexis dziś huknął w Arsenalu bramę ;)
Lucho dobrze gada,powoli i skutecznie wprowadza swoje pomysły,które już z Elche przyniosły efekt,moim zdaniem niezależnie od wyników z tego sezonu Luis powinien trenować Barcę przynajmniej 2-3 lata lub dłużej
7
Mam nadzieję,że Florentino ogląda di Marię w akcji ;)
2
Byłoby świetnie,jakby Real pogubił te punkty,a Barca bez straty gola zakończyła tą kolejkę La Liga
4
Spodziewałem się trudnego meczu,najważniejsze są 3 pkt i proszę mi tu nie narzekać na styl
8
Super sprawa,szkoda że piłkarze Legii nie mieli nawet szansy na wyjazd na Camp Nou w tym roku
0
Dzisiaj Real gra słabo,ale to nadal bardzo dobry zespół.Barca nie straciła nawet gola,tak jak Porto,to cieszy :p
5
Ale jesteście pesymiści,ja tam od początku byłem spokojny o wygraną Polaków w siatkę :) Co więcej,śmiem twierdzić,że wygrają ten mundial,a zbaczając z tematu Alexis dziś huknął w Arsenalu bramę ;)
0
Atleti lepiej gra bez Cholo niż z nim ;)
0
A miałem stawiać Real na kuponie :) I dobrze bo miałbym podwójnego kaca :)
0
Opłaca się oglądać derby Madrytu?
0
Dobry mecz,zwłaszcza w defensywie,Lucho musi jednak trochę jeszcze zmienić.Oczywiście cieszę się z bramek Neymara ;)
9
Już nie mogę się doczekać kolejnego weekendu,czy tylko ja nie znoszę przerw reprezentacyjnych?
1
Trudno się nie zgodzić z Ronaldo,ale nie zdziwię się,jak Real zacznie grać bardzo dobrze jeszcze w tym roku
0
Serio Welbeck ma iść do Arsenalu?
0
Jak zobaczyłem wynik meczu Barçy,to się cieszyłem jak dziecko :p Cieszy postawa w defensywie
0
A mecze ligowe dopiero od 12 września...
0
Jak myślicie,Javir Hernandez coś da w Realu?Dla zawodnika na pewno jest to dobry transfer,bo w Manchesterze się marnował
1
Ogląda ktoś Arsenal?
0
Typ na dzisiejszy mecz 1-3 dla Barcy
0
Jak zagrają tak jak wczoraj Atleti z takim wynikiem dla nas,to będę zadowolony
6
Oby ją zatopili,choć będzie ciężko,cieszy zdjęcie
1
Lucho dobrze gada,powoli i skutecznie wprowadza swoje pomysły,które już z Elche przyniosły efekt,moim zdaniem niezależnie od wyników z tego sezonu Luis powinien trenować Barcę przynajmniej 2-3 lata lub dłużej
1
Legia grałaby z Realem Madryt
0
Bardzo dobra grupa dla Barçy
0
Ciekawa sprawa PSG z Barçą w grupie ;)
0
Ciekawa spra PSG z Barçą w grupie ;)
0
Moim marzeniem jest Juventus w grupie :)
0
Jestem dobrej myśli,jak dzisiaj strzelił ,to się rozkręci,a może już w ten weekend z Laichester
1
Maribor,Sporting Lizbona i Borussia
0
No niestety,ale i tak szkoda,może za rok się uda
0
Wszystko się zgadza,tylko ten przepis to jakiś absurd,kompletnie bezduszny i niesportowy