loczek
Dołączył/a: październik 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
MESSSSSSI KROLU NASZ ZLOTY. CRACKU NIEBIANSKI!!!!!!!!!!!!
9
Messi pomimo kontuzji ma juz 9 goli w lidze :O Jak to? :D
Ps. MAGIK :)
0
Mam takie pytanko. My mamy o jeden mecz ligowy mniej od pozostalych druzyn w grupie. Kiedy to nadrobimy? :)
3
Fajnie Alex Vidal wyglada :) taki pogodny czlowiek :)
0
Sedzia dzis baaardzo dobrze sedziuje :-)
1
BRAWO chlopaki Messsi krolu wirtualny przytulas dla cb xD
1
KUrna kroooooollll meeeeeessssiiiii!!!!!
1
,,Neymar Neymar Neymar nie wiem jak on to zrobil ale dalej Neymar,, hahaaha rozwalilo mnie to :-D
6
Iniesta magiku obysmy mogli twoja gre ogladac jak najdluzej :-)
1
ach Iniesta ty architekcie nasz :-)
0
tak walczysz o miejsce w skladzie dani!!!!!!!??!!!
0
jak mozna nie posiadac szacunku do najlepszego pilkarza w historii ?!
Widac ze ten czlowiek nie byl do konca normalny...
0
hahha ludzie uspokujcie sie. To tylko remis. Pamietajcie o okienku transferowym ktore zbliza sie duzymi krokami ;)
VEB! :)
0
Boje sie ze Ronaldo zlota pilke dostanie, tak jak to na minionej gali bylo. Dostal zlota pilke ktora nalezala sie nie jemu, nie Messiemu tylko Neuerowi....
2
Komentarz usunięty
0
ten gatunek drewna (Higuain) jest warte 47mln...
0
Da mi ktos transmisje na youtube? prosze.
0
messiego nikt nigdy nie przycmi ;-)
0
plis pomozcie gdzie obejzec mecz na telefonie
1
No to messi w 60min wchodzi na boisku i zaczyna sie pogrom :-)
VEB!
0
witam. Czy ten mecz mozna bedzie ogladac na telefonie bo niestety do komputera nie mam dostepu. Blagam o odp.
0
ma ktos transmisjie ktora sie nie tnie :)?
0
prosze dajcie mi link do transmisji bo przed chwilka na kompa wszedlem:)
0
jak widze usmiechnietego messiego to mi sie serce raduje:)