lola1668
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mesqit
Dzieki, jedyny normalny czlowiek ;D
0
Jakbys nie wiedzial to wszystko sie scina! I zamiast sie bulwersowac mogłbys podac ten je...aby link!!
0
ludzie dajcie linki na ktorych ogladacie! badzcie ludzmi! mi sie zacinaja!
0
ludzie dajcie linki na ktorych ogladacie! badzcie ludzmi! mi sie zacinaja!
0
ludzie dajcie linki na ktorych ogladacie! badzcie ludzmi! mi sie zacinaja!
0
ludzie dajcie linki na ktorych ogladacie! badzcie ludzmi! mi sie zacinaja!
0
macie jakis dobry link bez zciny, w ktorym nie trzeba nic instalowac? bo mi sie pojawiaja jakies wtyzki, instalacja Firefox... ;/ A te co ogladalam przed tem sie zcinaja... ;/
0
Jezus Maria zaraz walne. Ten Ryczel mnie do szalu doprowadza. Mowi o rzeczach oczywistych. x/
0
Macie, Villa zszedl. Cieszycie sie, Jełopy? ;/
0
Ogladam transmisje ktora komentuje Sergiusz Ryczel. Powiem wulgarnie ze on mnie po prostu wkur*ia swoim gadaniem... Kto go slucha, ten wie. ;/
0
http://egoals.pl/videos/na-zywo:-barcelona---kopenhaga troche sie tnie, PL
0
Macie jakis dobry link z polskim komentatorem i taki ktory sie nie tnie? Bo mi sie psuja wszystkie ktore mam... Juz patrzylam na kilka... ;/
0
focus08
Masz swieta racje. Podniosles mnie na duchu. Chociaz przyznam, ze troche denerwowalo mnie ze David byl za bardzo wysuniety. Za kazdym razem, gdy dostawal pile, byl odgwizdywany spalony. Nie da sie zaprzeczyc. Jednak jestem zadowolona z jego gry. ;D
0
Villa moim zdaniem nie ma sie czego wstydzic. Duzo biegal i tym samym meczyl obroncow Valkencii. Po prostu troche zabraklo mu skutecznosci. Czesto mierzyl w bramke przeciwnika. Chociaz sugestia Kaer jest niezla. To by bylo niezle ustawienie. ;D
0
Ej ja czegos nie rozumiem... Niby za co Valdes dostal kartke??
0
Nareas
Ja tez odnioslam takie wrazenie... ;/
0
e no nie wierze... Pep zmienil swojego ulubienca! Co sie stalo...
0
http://entertainmenow.net/channel1.php
0
hehe Messi troche za niski. ;D Gdyby tam stal Gerard to byloby 3-1
0
Villa blagam - schowaj sie bardziej!
0
INIESTA! ;**
0
Granto -> taak, zgadzam siez Toba. Mam tak samo. ;/ Villa powinien byc na srodku, bo tutaj sobie nie radzi...
0
No tak. Jego ojciec byl gornikiem. I on tez mial byc. To jest ich rodzinna tradycja ktora David przerwal bo wolal pilke. I dzieki Boga wybral wlasnie to.