0

18:35 - Guardian: Philippe Coutinho jutro zostanie oficjalnie ogłoszony jako nowy piłkarz Barcelony.

2

teraz powinna zostac ponownie utworzona sonda ,,czy chcesz aby Neymar odszedl za 222mln do PSG,, mysle ze zmiana zdania u ludzi ktorzy mowili ,,jak to 48% kibicow chce zeby Neymar odszedl,, byla by szokujaca

3

No co tu duzo mowic. Kazdy wie, ze Messi na poziomie pilkarskim jest lepszy od Ronaldo, wiedza o tym na pewno nawet kibice Cristiano. Tylko, ze czasy sie zmienily I teraz nie ma juz czegos takiego jak nagroda dla najlepszego pilkarza sezonu, teraz jest nagroda dla pilkarza o ktory jest w ciagu roku najczescies ukazywany na stronach gazet I na ekranie TV. Taka wlasnie nagroda jest zlota pilka.
Pilkarz ktory jest skromny I nie chce sie ciagle pokazywac spoleczenstwu takiej nagrody nie dostanie. Jak by tak nie bylo to Messi by dostawal balona prawie co rok bo czlowiek ktory oglada mecze, zyje w swiecie futbolu widzi,ze Messi kreuje gre,strzela gole, pomaga swoim kolegom z druzyny, jest takim motorem napedowym. Ale niestety gazety I wiadomosci beda pisaly o czlowieku ktory wygral LM I prawdopodobnie lige bo to sie lepiej sprzedaje I maja z tego kase. Podsumowujac
ZLOTA PILKA JEST DLA NAJBARDZIEJ SWIECACEJ SIE GWIAZDY W SWIECIE JANUSZY FUTBOLU A NIE DLA NAJBARDZIEJ UTALENTOWANEGO PILKARZA.

3

ludzie co wy tak na tego Digne, gosciu gra bardzo solidnie. Fajnie ze trener daje mu szanse sie pokazac :)

1

Umtiti to jest obronca kompletny, co gosc czysci to magia. A Roberto i Rafinha to są dobrzy piłkarze ale na lawke, i na wejscie w koncowkach spotkania. W letnim okienku transferowym mam nadzieje ze kupimy jakiegos pomocnika ze swiatowej czolówki.

3

niech chlopak sobie znajdzie druzyne gdzie bedzie gral regularnie, co bedzie sprzyjalo dalszemu rozwijaniu sie jako pilkarz. Bo nie oszukujmy sie ale w Barcy to pewnie Enriqe szans na wystepy by mu nie dawal, pewnie tak samo jak Guardiola. Chociaz z dwojga zlego to juz wieksze szanse ma u tego drugiego. :)
My możemy zawsze rozwijać naszych piłkarzy z Barcy B ;) po co nam drodzy nowi piłkarze jak mamy fajnych grajków pod nosem.

12

jedno jest pewne. Messi jest najlepszym piłkarzem, na Świecie. Nie ma sensu mówić, że Ronaldo jest od niego lepszy, bo tak mówia tylko dzieci ktorzy myślą tak bo darzą wiekszą sympatia Cristiano. Nie mówie tego, bo nie lubie Ronaldo, uważam, że też jest to świetny piłkarz, ale odstaje poziomem Messiemu w baaaardzo dużym stopniu. Messi na boisku zachowuje sie jak jakis gracz nadprzyrodzony, jego umysł jest nieziemski. wczorajsza akcja przy 4 golu to była poezja. Messi biegł na bramke i ani przez moment nie patrzył na bramkarza, on juz jak rozpoczynał swój rajd wiedział jak przebiegnie akcja, wiedzial ze poda do Suareza ten mu odegra i Messi bedzie konczyl. Cos niesamowitego, takiej wyobrażni na boisku nie ma zaden pilkarz. A złotą piłką nie ma co sie przejmować bo czy wygra Ronaldo czy Messi kazdy wie, że to ma male znaczenie. Najważniejsze jest to co gracz pokazuje na boisku :)

1

tak niektorzy piszą, ze ten Srna to glupota, trzeba dac szanse Vidalowi itd. Ale pamietajcie,że trener wie wiecej od nas. Moim zdaniem cos musiało sie wydarzyć w relacjach Lucho z Vidalem. Może Vidal coś poważnego przeskrobał i dlatego trener na niego nie stawia. Ja wierze w Lucho i sądzę, że on wie co robi :) nie raz do udowadniał :)

0

dla mnie to teraz mozemy przegrac doslownie wszystko.............. :( jestem zalamany....

0

ale smutny jestem.. nwm dlaczego my dzis tak slabo na chodzonego zagralismy, i pewnie nikt tego nie wie, ale mam nadzieje ze jak zwykle nasz najlepszy trener cos wymylsli i znowu powrocimy do naszej zarabistej starej formy !!!!

0

chlopcze wyjdz lepiej i zmien klub bo tylko ta strone zasmiecasz

3

jak ja czytam te wasze komentarze ze Messi słabo, sędzia do niczego, w pierwszej połowie niektorzy pisali ze Barca ma dzis nogi z olowiu.... Ludzie kurna ogarnijcie sie Barca dzis pokazala dlaczego jest najlepsza na swiecie, piekna szybka pilka, duzo sztuczek :) a co najwazniejsze rozklepanie autobusu Atletico co jest cholernie ciezkim kawalkiem chleba do zgryzienia....
Dobranoc ;)

2

co to sie stanelo :-D

0

my mamy w zespole normalnie geniuszy :-D

0

ja zaraz na zawal zejde....

0

Suares gra slabo powiadacie ???!!!!

1

a porażka ? :D

0

nie chce sie tutaj duzo rozwodzic nad tym twoim komentarzem ale widac, ze nie potrafisz obronic twojego wpisu dlatego napisales,,Sorry ale nie odpowiadam na komentarze gimnazjalistów,, ;) POZDRAWIAM :)

0

dlaczego fatalny? mamy 3 punkty czego ty wiecej chcesz wynikow 7:0 w kazdym meczu?? sory ale zal mi cie :-I

2

Piekny meczyk 3 punkty sa i to jest najwazniejsze. Asysta Messiego gol Suaresa czego wiecej mozna chciec. :-)
Fajnie ze Levante bylo tak milo nastawione do nas i na odwrot, fajnie sie oglada takie przyjazne mecze :-)

0

jak zwykle w 1 polowie, ale sokojnie w 2 ich rozklepiemy :)

0

Obstawiam 3:1 dla Barcy :)

0

chcielismy Valencie no to mamy Valencie :D

0

Masz racjie. Ja bym Messiego sprzedal po co nam taki czlapiacy zawodnik

0

zobaczycie ze w drugiej polowie ich rozklepiemy, bo nie da sie grac przez 90min takim presingem :)

7

BRAVO jest geniealny!!!!

0

Plakac mi sie chce kiedy widze takich ludzi..... :-(

1

Hahaa co to za kretyn musi byc hahah :-D
sezonowiec a nie kibic

0

ahahah jak tam dzieci ktorzy w pierwszej polowie pierdzielili zeby Messiego zdjac z boiska

0

Ludzie podajcie link do transmisji co chociaz druga polowe obejze :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?