0

zgadam się w 100% :)

0

Nasze kontry są "zabójcze"

12

Kto im zabronił strzelać z daleką? co oni kary dostaną za strzał czy co? Jezu cały tydzień czekam na mecz by zobaczyć jak klepią piłkę,niczym futsal

1

neymar zanurkowal haha nie no teraz to bylo przegiecie

0

Bravo zawodnik meczu

0

Naciagany ten spalony choć lewe ramie Suarez było bliżej bramki .

0

I klepią ;d oni chyba mają od tej klepki płacone... Śmiech na sali

0

ojj brakuje iniesty ;) Gdyby nie masche nie wiedziałbym że ktoś gra na środku

0

messi zabronił pewnie:p

0

to nie zmienia faktu że Busi ma jaja związane a Alvis gra w sumie to nie gra,on po prostu tam jest i dorzuca kibicom piłki :)

2

ey ludzie a Valencia to tylko średniak europejski i się męczymy ,czekam na mecz z PSG tam pokaże nam jak bardzo jesteśmy słabi :)

0

Alves wrzutka podsumowal swój występ jak dla mnie u mnie w drużynie B klasowej bym go nie chciał.

0

Przyszedł mecz z mocnym rywalem i Barca Gra piach,nie ma pomysłu na grę,męczy kibiców grą ,ciekawi mnie pojedynek z PSG ...

0

Alves zrobił swoje!

0

Alves pracuje na kartkę zamiast na gola Heh

0

tak ogladam ten mecz i sie zastanawiam czy sędzia dał juz kazdemu graczowi po żółtej kartce... to się robi komiczne

0

El 11 del Barça:
13. Bravo
3. Piqué
5. Sergio
6. Xavi
9. Suárez
10. Messi
11. Neymar
14. Mascherano
18. Jordi Alba
22. Alves
24. Mathieu

5

Ależ ten dzień się dłuży :D od 8 rano czekam na mecz ehh masakra,mam nadzieje,że żaden meteoryt nie walnie w antene i oglądne spokojnie mecz w tv... w sumie zaraz składy,obstawiacie jakieś niespodzianki :p ??

0

Powinni to puścić Busiemu wtedy gdy miał związane jaja,lub gdy znowu mu się zwiążą :)

0

I Jak Panowie Karny już był?

0

koleś naćpany był na konferencji i nic nie zrobisz,można tylko ponarzekać :P

1

haha ! ;D chciałem to samo napisać :D

0

jeszcze zapomniałeś o słowach które uwielbiają wszyscy "Lucho Out" :D

0

niezłe bagno :)

0

mecz jest jutro :)

0

A jak bedzie trzeba to zagra któryś z 3 Messi,Neymar,Suarez na ŚO :)

2

podpisuje się pod tym dokładnie miałem tak samo :)

0

zapomnij :) Adriano zagra i to na 100 %

11

Aż z ciekawości oglądane mecz Realu i zobaczę jak CR7 się dwoi i troi by strzelić coś,jak mu się nie uda pewnie zacznie się wkur***c a to będzie zabawne ;D

0

żona go uczyła przewrotów pewnie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?