0

co robic, wlaczam transmisje i siwe pole w miejscu gdzie powinien mecz byc

0

tak, to samo co Afellay :/ będzie dłuuuugo pauzował, szkoda chłopaka :(

0

muniesa prawdopodobnie zerwał przednie więzadło krzyżowe :((

0

Bardzo mądrze gada ;)

0

Masherano odwala kawał dobrej roboty w Barcie, oby tak dalej. Zasługuje na regularne występy w 1 składzie

0

Barcelona im pokaże w towarzyskim, że kasa to nie wszystko :D

0

bardzo mnie to cieszy :)

0

jestem ciekawy co potrafi ten zawodnik

0

liczymy Lionel na Twój ogromny talent w tym sezonie !

0

już nie moge się doczekać pierwszych meczy :)

0

Dziękuje Seydou :)

0

smutno troche bez PEPA :(

0

hahahahahha 15mln euro :D padłem :D

0

ołł yeah :D

0

stówka Dani :)

0

Więcej niż klub !

0

DZIĘKUJE PEP ! NIesamowity człowiek.

0

płacze !

0

Niesamowity człowiek ! DZIEKUJEMY

0

na zawsze wierny jednemu klubowi !!! VeB !! gratulacje dla Realu, zasłużyli na to zwycięstwo a także na lige.

0

moze dac ktos link do filmu z ultrasami FC Barcelony? byłbym wdzięczny

0



piękny filmik :)

0

za to kocham Barcelone :) to jest piękne :)

0

licze na częstsze występy Muniesy w pierwszym składzie.

0

takie wypowiedzi nadają smaczku takim meczom. już nie mogę się doczekać :)

0

Nie wiem po co on odstawia takie cyrki, tylko bardziej się pogrąża. Kiedyś go szanowałem, ale po tym co teraz robi stracił ten szacunek.

0

to było poprostu coś pięknego :) nigdy tego nie zapomne.

0

Dzisiejsza Chelsea jest zupełnie inna od tej z 2009 r.

0

oł yeah :D

0

no nie przesadzajcie ,czerwona ???? wg mnie żólta kartka to dobra decyzja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?