lipuch
Dołączył/a: lipiec 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
gdyby nie adriano to ten mecz mogłby się zakończyć o wiele wyższym zwycięstwem realu
0
No to pięknie :) Ten człowiek jest niesamowity :)
0
spoko gość ;)
0
yyyy bez komentarza :D
0
Jak najbardziej zasłużyl sobie na tą nagrode :)
0
fajne intro ... :D
0
nsslok,
Może Messi przyzwyczaił mnie do jeszcze lepszej jego gry, ja dzisiaj odczułem, że nie był tak doskonały jak zawsze, taka moja skromna opinia :)
0
Bardzo cieszy gol Villi. Messi pomimo dwóch bramek aż tak bardzo nie zachwycał, miał troche strat ale za bramki należy sie pochwała. Bardzo ładna gra Jordiego Alby, Pedro również piękny mecz, Tello wielki pozytyw oby tak dalej.
Piękna gra naszej ekipy, już nie mogę się doczekać pojedynków z Realem :)
0
jaka symulacja... przecież poślizgnął się !
0
http://www.drhtv.com.pl/drhtv2.html
0
oj chyba ręka była :(
0
pięknie, witaj spowrotem tarzan :)
0
trzymaj się Marc
0
za tą kase jestem za. Dobry obrońca i w dodatku wysoki i dobrze gra głową. Przyda się
0
la manita :))) brawo chłopaki.
Dziekuje za wspolne oglądanie, dobranoc :)
0
ale jadą :D
0
chyba nic poważnego
0
Ibi w 2 połowie bardzo słabo :(
0
karny ewidentny
0
złota młodzież sie szykuje :p
0
i Daniego nie mogło zabraknąć :)
0
D1OS
5;0 ale z jakim rywalem :) z takim realem juz taka gra nie bylaby możliwa :) chyba :P
0
bartra, messi, alexis REWELKA. Oby Ibi wszedł na 2 połowe i strzelił choć 1 brameczke bo mu się należy.
0
ależ spokój :)
0
la manita sie szykuje :D wyczuwam dwa hat tricki :D
0
brawo messi :) zawodnik Raja chciał zabłysnąć a tu kicha :P
0
profesor i 2:0 :)
0
http://tv-link.me/lsh6.php
0
błagam tylko nie kontuzja :(
0
bartra pozytywnie na obronie :)