lioners18
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gdańsk
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
hahahahaha o lol co za kret... Nawet go nie dotknal
1
hm no to dziś wpada bramka dla atleti z głowy ;p
0
szkoda że mecz nie jest o godzinę wcześniej bo na 5 do roboty ale cóz,czego się nie robi dla ukochanej drużyny ;)
0
o stary nie pytaj mieliśmy już 20 interwencji od godziny 18 :)
0
nie ma sensu,kolo wie że odwalił maniane i pewnie mu teraz głupio bo od wczoraj kazdy po nim i tak jedzie... :) No i moim zdaniem nie skomentuje więcej meczu Barcelony .
0
Possible line-up (vs Elche): TerStegen -
Douglas Bartra Pique Adriano - Rakitic
Samper Iniesta - Munir Messi Suarez #fcblive
[efe]
1
Heh no to Real trochę wpadł w kryzys i mają zniżkę formy,kiedyś musiało to nastąpić,a co do naszego meczu Z Atletico to uważam że będzie remis lub wygramy 1:O tak jestem optymistą.
4
zwód jak Ronaldinho z Milanem w LM ... :)
0
hah mecz się ledwo zaczął a Juve już wygrywa... moze skończyć się wysoko
0
możę się nadaje,ale nie na taką ekipe jak Barca :) W Celcie szło mu dobrze :)
0
mimo i tak wiem że Juve wygra to i tak mam zamiar obejrzeć i tak nic ciekawego nie ma do roboty
1
dla mnie moze jakiegoś kibica ustrzelić byleby coś się działo
0
jest na emeryturze trenerskiej nie wiadomo czy by chciał wrócić..
2
taka mała zmiana tematu dziś mecz o 21:00 Juventus vs Inter kiedyś byłby to niezły klasyk,a dziś nie wiem czego się spodziewać,włoska liga jest nudna,ale oglądne to z chęcią,może Podolski coś ustrzeli ;d
0
21:00
1
nie ma papierów na trenera więc mozecie pomarzyć sobie
1
ile rekord wynosi ??
7
haha przypomina się jak pisaliśmy za każdym razem gdy Barca grała źle
Zubi out,Lucho out !... jak widać spełnia się wszystko po kolei :d
0
haha bez kitu czego się nie robi by zatrzymać gwiazde w klubie :) No ale sam sobie LE zasłużył,mam nadzieje że tym razem przyjdzie ktoś ogarnięty :)
0
he też jak zobaczyłem jego nazwisko to się podjarałem,ale kurde plotka kolejna. Czekam na oficjalne zebranie klubu jutro i zobaczymy co tam wymyślili :)
1
w necie znalazłem notke od jakiegoś szmatławca hiszpańskiego że na nowego trenera są brani pod uwagę pochettino, scolari,jupp heynckes ale obstawiam ze to bzdura i nie ma co sobie tym zawracać głowy ..
1
No i pewnie będą te wybory przyspieszone czego chcemy od dawna,Messi ma dużo do powiedzenia w klubie,więc liczę na zmiany ^^
0
No nieźle pierdykła ta bomba heh nie spodziewałem się że początek roku przyniesie tak wiele kontrowersji i zmian,oby wyszło to na dobre wszystkim :)
0
nie ma szans by się podłożyli pod Eleche to nie profesjonalne :) dwumecz wygrają na pewno,Lucho sra po gaciach więc zagra najmocniejszy skład.W meczu z Atletico będzie cieżko i tu mozna się doszukiwać porażki,choć wierze że Barca ich rozniesie :)
0
Wiem o tym że facet potrafi powiedzieć co leży mu na wątrobie bez skrupułów ale gdy zmieni się zarząd to czemu nie ? po prostu trzeba czekać co się wydarzy w najbliższych dniach.
0
dlatego wspomniałem też o Juppi Heynckesie :) Dla mnie jeden z lepszych trenerów na świecie no i do tego ma głowę na karku.
0
kto grał w piłkę to wie że brak konkretnej taktyki i pomysłu na gre frustruje z meczu na mecz no i Leo nie wytrzymał jebnął w stół w końcu,a ze ma charyzmę i szacun w klubie to za nim pójdzie większość i może przez ten przewrót w końcu zaczną rządzić tam ludzie z głowami na karku :)
0
dokładnie zgadzam się, Murinho nie odejdzie z Chelsea bo mu tam dobrze A co do Klopp'a to jak mówił jak ma odejść to tylko do Ligi Angielskiej,więc jedyny wybór to M BIelsa,no chyba że Jupp Heynckes zgodziłby sie objąc stery w klubie :) No ale na razie można gdybać zobaczymy jakie wieści bedą płynąć z Kataloni przez najbliższe kilka dni :)
0
Szczerze obstawiam że pierwszy z klubu poleciałby Luczo niż by sprzedali Messiego także nie ma co się cisnąć z tymi plotkami :)
0
Luczo powinien dostać bana i wysłać się na trybuny na niezrozumiałe decyzję.Jestem przekonany że jeszcze kilka takich męczy i Pod CN przyjdą kibice i nawrzutcają wszystkim do okoła,a wuefiste wywioza na taczce jak to ma miejsce czasem w Ukraińskim parlamencie...