0

panowie obiektywnie trzeba wiecej strzelac zza pola karnego bo az sie prosi o strzal ! ! !

0

Messi dziś tez cos gubi sie,,,

0

Cesc !!!!!!!!!!!

0

widze,ze tutaj ludzie pisza calkowite glupoty piszac o zawonikach,ze np nie graja nic ! jesli jestescie na innym meczu proponuje wlączyc prawidlowy link pozdro dla normalnych :)

0

w końcu ruszył sie gdzies oby łapał forme i strzelał bramki :)

0

piszcie poprawnie jego nazwisko :)

0

mówcie co chcecie trzeba klasowego obrońcę bo Puyol długo nie pogra chocbym chciał żeby to była wieczność lecz realia sa inne... Pozdro :)

0

cr7 nic nie gra..........

0

ciekawy sklad lecz nie mozna lekcewazyc przeciwnika

0

15 276

0

max. 12mln i 2 zmienne :) moje zdanie pozdro VeB :)

0

panowie wazne zeby kupic kogos kto nie bedzie kosztowal duzo... Ja osobiscie preferowal bym Vertonghena lecz jak wiecie Tottenham sie nim bardzo interesowal przy okazjii on kolo 10-12mln kosztowal by.Martinez dobra alternatytwa lecz droga.Zobaczymy kto zasili nasze szeregi obronne :)

0

Panowie same konkrety............

0

co do Alby widac ze chlopak mlody i presja tak wielkiego turnieju wplywala na jego gre bo w lidze widac jak jest lidwerem w napadzie,obronie... :)

0

nie ma co,po pierwsze 1 mecz po 2 są nastepne takze musi byc dobrze a Vincenty dobrze dobierze sklady zeby wyjsc z grupy hehe :)

0

Najlepiej nie sluchajmy plotek tylko poczekajmy na ostateczne,potwierdzone informacje dotyczace transferow bo plotki byly,są i będą... Trzeba wzmocnic(jak juz wiemy) obrone: srodek,lewa strona moze i atak(typowa 9) lecz moim zdaniem mozna bylo by sie wstrzymac bo wraca David... pozdro:)

0

Na tym turnieju nie wystarczy byc graczem najlepszej druzyny na swiecie(czyt.Barcelona) tylko miec dobrych kompanow,ktorzy wspomoga naszych :)

0

nie bylo ewidentnie komu zagrywac,gra byla za powolna trzeba przyznac,ze Wlosi zostawiali boki wolne a skupiali sie na zacisnienu obrony dlatego podania w stylu Barcy nie wychodzily bo zawodnicy Wloscy byli ciasno na boisku.Trener musi pomyslec nad zmianami w skladzie na nastepna potyczke... Moze Pedro,Llorente,Navas od poczatku ?! :)

0

P.S Mam prosbe zostawcie juz temat naszego Davida,nie ma go na tych zawodach i nie bedzie zadowolcie sie innymi zawodnikami FC Barcelony i nie piszcie wiecej w komentach typu ehhhh brakuje Villi,szkoda ze nie ma Davida itp !!!!!!! Nie ma bo regeneruje sie na nastepny sezon zapamietajcie ! :) pozdro

0

navas fajnie ozywil mecz plus dla tego chlopa,aczkolwiek gra nie wygladala najlepiej duzo spowalniania,zatrzymywania akcji,faulowania... oby nastepne mecze przyniosly pozytywne efekty :)

0

ludzie sorry ale admini za glupote i bezmyslnosc powinni odrazu banowac ! :D dramat ludziska ! :)

0

Pedro,Llorente powinni wejsc gra inaczej by wygladala :)

0

Dokładnie po co pisac takim slownictwem i zasmiecac strone wezcie sie ogarnijcie i zastanowcie co mowicie bo to wogole sensu nie ma ! skupcie sie na meczu,na calym euro zyjcie Barceloną a nie pierdolami i spinaniem sie po necie jak dzieci neo !

AndersFCB- racja dobrze mowisz trzeba ruszyc adminow do lepszej reakcji banowania odrazu :)

0

AndersFCB
Wielki plus dla Ciebie :)

0

Panowie bez spin ! komentujcie na poziomie :)

0

4-3-3 ? :D

0

Cr7 niczym sie szczegolnym nie wyroznial poza jedna akcja gdzie obronca zablokowal strzal... Najlepszy byl chyba obronca Bruno Alves ( komentator poraz pierwszy gdy Bruno mial pilke nazwal go Danim Alvesem nie wiem czy slyszeliscie :D ) pozdrawiam

0

Ciekawy moglby byc jego transfer aczkolwiek moim obiektywnym okiem najlepszym rozwiazanie na wzmocnienie srodka obrony bylby Verthongen,silny,waleczny strzela gole i napewno tanszy lub Martinez z Bilbao.Pozdrawiam :)

0

trzeba przypomniec,ze Fabs nie zagra z pewnoscia poniewaz po kontuzji jest a napad moim zdaniem Llorente chyba moze wiecej pokazac niz Torro :)

0

i calkiem dobrze po co psuc atmosfere :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?