lipuch
Dołączył/a: lipiec 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
co robic, wlaczam transmisje i siwe pole w miejscu gdzie powinien mecz byc
0
tak, to samo co Afellay :/ będzie dłuuuugo pauzował, szkoda chłopaka :(
0
muniesa prawdopodobnie zerwał przednie więzadło krzyżowe :((
0
Bardzo mądrze gada ;)
0
Masherano odwala kawał dobrej roboty w Barcie, oby tak dalej. Zasługuje na regularne występy w 1 składzie
0
Barcelona im pokaże w towarzyskim, że kasa to nie wszystko :D
0
bardzo mnie to cieszy :)
0
jestem ciekawy co potrafi ten zawodnik
0
liczymy Lionel na Twój ogromny talent w tym sezonie !
0
już nie moge się doczekać pierwszych meczy :)
0
Dziękuje Seydou :)
0
smutno troche bez PEPA :(
0
hahahahahha 15mln euro :D padłem :D
0
ołł yeah :D
0
stówka Dani :)
0
Więcej niż klub !
0
DZIĘKUJE PEP ! NIesamowity człowiek.
0
płacze !
0
Niesamowity człowiek ! DZIEKUJEMY
0
na zawsze wierny jednemu klubowi !!! VeB !! gratulacje dla Realu, zasłużyli na to zwycięstwo a także na lige.
0
moze dac ktos link do filmu z ultrasami FC Barcelony? byłbym wdzięczny
0
piękny filmik :)
0
za to kocham Barcelone :) to jest piękne :)
0
licze na częstsze występy Muniesy w pierwszym składzie.
0
takie wypowiedzi nadają smaczku takim meczom. już nie mogę się doczekać :)
0
Nie wiem po co on odstawia takie cyrki, tylko bardziej się pogrąża. Kiedyś go szanowałem, ale po tym co teraz robi stracił ten szacunek.
0
to było poprostu coś pięknego :) nigdy tego nie zapomne.
0
Dzisiejsza Chelsea jest zupełnie inna od tej z 2009 r.
0
oł yeah :D
0
no nie przesadzajcie ,czerwona ???? wg mnie żólta kartka to dobra decyzja.