llysy89
Dołączył/a: czerwiec 2012
Karaiby
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
panowie obiektywnie trzeba wiecej strzelac zza pola karnego bo az sie prosi o strzal ! ! !
0
Messi dziś tez cos gubi sie,,,
0
Cesc !!!!!!!!!!!
0
widze,ze tutaj ludzie pisza calkowite glupoty piszac o zawonikach,ze np nie graja nic ! jesli jestescie na innym meczu proponuje wlączyc prawidlowy link pozdro dla normalnych :)
0
w końcu ruszył sie gdzies oby łapał forme i strzelał bramki :)
0
piszcie poprawnie jego nazwisko :)
0
mówcie co chcecie trzeba klasowego obrońcę bo Puyol długo nie pogra chocbym chciał żeby to była wieczność lecz realia sa inne... Pozdro :)
0
cr7 nic nie gra..........
0
ciekawy sklad lecz nie mozna lekcewazyc przeciwnika
0
15 276
0
max. 12mln i 2 zmienne :) moje zdanie pozdro VeB :)
0
panowie wazne zeby kupic kogos kto nie bedzie kosztowal duzo... Ja osobiscie preferowal bym Vertonghena lecz jak wiecie Tottenham sie nim bardzo interesowal przy okazjii on kolo 10-12mln kosztowal by.Martinez dobra alternatytwa lecz droga.Zobaczymy kto zasili nasze szeregi obronne :)
0
Panowie same konkrety............
0
co do Alby widac ze chlopak mlody i presja tak wielkiego turnieju wplywala na jego gre bo w lidze widac jak jest lidwerem w napadzie,obronie... :)
0
nie ma co,po pierwsze 1 mecz po 2 są nastepne takze musi byc dobrze a Vincenty dobrze dobierze sklady zeby wyjsc z grupy hehe :)
0
Najlepiej nie sluchajmy plotek tylko poczekajmy na ostateczne,potwierdzone informacje dotyczace transferow bo plotki byly,są i będą... Trzeba wzmocnic(jak juz wiemy) obrone: srodek,lewa strona moze i atak(typowa 9) lecz moim zdaniem mozna bylo by sie wstrzymac bo wraca David... pozdro:)
0
Na tym turnieju nie wystarczy byc graczem najlepszej druzyny na swiecie(czyt.Barcelona) tylko miec dobrych kompanow,ktorzy wspomoga naszych :)
0
nie bylo ewidentnie komu zagrywac,gra byla za powolna trzeba przyznac,ze Wlosi zostawiali boki wolne a skupiali sie na zacisnienu obrony dlatego podania w stylu Barcy nie wychodzily bo zawodnicy Wloscy byli ciasno na boisku.Trener musi pomyslec nad zmianami w skladzie na nastepna potyczke... Moze Pedro,Llorente,Navas od poczatku ?! :)
0
P.S Mam prosbe zostawcie juz temat naszego Davida,nie ma go na tych zawodach i nie bedzie zadowolcie sie innymi zawodnikami FC Barcelony i nie piszcie wiecej w komentach typu ehhhh brakuje Villi,szkoda ze nie ma Davida itp !!!!!!! Nie ma bo regeneruje sie na nastepny sezon zapamietajcie ! :) pozdro
0
navas fajnie ozywil mecz plus dla tego chlopa,aczkolwiek gra nie wygladala najlepiej duzo spowalniania,zatrzymywania akcji,faulowania... oby nastepne mecze przyniosly pozytywne efekty :)
0
ludzie sorry ale admini za glupote i bezmyslnosc powinni odrazu banowac ! :D dramat ludziska ! :)
0
Pedro,Llorente powinni wejsc gra inaczej by wygladala :)
0
Dokładnie po co pisac takim slownictwem i zasmiecac strone wezcie sie ogarnijcie i zastanowcie co mowicie bo to wogole sensu nie ma ! skupcie sie na meczu,na calym euro zyjcie Barceloną a nie pierdolami i spinaniem sie po necie jak dzieci neo !
AndersFCB- racja dobrze mowisz trzeba ruszyc adminow do lepszej reakcji banowania odrazu :)
0
AndersFCB
Wielki plus dla Ciebie :)
0
Panowie bez spin ! komentujcie na poziomie :)
0
4-3-3 ? :D
0
Cr7 niczym sie szczegolnym nie wyroznial poza jedna akcja gdzie obronca zablokowal strzal... Najlepszy byl chyba obronca Bruno Alves ( komentator poraz pierwszy gdy Bruno mial pilke nazwal go Danim Alvesem nie wiem czy slyszeliscie :D ) pozdrawiam
0
Ciekawy moglby byc jego transfer aczkolwiek moim obiektywnym okiem najlepszym rozwiazanie na wzmocnienie srodka obrony bylby Verthongen,silny,waleczny strzela gole i napewno tanszy lub Martinez z Bilbao.Pozdrawiam :)
0
trzeba przypomniec,ze Fabs nie zagra z pewnoscia poniewaz po kontuzji jest a napad moim zdaniem Llorente chyba moze wiecej pokazac niz Torro :)
0
i calkiem dobrze po co psuc atmosfere :)