0

JCK_FCB

w takim razie jaka polecasz przegladarke do ogladania tv? bo mam zamiar sciagnac nowa.

0

Czy ma ktos linka do strony fanklubu Realu? Ciekawa jestem co pisza.

0

No i zajebiscie. Cale 4 minut spedzilam na bezsensownym poszukiwaniu jakiegokolwiek linka... Nic nie dziala... Dziekuje Wam za chec do pomocy i dodawanie linkow. CZY KTOS MA PRZEGLADARKE GOOGLE CHROME??

0

ukaszz

a dasz linka ? tez chce sie posmiac! ;D

MA KTOS LINKA DO MECZU? BLAGAM - TAK TRUDNO DAC KOPIUJ I WKLEJ TEJ STRONY NA KTOREJ OGLADACIE? MI NIC NIE DZIALA!! ;/

0

JEZU BLAGAM WAS - MACIE DOBRY LINK BEZ WTYCZKI FIREFOX? BO MI ZADNE NIE DZIALA! CO WIECEJ NET MI SIE TNIE.... KURWA! (przepraszam)

0

ZACZELI!!

0

http://atdhe.net/29568/watch-fc-barcelona-vs-real-madrid

to jest jedyne ktore mi weszlo... ale sie scina. mam nadzieje ze zaraz przestanie... ;/ czy ma ktos jeszcze dobry link bez wtyczki firefox? czy oglada ktos moze z przegldarki google chrome? jesli tak - bardzo bym prosila o link...

0

Czy moglby mi ktos podac link bez wtyczki Firefox ani Internet Explorer? Bo mi nie dzialaja takie. Juz sie zaczynam denerwowac... PROSZĘ??

0

Ozil lepszy od Iniesty? Smiech na sali. Mesut nie jest godzien nawet Andresowi nog wylizac... Visca el Barca! Pokaza co potrafia!

0

Tak sie to akurat zlozylo ze nie moge ogladac. Czy moglby ktos mi powiedziec ile jest w tej chwili? Pique zolta dostal, tak? Czy to znacza ze nie zagra w Gran Derbi?!! ;/

0

KONEC! Dziekujemy. Ale jednak moglby byc wynik dwucyfrowy... Martwi mnie brak bramki ze strony Villi w TAKIM spotkaniu... Ale na Derbach na pewno wystrzeli. Mam nadzieje

0

Ajj. Myslalam mze bedzie brmaka ;D

0

Czy moglby ktos podac mi link? Bo zaczyna mi sie zacinac... ;/

0

Dziekuje nazio

0

Dzieki ludzie ;D I dziekujemy pilkarzom za pierwsza polowe. ;D Gran Derbi bedzie niesamowite! Bedzie jednak w poniedzialek, tak? Bo z tego wszystkiego juz sie pogubilam...

0

Hej ludzie. Tak sie zlozylo ze nie moglam ogladac meczu od poczatku. Czy moglby mi ktos napisac kto strzelil bramki? Mam nadzieje ze bedzie dwucyfrowy wynik po ostatnim gwizdku... ;D

0

diego, bartek

Oh, no tak. Mowilam ze o bedzie glupie pytanie. ;D I ze cos przeoczylam ;]

0

Przepraszam, zadam takie glupie pytanie ale czy gramy na Camp Nou? Bo cos przeoczylam i nie wiem...

0

artexo336

Dobrze. Chociaz byc moze byl troche niesmaczny ale... Sory ze na cb naskoczylam. ;D

0

ewelina1987

tak, zgadzam sie. Jest Pique to jest i spokoj w druzynie i gra rowniez jest o wiele lepsza. To widac ewidentnie. Poza tym Gerard na boisku to istny mur berlinski. Ale nie jest tak zle. ;D Nie narzekam na gre chlopakow.

Messi jeszcze raz! Ja chce dzisiaj zobaczyc hat-trocka! I czuje ze tak bedzie. ;]

0

artexo336

To ze Keita gra beznadziejnie i tylko czsami zdarza mu sie blysnac i my go za to krytykujemy to nie znaczy ze jestesmy rasistami... Nie czepiamy sie przeciez jego koloru skory tylko gry. Na prawde tego nie rozrozniasz...?

0

Czy ktos z Was wogole pamieta taki mecz w ktorym Villa zagral cale 90 minut? Wiem jak na razie nie zagral w Barcy wiele meczy ale nie przypominam sobie zeby byl jakis mecz w ktorym nie zszedl...

0

Pep - brawo! Pogratulowac takiej zmiany. Tak to juz niestety jest ze ulibieniec Keita zawsze musi sobie troche pograc. I niekoniecznie jest to dobra decyzja... ;/

0

ku*** te po polsku nie chodza. trza miec Firefox. dobra, trzeba ogladac po hispansku ;]

0

cholera tylko ze sie nie chce zaladowac ;/ ale dzieki za chceci

0

przemo10

dzieki ;D

0

Czy ma ktos moze link do polskiej transmisji, proszę?

0

Z ta czerwona kartka to jest po prostu smiech na sali. ;/ Gerard niby zagral reka ale i tak nie zmienil kątu ruchu pilki. Poza tym ewidentnie sie na niej oparl. Nie zrobil tego specjalnie, akcja byla bardzo dynamiczna. Sama musialam obejrzec kilka razy te powtorke zebym mogla zobaczyc co tam sie dokladnie dzialo. Sedzia sie popisal, nie ma co... GRATULUJE!!!

0

No coz - szkoda. Ale jestem pewna ze jak odpocznie to znowu bedzie zachwycal. ;D Nie ogladalam meczu wiec nie wiem jak to wygladalo, dlatego mialabym do Was prozbe - czy moglby mi ktos podac linka do tych obu akcji gdzie Pique dostal kartki? Zalezaloby mi rowniez na jakims dobrym skrocie meczu... Z gory serdecznie dziekuje. ;D

0

Kurczę widze ze Barca sie rozkreca. I nareszcie Pedrito sie przelamal. Balam sie o niego troche - przyznaje... Villa najwyrazniej rowniez sie rozstrzelil na dobre. ;D Zaluje ze nie widzialam meczu. Ma ktos moze jakis dobry skrot...?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?