0

Messi nie ruszy się z ataku

0

Pewny tego jesteś?

0

Jakby za niego kupili Kroosa to bym się nie czepiał nawet tej kwoty,za jaką go sprzedali,no chyba że Kroos chciał Real,ale jestem jakoś żle nastawiony do tej pomocy co jest.Rakitić nie zastąpi nam Fabregasa,Xaviego też raczej nie,teraz żałuję transferu Thiago

0

Ten jubileusz trzeba uczcić,ma okazję do melanżu ;) A tak serio to sporo już jest w Barcelonie,mam nadzieję,że odnajdzie formę

1

35-38 mln...Mało za niego dają

1

Pogodziłem się już z tym transferem,tylko się pytam po co go sprzedawać?Rozumiem ,że Suarez jest lepszy czy coś,tylko Suarez jest kosmicznie drogi,a czekają nas transfery obrońców(nie tylko pozycja stopera).

3

Dobry transfer,przydałby się,jak będzie chciał do nas przejść to mogliby się nim zainteresować

0

Chciałem poprawić nie nadal tylko zawsze,i literówka wyszła z tym Realem

2

Chciałbym przesłać szczere kondolencje kibicom Realu i wszystkim związanym z rRealemz powodu śmierci Alfredo dí Stefano,ten człowiek nadal wzbudza u mnie ogromny szacunek

0

To nie jest żart,jeśli nie oglądasz gry Alexisa to może lepiej pisz o czymś innym,no chyba że chcesz głupoty pisać

0

Transfer Bravo jest kapitalny

0

Szkoda mi Alexisa,lubie jego styl gry i szczerze go podziwiam,że mimo ogromnej krytyki nie poddawał się i teraz znowu gra bajecznie,lepszy Arsenal od Chelsea

1

Oby ta informacja o Alexisie w Arsenalu była plotą

0

Moim zdaniem Brazylia wygra mundial,ewentualnie Argentyna

1

Haha wiedziałem że ten temat powróci :) Transfer marzeń,ale mało prawdopodobny,no chyba że Thiago się zgodzi

0

No Holendrzy teraz albo nigdy!

0

Znacie jakiegoś stopera z Holandii?

0

Szkoda Di Marii,lubię go.Jak typujecie dziś Holendrów?Moim zdaniem Holandia wygra

0

Mecz na remis

0

A Abidal nie przedłużył kontraktu z Monaco?

2

A Zuniga wydawał mi się ogarnięty na boisku...Myślałem że to tylko drobne stłuczenie,a tu takie coś...Niech wraca szybko do zdrowia

0

Czy ten Suarez to już oficjalnie?

0

MD powinno napisać więcej o kontuzji Neymara,transfer Suareza poczeka,nie jest jeszcze oficjalny.Zuniga powinien dostać zawieszenie za spowodowanie tej kontuzji,liczę też na wygraną Brazylii z Niemcami mimo osłabień

0

Ale Brazylia wkłada w swoje mecze naprawdę bardzo dużo serca i to może zadecydowac, w tym meczu,Kolumbia zagrala niezle i raczej sie nie spalila psychicznie nie mieli szczescia po prostu

0

Nie wiem czy ten transfer jest taki potrzebny,nam jest potrzebna przebudowa całej obrony,ale z transferu się ucieszę,bo Suareza lubię.A jak sądzicie,kto przejdzie do finału z pary Brazylia-Niemcy?Ja myślę,że Brazylia

4

Tak,bo będzie zawodnikiem Barcy

0

Świetny wybór,jeszcze jakby sparing z jakąś angielską ekipą jeszcze zagrali...Arsenal byłby super

0

Brazylia wygra,poza tym szkoda Valdesa,jednak nawet jakby w Barcelonie byłoby miejsce dla niego,to i tak by odszedł,marzy mi się PSG lub Arsenal dla niego

9

Powinien grać teraz w Barcelonie

0

Bardzo dobry pomysł,skoro zawodnicy z obrony idą do przodu,to czemu napastnik miałby nie być obrońcą?Tylko numer zmieni,Suarezowi się przyda ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?