30 sierpnia 2012, 15:17
0
gdyby nie adriano to ten mecz mogłby się zakończyć o wiele wyższym zwycięstwem realu
24 sierpnia 2012, 13:46
No to pięknie :) Ten człowiek jest niesamowity :)
22 sierpnia 2012, 20:06
spoko gość ;)
21 sierpnia 2012, 11:27
yyyy bez komentarza :D
21 sierpnia 2012, 11:25
Jak najbardziej zasłużyl sobie na tą nagrode :)
11 grudnia 2011, 12:41
1;0 :D ale gol bardzo ładny ;p
28 lipca 2011, 19:05
stówka ;d
27 kwietnia 2012, 14:33
Niesamowity człowiek ! DZIEKUJEMY
26 marca 2012, 14:55
gratuluje :)
29 lipca 2012, 00:23
błagam tylko nie kontuzja :(
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
gdyby nie adriano to ten mecz mogłby się zakończyć o wiele wyższym zwycięstwem realu
0
No to pięknie :) Ten człowiek jest niesamowity :)
0
spoko gość ;)
0
yyyy bez komentarza :D
0
Jak najbardziej zasłużyl sobie na tą nagrode :)
0
1;0 :D ale gol bardzo ładny ;p
0
stówka ;d
0
Niesamowity człowiek ! DZIEKUJEMY
0
gratuluje :)
0
błagam tylko nie kontuzja :(