llysy89
Dołączył/a: czerwiec 2012
Karaiby
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
odpoczynek nalezy sie naszym wirtuozom :) VeB!
0
czas na nowej jakości obronę to od dawna powinni przewidzieć kupić Bramkarza solidnego,Obrońcę młodego a zarazem mocnego na swojej pozycji oraz napastnika bramkostrzelnego :) pozdro VeB!
0
To oczym mowilem wczesniej wiecej strzalow zza pola karnego naprawde brakuje !!!!!!!!!!!!
0
nie mozna wychodzic na 2 polowe na stojaco trzeba walczyc na calego do konca ! oby ta porazka wplynela dobrze na ich forme ! Vamos !
0
zauwazylem od jakiegos czasu ze gramy tak naprawde jedna polowe w drugiej juz nie ma tego zapału... Tito musi to zmienic poukladac te klocki jakos zeby nie bylo ze zadyszka jakas trzeba to rozwiazac ! VeB!
0
Wracaj na Malagę rewanz trzeba wygrac :) VeB!
0
razi strasznie jak mamy kontre i nagle zatrzymujemy sie i pilka cofana do tylu ! mało płynnosci... szkoda w rewanzu sie postaramy i wygramy miejmy nadzieje ze chlopaki tym meczem nie pokazali znizki formy tylko wypadek przy pracy :) VeB!
0
ten jak zwykle cos musi wykombinowac zeby stracic !!!!!! hahahahahaha szpakuuu :D
0
Alexis musi grac troche bardziej spokojnie bo harpagan straszny jest dlatego nic nie wchodzi :) VeB!
0
Pora na MANITE w ZP ! Vamos Messi !
0
Adriano podobno skonczyl trening dzis z urazem :( !
0
Mou zaczął stawiac na wychowankow oby tak dalej ! VeB! :)
0
co slychac u Roury ? bez zmian,,, :D
0
miejmy nadzieję,że tabela kontuzjowanych na dobre pojawi się pusta albo wogole jej nie będzie :D VeB !
0
real z taka gra to za duzo nie wskura
0
co za debil spamuje !
0
powiem Wam szczerze ze podobal mi sie Planas z tylu :) Song,Thiago,Villa, JdS najlepsi moje zdanie pozdro dla normalnych :) VeB!
0
Panowie bez podjary jeszcze meczu nie wygralismy wiec apeluje o spokoj w naszym meczu tez moze sie zdazyc niespodzianka wiec po co sie spinac ? kibicujmy naszym i badzmy dobrej nadzieii pozdro dla normalnych VeB!
0
koniec szkoda City
0
Orłoś
Taka prawda masz racje dlatego pora na kogos mocnego w LM zeby im pokazal gdzie jest miejsce Realu :)
0
city cisnie
0
go go go CITYYYY !
0
City strzelac cos !
0
kryska placze :D
0
Aguero pieknie szkoda...
0
myslalem ze CIty cos namiesza w LM a tu widze ze miodu nie robia :D szkoda !
0
L 9 !!!
0
pisaliscie niektorzy oczywiscie ze Luiz z cwelsi taki dobry i do Barcy go a to cienki chlop ze masakra :) bez spin oczywiscie :) VeB!
0
czego chciec wiecej ?! wygranej City jutro z Realem :D :) VeB!
0
Villa i Tello jeszcze pasuje