lioners18
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gdańsk
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
zgadam się w 100% :)
0
Nasze kontry są "zabójcze"
12
Kto im zabronił strzelać z daleką? co oni kary dostaną za strzał czy co? Jezu cały tydzień czekam na mecz by zobaczyć jak klepią piłkę,niczym futsal
1
neymar zanurkowal haha nie no teraz to bylo przegiecie
0
Bravo zawodnik meczu
0
Naciagany ten spalony choć lewe ramie Suarez było bliżej bramki .
0
I klepią ;d oni chyba mają od tej klepki płacone... Śmiech na sali
0
ojj brakuje iniesty ;) Gdyby nie masche nie wiedziałbym że ktoś gra na środku
0
messi zabronił pewnie:p
0
to nie zmienia faktu że Busi ma jaja związane a Alvis gra w sumie to nie gra,on po prostu tam jest i dorzuca kibicom piłki :)
2
ey ludzie a Valencia to tylko średniak europejski i się męczymy ,czekam na mecz z PSG tam pokaże nam jak bardzo jesteśmy słabi :)
0
Alves wrzutka podsumowal swój występ jak dla mnie u mnie w drużynie B klasowej bym go nie chciał.
0
Przyszedł mecz z mocnym rywalem i Barca Gra piach,nie ma pomysłu na grę,męczy kibiców grą ,ciekawi mnie pojedynek z PSG ...
0
Alves zrobił swoje!
0
Alves pracuje na kartkę zamiast na gola Heh
0
tak ogladam ten mecz i sie zastanawiam czy sędzia dał juz kazdemu graczowi po żółtej kartce... to się robi komiczne
0
El 11 del Barça:
13. Bravo
3. Piqué
5. Sergio
6. Xavi
9. Suárez
10. Messi
11. Neymar
14. Mascherano
18. Jordi Alba
22. Alves
24. Mathieu
5
Ależ ten dzień się dłuży :D od 8 rano czekam na mecz ehh masakra,mam nadzieje,że żaden meteoryt nie walnie w antene i oglądne spokojnie mecz w tv... w sumie zaraz składy,obstawiacie jakieś niespodzianki :p ??
0
0
I Jak Panowie Karny już był?
0
koleś naćpany był na konferencji i nic nie zrobisz,można tylko ponarzekać :P
1
haha ! ;D chciałem to samo napisać :D
0
jeszcze zapomniałeś o słowach które uwielbiają wszyscy "Lucho Out" :D
0
niezłe bagno :)
0
mecz jest jutro :)
0
A jak bedzie trzeba to zagra któryś z 3 Messi,Neymar,Suarez na ŚO :)
2
podpisuje się pod tym dokładnie miałem tak samo :)
0
zapomnij :) Adriano zagra i to na 100 %
11
Aż z ciekawości oglądane mecz Realu i zobaczę jak CR7 się dwoi i troi by strzelić coś,jak mu się nie uda pewnie zacznie się wkur***c a to będzie zabawne ;D
0
żona go uczyła przewrotów pewnie :D