30 listopada 2010, 15:50
0
symbolic To ze jego ksywa sie zmienila na "The special five" to wiem i rozumiem dlaczego. ;D Ale nie moge pojac dlaczego przed tem bylo "The special one". O to mi chodzilo.
30 listopada 2010, 15:21
Powiedzcie czego Mou mial przydomek "The special one"? Prosze nie bijcie za to ze nie wiem. ;D
30 listopada 2010, 15:17
krzak90 Niezle. Pozwolilam sobie to sciagnac ;]
30 listopada 2010, 15:15
popchniecie Guardioli przed Ronaldo:
30 listopada 2010, 15:05
ja rowniez bym bardzo prosila o link do zdjecia z "piatka" ;D bylabym bardzo wdzieczna.
13 listopada 2010, 23:27
przemo10 dzieki ;D
20 października 2010, 22:29
Jezus Maria zaraz walne. Ten Ryczel mnie do szalu doprowadza. Mowi o rzeczach oczywistych. x/
23 października 2010, 19:09
macie jakis dobry link bez zciny, w ktorym nie trzeba nic instalowac? bo mi sie pojawiaja jakies wtyzki, instalacja Firefox... ;/ A te co ogladalam przed tem sie zcinaja... ;/
13 listopada 2010, 23:28
cholera tylko ze sie nie chce zaladowac ;/ ale dzieki za chceci
29 listopada 2010, 23:47
DeadMaa5 haha! ;D cholera skad Ty to bierzesz, co? ;]
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
symbolic
To ze jego ksywa sie zmienila na "The special five" to wiem i rozumiem dlaczego. ;D
Ale nie moge pojac dlaczego przed tem bylo "The special one".
O to mi chodzilo.
0
Powiedzcie czego Mou mial przydomek "The special one"? Prosze nie bijcie za to ze nie wiem. ;D
0
krzak90
Niezle. Pozwolilam sobie to sciagnac ;]
0
popchniecie Guardioli przed Ronaldo:
Zachowanie Ramosa:
o Ramosie tylko przeklejam xD
0
ja rowniez bym bardzo prosila o link do zdjecia z "piatka" ;D
bylabym bardzo wdzieczna.
0
przemo10
dzieki ;D
0
Jezus Maria zaraz walne. Ten Ryczel mnie do szalu doprowadza. Mowi o rzeczach oczywistych. x/
0
macie jakis dobry link bez zciny, w ktorym nie trzeba nic instalowac? bo mi sie pojawiaja jakies wtyzki, instalacja Firefox... ;/ A te co ogladalam przed tem sie zcinaja... ;/
0
cholera tylko ze sie nie chce zaladowac ;/ ale dzieki za chceci
0
DeadMaa5
haha! ;D cholera skad Ty to bierzesz, co? ;]