0

odpoczynek nalezy sie naszym wirtuozom :) VeB!

0

czas na nowej jakości obronę to od dawna powinni przewidzieć kupić Bramkarza solidnego,Obrońcę młodego a zarazem mocnego na swojej pozycji oraz napastnika bramkostrzelnego :) pozdro VeB!

0

To oczym mowilem wczesniej wiecej strzalow zza pola karnego naprawde brakuje !!!!!!!!!!!!

0

nie mozna wychodzic na 2 polowe na stojaco trzeba walczyc na calego do konca ! oby ta porazka wplynela dobrze na ich forme ! Vamos !

0

zauwazylem od jakiegos czasu ze gramy tak naprawde jedna polowe w drugiej juz nie ma tego zapału... Tito musi to zmienic poukladac te klocki jakos zeby nie bylo ze zadyszka jakas trzeba to rozwiazac ! VeB!

0

Wracaj na Malagę rewanz trzeba wygrac :) VeB!

0

razi strasznie jak mamy kontre i nagle zatrzymujemy sie i pilka cofana do tylu ! mało płynnosci... szkoda w rewanzu sie postaramy i wygramy miejmy nadzieje ze chlopaki tym meczem nie pokazali znizki formy tylko wypadek przy pracy :) VeB!

0

ten jak zwykle cos musi wykombinowac zeby stracic !!!!!! hahahahahaha szpakuuu :D

0

Alexis musi grac troche bardziej spokojnie bo harpagan straszny jest dlatego nic nie wchodzi :) VeB!

0

Pora na MANITE w ZP ! Vamos Messi !

0

Adriano podobno skonczyl trening dzis z urazem :( !

0

Mou zaczął stawiac na wychowankow oby tak dalej ! VeB! :)

0

co slychac u Roury ? bez zmian,,, :D

0

miejmy nadzieję,że tabela kontuzjowanych na dobre pojawi się pusta albo wogole jej nie będzie :D VeB !

0

real z taka gra to za duzo nie wskura

0

co za debil spamuje !

0

powiem Wam szczerze ze podobal mi sie Planas z tylu :) Song,Thiago,Villa, JdS najlepsi moje zdanie pozdro dla normalnych :) VeB!

0

Panowie bez podjary jeszcze meczu nie wygralismy wiec apeluje o spokoj w naszym meczu tez moze sie zdazyc niespodzianka wiec po co sie spinac ? kibicujmy naszym i badzmy dobrej nadzieii pozdro dla normalnych VeB!

0

koniec szkoda City

0

Orłoś
Taka prawda masz racje dlatego pora na kogos mocnego w LM zeby im pokazal gdzie jest miejsce Realu :)

0

city cisnie

0

go go go CITYYYY !

0

City strzelac cos !

0

kryska placze :D

0

Aguero pieknie szkoda...

0

myslalem ze CIty cos namiesza w LM a tu widze ze miodu nie robia :D szkoda !

0

L 9 !!!

0

pisaliscie niektorzy oczywiscie ze Luiz z cwelsi taki dobry i do Barcy go a to cienki chlop ze masakra :) bez spin oczywiscie :) VeB!

0

czego chciec wiecej ?! wygranej City jutro z Realem :D :) VeB!

0

Villa i Tello jeszcze pasuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?