lola1668
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
symbolic
To ze jego ksywa sie zmienila na "The special five" to wiem i rozumiem dlaczego. ;D
Ale nie moge pojac dlaczego przed tem bylo "The special one".
O to mi chodzilo.
0
Powiedzcie czego Mou mial przydomek "The special one"? Prosze nie bijcie za to ze nie wiem. ;D
0
krzak90
Niezle. Pozwolilam sobie to sciagnac ;]
0
popchniecie Guardioli przed Ronaldo:
Zachowanie Ramosa:
o Ramosie tylko przeklejam xD
0
ja rowniez bym bardzo prosila o link do zdjecia z "piatka" ;D
bylabym bardzo wdzieczna.
0
Zadam jeszcze takie jedno glupie pytanie... O co chodzilo z ta piatka Pique? Tylko nie bijcie. ;]
0
Czy moglby mi ktos z Was podac link do funclubu Realu?? Prosze? Chce sie troche posmiac. xD
0
DeadMaa5
ok nara. dzieki za wszystkie linki ;D
0
justka9409
chodzi Ci o wywiad z PQ i to jak porownywal wygrany mecz do seksu?
masz tu:
nie znam hiszpanskiego. przeczytalam w komentarzach ze tak powiezial i dopiwro sie potem kaplam dlaczego sie tak speszyl
0
DeadMaa5
nie szkodzi - nawet sie nie kaplam
0
DeadMaa5
oh dzieki wielkie za Ronaldo - Guardiola.
jestes niezawodny/a
zdradz mi prosze swoja plec bo ciezko mi sie troche do ciebie zwracac... ;D
0
DeadMaa5
to z PQ juz widzialam i za kazdym razem jak to ogladam to nie moge przestac sie smiac. i na koncu jak porownywal wygrany mecz do seksu... ;D
tu masz spiew Villi. niezle. Ale Ronaldo to wyje niesamowicie. Davida slychac tylko przez moment bo potem spiewa z ta babka ale to nic...
0
Znalazl ktos moze w necie juz akcje Ronaldo - Guardiola? Bo nie widzialam niestety. Caly czas szukalam nowej transmisji...
0
DeadMaa5
spiew Ronaldo - komedia.
chociaz chwilami nie da sie tego sluchac...
slyszales/las spiew Villi? dla mnie jak na pilkarza to niezle wyciaga... ;D
0
DeadMaa5
niestety z tym jego placzem to nie chce mi strona wejsc...
masz cos jeszcze fajnego?
0
DeadMaa5
w takim razie zazdroszcze ;D
ja rzadko kiedy spotykam sie z takimi filmikami ;D
0
DeadMaa5
haha! ;D cholera skad Ty to bierzesz, co? ;]
0
Niestety nie widzialam akcji Ronaldo - Guardiola bo no stop mi przerywalo i prawdopodbnie wtedy szukalam sobie nowej transmisji... Czy moglby mi ktos z was powiedziec, prosze, kiedy to mniej wiecej bylo??
0
DeadMaa5
buahaha! zabiles/las mnie tym xD
pozdro ;*
0
Ramos ty gnoju!! Nauczcie sie przegrywac kutachy!
Z gory sory za wylg. ale dajcie sie nacieszyc!! MINA JOSE BEZCENNA! BUAAHAHAHAH!!
0
Dziekujemy chlopaki! Miny zawodnikow Realu bezcenne. Mou! Buahahahaha! Nie moge! xD
0
Real juz tak pała nienawicia ze nie wiedza co innego robic niz brutalnie faulowac...
0
Jka przed momentem pokazywali te smutne twarze Realu i potem Mou to ryczalam ze smiechu ;D
0
Mou ssij mi teraz!
0
DZIEKUJEMY DAVID
0
norek3011
HAHAHA! Ale serio mowisz?! ;D
0
http://www.vipcanals.org/ch1.html
tnie sie tylko troszke
jak dla mnie spoko. przynajmniej dziala
0
Wyobrazacie sobie te zmeczona twarz Mou, worki pod oczami po nieprzespanej nocy, milczenie, spuszczone oczy poczas jutrzejszego wywiadu? I to speszenie, zal kiedy padnie pytanie na temat meczu Barca - Real? Oh, ja juz syce ta fantazja moja wyobraznie. jutro bede sycic oczy! KOCHAM WAS CHLOPAKI!!!!
0
LINK! BLAGAM DAJCIE LINK! ZADEN NIE DZIALA... ;( TAKI MECZ! TAKI MECZ, NO....
0
JCK_FCB
Dziękuję. Pozdrawiam. ;*