0

MESSSSSSI KROLU NASZ ZLOTY. CRACKU NIEBIANSKI!!!!!!!!!!!!

9

Messi pomimo kontuzji ma juz 9 goli w lidze :O Jak to? :D
Ps. MAGIK :)

0

Mam takie pytanko. My mamy o jeden mecz ligowy mniej od pozostalych druzyn w grupie. Kiedy to nadrobimy? :)

3

Fajnie Alex Vidal wyglada :) taki pogodny czlowiek :)

0

Sedzia dzis baaardzo dobrze sedziuje :-)

1

BRAWO chlopaki Messsi krolu wirtualny przytulas dla cb xD

1

KUrna kroooooollll meeeeeessssiiiii!!!!!

1

,,Neymar Neymar Neymar nie wiem jak on to zrobil ale dalej Neymar,, hahaaha rozwalilo mnie to :-D

6

Iniesta magiku obysmy mogli twoja gre ogladac jak najdluzej :-)

1

ach Iniesta ty architekcie nasz :-)

0

tak walczysz o miejsce w skladzie dani!!!!!!!??!!!

0

jak mozna nie posiadac szacunku do najlepszego pilkarza w historii ?!
Widac ze ten czlowiek nie byl do konca normalny...

0

hahha ludzie uspokujcie sie. To tylko remis. Pamietajcie o okienku transferowym ktore zbliza sie duzymi krokami ;)
VEB! :)

0

Boje sie ze Ronaldo zlota pilke dostanie, tak jak to na minionej gali bylo. Dostal zlota pilke ktora nalezala sie nie jemu, nie Messiemu tylko Neuerowi....

2

Komentarz usunięty

0

ten gatunek drewna (Higuain) jest warte 47mln...

0

Da mi ktos transmisje na youtube? prosze.

0

messiego nikt nigdy nie przycmi ;-)

0

plis pomozcie gdzie obejzec mecz na telefonie

1

No to messi w 60min wchodzi na boisku i zaczyna sie pogrom :-)
VEB!

0

witam. Czy ten mecz mozna bedzie ogladac na telefonie bo niestety do komputera nie mam dostepu. Blagam o odp.

0

ma ktos transmisjie ktora sie nie tnie :)?

0

prosze dajcie mi link do transmisji bo przed chwilka na kompa wszedlem:)

0

jak widze usmiechnietego messiego to mi sie serce raduje:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?