0

Pedro się chociaż stara,ja jestem dobrej myśli co do tego meczu

0

Jaki wynik na dzisiaj typujecie?Ja myślę że będzie skromne 1-0 dla Barçy

0

Podobno jakiś chłopak w Londynie przebrał się za Suáreza i chciał gryźć ludzi po ulicach :)

0

W Mundo Deportivo Suárez genialnie wyszedł,świetna fota :)

0

Jedno jest pewne-jutro po 3 pkt!

0

Α

A tymczasem Korona zachwyca w T-Mobile ;)

0

Chciałbym jutro zobaczyć Douglasa,a wiadomo czy ma kontuzję czy coś?

0

Lucho nie wygląda tak dobrze w tej koszulce Celty jak w Barcelonie :p Myślę,że może być bardzo ciekawy mecz,fajnie,że Nolito zagra :p

2

Ja tam nie narzekam,przegraliśmy z bardzo mocnym Realem,a PSG to wpadka,wydaje mi się,że 1 lub 2 tytuły możemy wygrać

1

Szkoda że Suáreza nie ma,akurat on miał najrówniejszą formę z napastników

0

Przynajmniej nie ukrywa,że po części zawinił,tak jak drużyna,miejmy nadzieję,że na były klub znajdzie receptę,bo to może być trudny mecz

0

Trzymam kciuki za Getafe ;) Czy tylko ja? ;)

1

Nie za ciekawy wynik,ale spokojnie,nadal mamy lidera La Ligi,i nie przegraliśmy z byle kim,odgryziemy się w przyszłym roku ;)

0

Trzeba przyznać,że Suarez gra dosyć dobrze,przy odrobinie szczęścia mogła być asysta do Messiego ;)

0

To chyba w Mundo Deportivo ;)

0

Neymar golazo!!!!!!!!!!!! :)

1

Suárez w pierwszym,musi być dobrze ;)

0

Jak myślicie,The Citizens uratują mi kupon?

0

I gdzie popołudniowy przegląd prasy? ;)

0

No Wisła niezły horror mi zrobiła,remontada es posible! ;)

0

To zdjęcie mnie rozwala :D

5

W Madrycie już prowokują?Sport przesadził,i to nieżle,to Casillas nie może powiedzieć,że Ronaldo jest lepszy?Nie trzeba go uwielbiać,ale przyznać trzeba,że jest lepszy na tą chwilę,a Carlo z Ronaldo nic złego nie powiedzieli

19

Dobrze,że De Boer nie jest trenerem Barçy

0

Szkoda mi Sociedad,strzelić w 82 i przegrać...

0

A słupek to co? :) Nie jest tak żle,będą mieli z niego uciechę

0

No prawie,remis,ale pieniędzy i tak mi nie wygraja,bo Sociedad wtopił w 5 min stracili 2 gole

0

Aż tak za tym United nie przepadam,ale kupon nie wchodzi,2 postawiłem :/

1

Zacne mecze dzisiaj były,a już we wtorek LM,i poniedziałek jest do przeżycia ;)

0

Punktów tyle samo co bramek-22 no czego chcieć więcej? ;)

0

No i Atléti zaczęło z Españolem ;) Stawiam 3-1 dla Atlético

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?