13 października 2012, 19:43
0
Kawał roku... Dobre hahahhah:)
1 października 2012, 21:13
Czekamy na was, żebyś tylko nie płakał
24 maja 2012, 21:00
No pewnie chciałbyś co ale jest inaczej Krysiu...Co zrobić spójrzmy prawdzie w oczy nigdy tak nie będzie...
22 maja 2012, 19:25
jo jo te twoje mongolskie teorie Krysiu!!!
4 maja 2012, 17:42
00 lat Cesc!!:)
30 grudnia 2011, 11:44
Ty sam jesteś przypadkiem.Nawet nie przyznasz z dumą że nie dajecie rade.
28 grudnia 2011, 23:30
Wierze że David wróci i pokaże na co go stać:)
27 kwietnia 2012, 06:55
Nie odchodź Pep
19 marca 2012, 17:36
Piękny gest ze strony Realu, jednak mają serce.
25 stycznia 2012, 17:50
Dobry gostek i ja go popieram :) Niech ktoś w końcu udupi pepe:)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Kawał roku... Dobre hahahhah:)
0
Czekamy na was, żebyś tylko nie płakał
0
No pewnie chciałbyś co ale jest inaczej Krysiu...Co zrobić spójrzmy prawdzie w oczy nigdy tak nie będzie...
0
jo jo te twoje mongolskie teorie Krysiu!!!
0
00 lat Cesc!!:)
0
Ty sam jesteś przypadkiem.Nawet nie przyznasz z dumą że nie dajecie rade.
0
Wierze że David wróci i pokaże na co go stać:)
0
Nie odchodź Pep
0
Piękny gest ze strony Realu, jednak mają serce.
0
Dobry gostek i ja go popieram :) Niech ktoś w końcu udupi pepe:)