O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3918
  • Liczba komentarzy 54
  • Polecenia 66

Komentarze

0

18:35 - Guardian: Philippe Coutinho jutro zostanie oficjalnie ogłoszony jako nowy piłkarz Barcelony.

2

teraz powinna zostac ponownie utworzona sonda ,,czy chcesz aby Neymar odszedl za 222mln do PSG,, mysle ze zmiana zdania u ludzi ktorzy mowili ,,jak to 48% kibicow chce zeby Neymar odszedl,, byla by szokujaca

3

No co tu duzo mowic. Kazdy wie, ze Messi na poziomie pilkarskim jest lepszy od Ronaldo, wiedza o tym na pewno nawet kibice Cristiano. Tylko, ze czasy sie zmienily I teraz nie ma juz czegos takiego jak nagroda dla najlepszego pilkarza sezonu, teraz jest nagroda dla pilkarza o ktory jest w ciagu roku najczescies ukazywany na stronach gazet I na ekranie TV. Taka wlasnie nagroda jest zlota pilka.
Pilkarz ktory jest skromny I nie chce sie ciagle pokazywac spoleczenstwu takiej nagrody nie dostanie. Jak by tak nie bylo to Messi by dostawal balona prawie co rok bo czlowiek ktory oglada mecze, zyje w swiecie futbolu widzi,ze Messi kreuje gre,strzela gole, pomaga swoim kolegom z druzyny, jest takim motorem napedowym. Ale niestety gazety I wiadomosci beda pisaly o czlowieku ktory wygral LM I prawdopodobnie lige bo to sie lepiej sprzedaje I maja z tego kase. Podsumowujac
ZLOTA PILKA JEST DLA NAJBARDZIEJ SWIECACEJ SIE GWIAZDY W SWIECIE JANUSZY FUTBOLU A NIE DLA NAJBARDZIEJ UTALENTOWANEGO PILKARZA.

3

ludzie co wy tak na tego Digne, gosciu gra bardzo solidnie. Fajnie ze trener daje mu szanse sie pokazac :)

1

Umtiti to jest obronca kompletny, co gosc czysci to magia. A Roberto i Rafinha to są dobrzy piłkarze ale na lawke, i na wejscie w koncowkach spotkania. W letnim okienku transferowym mam nadzieje ze kupimy jakiegos pomocnika ze swiatowej czolówki.

Zobacz wszystkie

12

jedno jest pewne. Messi jest najlepszym piłkarzem, na Świecie. Nie ma sensu mówić, że Ronaldo jest od niego lepszy, bo tak mówia tylko dzieci ktorzy myślą tak bo darzą wiekszą sympatia Cristiano. Nie mówie tego, bo nie lubie Ronaldo, uważam, że też jest to świetny piłkarz, ale odstaje poziomem Messiemu w baaaardzo dużym stopniu. Messi na boisku zachowuje sie jak jakis gracz nadprzyrodzony, jego umysł jest nieziemski. wczorajsza akcja przy 4 golu to była poezja. Messi biegł na bramke i ani przez moment nie patrzył na bramkarza, on juz jak rozpoczynał swój rajd wiedział jak przebiegnie akcja, wiedzial ze poda do Suareza ten mu odegra i Messi bedzie konczyl. Cos niesamowitego, takiej wyobrażni na boisku nie ma zaden pilkarz. A złotą piłką nie ma co sie przejmować bo czy wygra Ronaldo czy Messi kazdy wie, że to ma male znaczenie. Najważniejsze jest to co gracz pokazuje na boisku :)

9

Messi pomimo kontuzji ma juz 9 goli w lidze :O Jak to? :D
Ps. MAGIK :)

7

BRAVO jest geniealny!!!!

6

Iniesta magiku obysmy mogli twoja gre ogladac jak najdluzej :-)

3

No co tu duzo mowic. Kazdy wie, ze Messi na poziomie pilkarskim jest lepszy od Ronaldo, wiedza o tym na pewno nawet kibice Cristiano. Tylko, ze czasy sie zmienily I teraz nie ma juz czegos takiego jak nagroda dla najlepszego pilkarza sezonu, teraz jest nagroda dla pilkarza o ktory jest w ciagu roku najczescies ukazywany na stronach gazet I na ekranie TV. Taka wlasnie nagroda jest zlota pilka.
Pilkarz ktory jest skromny I nie chce sie ciagle pokazywac spoleczenstwu takiej nagrody nie dostanie. Jak by tak nie bylo to Messi by dostawal balona prawie co rok bo czlowiek ktory oglada mecze, zyje w swiecie futbolu widzi,ze Messi kreuje gre,strzela gole, pomaga swoim kolegom z druzyny, jest takim motorem napedowym. Ale niestety gazety I wiadomosci beda pisaly o czlowieku ktory wygral LM I prawdopodobnie lige bo to sie lepiej sprzedaje I maja z tego kase. Podsumowujac
ZLOTA PILKA JEST DLA NAJBARDZIEJ SWIECACEJ SIE GWIAZDY W SWIECIE JANUSZY FUTBOLU A NIE DLA NAJBARDZIEJ UTALENTOWANEGO PILKARZA.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?