1

wiedziałem że damy radę,rozmawiałem niedawno z kumplem po genialnych występach Realu w lidze i LM,że tylko Nasza Barca jest w stanie powstrzymać Madryt i tak sie stało,jestem szczęśliwy teraz do szczęscia potrzeba mi tylko mojej dziewczyny ;*
Visca el Barca !!!!!!! kocham !

1

Panowie Veetle.com transmisje tam nie tną dużo kanałów do wyboru :)
Vamoss!

1

Kolejna transmisja przez neta mnie czeka ale to nic, Gol TV+Ray Hudson+Barca=Niezapomniane wrażenia :D

1

a co do Tamudo to mi sie zdaje że kibice go tak "kochają" dlatego że grał w Espanyolu :)

1

Panowie Składy na dziś :)
Barça: Valdés, Puyol, Mascherano, Sergio Busquets, Abidal, Keita, Xavi, Thiago, Cesc, Messi i Villa

Milan: Abbiati, Nesta, Zambrotta, Abate, Thiago, V.Bommel, Seedorf, Aquilani, Boateng, Ibrahimovic i Robinho

Nasza ławka rezerwowych: Pinto, Maxwell, Fontàs, Dos Santos, Alexis, Pedro i Piqué. Mecz z trybun obejrzą Oier, Bartra i Cuenca

1

lolik55 po jakiemu to jest

1

lolik55 po jakiemu to jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?