lola4747
Dołączył/a: grudzień 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kawał roku... Dobre hahahhah:)
0
Czekamy na was, żebyś tylko nie płakał
0
No pewnie chciałbyś co ale jest inaczej Krysiu...Co zrobić spójrzmy prawdzie w oczy nigdy tak nie będzie...
0
jo jo te twoje mongolskie teorie Krysiu!!!
0
00 lat Cesc!!:)
0
Nie odchodź Pep
0
Buena suerte Abi!
0
Powodzenia Abi !!!!
0
Piękny gest ze strony Realu, jednak mają serce.
0
Szybko wracaj do zdrowia :)
0
Tęsknie z tobą David:)wracaj szybko do zdrowia czekamy na ciebie:)
0
Czekamy na ciebie:)
0
Dobry gostek i ja go popieram :) Niech ktoś w końcu udupi pepe:)
0
Ty sam jesteś przypadkiem.Nawet nie przyznasz z dumą że nie dajecie rade.
0
Wierze że David wróci i pokaże na co go stać:)