7

Mam nadzieję,że Florentino ogląda di Marię w akcji ;)

2

Byłoby świetnie,jakby Real pogubił te punkty,a Barca bez straty gola zakończyła tą kolejkę La Liga

4

Spodziewałem się trudnego meczu,najważniejsze są 3 pkt i proszę mi tu nie narzekać na styl

8

Super sprawa,szkoda że piłkarze Legii nie mieli nawet szansy na wyjazd na Camp Nou w tym roku

0

Dzisiaj Real gra słabo,ale to nadal bardzo dobry zespół.Barca nie straciła nawet gola,tak jak Porto,to cieszy :p

5

Ale jesteście pesymiści,ja tam od początku byłem spokojny o wygraną Polaków w siatkę :) Co więcej,śmiem twierdzić,że wygrają ten mundial,a zbaczając z tematu Alexis dziś huknął w Arsenalu bramę ;)

0

Atleti lepiej gra bez Cholo niż z nim ;)

0

A miałem stawiać Real na kuponie :) I dobrze bo miałbym podwójnego kaca :)

0

Opłaca się oglądać derby Madrytu?

0

Dobry mecz,zwłaszcza w defensywie,Lucho musi jednak trochę jeszcze zmienić.Oczywiście cieszę się z bramek Neymara ;)

9

Już nie mogę się doczekać kolejnego weekendu,czy tylko ja nie znoszę przerw reprezentacyjnych?

1

Trudno się nie zgodzić z Ronaldo,ale nie zdziwię się,jak Real zacznie grać bardzo dobrze jeszcze w tym roku

0

Serio Welbeck ma iść do Arsenalu?

0

Jak zobaczyłem wynik meczu Barçy,to się cieszyłem jak dziecko :p Cieszy postawa w defensywie

0

A mecze ligowe dopiero od 12 września...

0

Jak myślicie,Javir Hernandez coś da w Realu?Dla zawodnika na pewno jest to dobry transfer,bo w Manchesterze się marnował

1

Ogląda ktoś Arsenal?

0

Typ na dzisiejszy mecz 1-3 dla Barcy

0

Jak zagrają tak jak wczoraj Atleti z takim wynikiem dla nas,to będę zadowolony

6

Oby ją zatopili,choć będzie ciężko,cieszy zdjęcie

1

Lucho dobrze gada,powoli i skutecznie wprowadza swoje pomysły,które już z Elche przyniosły efekt,moim zdaniem niezależnie od wyników z tego sezonu Luis powinien trenować Barcę przynajmniej 2-3 lata lub dłużej

1

Legia grałaby z Realem Madryt

0

Bardzo dobra grupa dla Barçy

0

Ciekawa sprawa PSG z Barçą w grupie ;)

0

Ciekawa spra PSG z Barçą w grupie ;)

0

Moim marzeniem jest Juventus w grupie :)

0

Jestem dobrej myśli,jak dzisiaj strzelił ,to się rozkręci,a może już w ten weekend z Laichester

1

Maribor,Sporting Lizbona i Borussia

0

No niestety,ale i tak szkoda,może za rok się uda

0

Wszystko się zgadza,tylko ten przepis to jakiś absurd,kompletnie bezduszny i niesportowy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?