0

Dzięki Patowi zaczeła sie moja przygoda z Barcą która trwa do dziś :)

pamiętam srebrną koszulke Barcy z 9 i nazwiskiem Kluivert na plecach :D

,a co do samego Pata fajne gdyby np trenowal naszych mlodych pilkarzy albo coś ;p

0

2 zmiany - 2 gole hehe :)

,a mam nadzieje ze nic poważnego nie będzie ani Heńkowi ani Dmytro

0

porownanie gutierrez'a do Hleba jest nie na miejscu to inne typy zawodnikow co prawda pozycja podobna ale nie zawodnicy wiec prosze dac na wstrzymanie z takimi slowami

0

18mln dobra cena...

0

ehh.... :( [*]

0

do BelJar :

wszystko fajnie ,ale moim zdaniem nienawisc do RM jest wpisana w kibicowanie FCB . ja szacunku do RM nie bede mial nigdy moze to nie jest prawdziwy kibic pilkarski.Pewnie po przeczytaniu komenta zakładasz ze jestem sezonowcem raczej odpada kochany ,,ale jestem Kibicem FCB od momentu gdy Patrick Kluivert zawital na CN wiec to spory okres czasowy. ja nie bd szanowal RM nawet jak wygraja wszystko mozliwe . z RM szanuje tylko 2 pilkarzy za dokonania w Reprezentacji ,a mianowicie Raula i Casiego. to tyle.

0

Cieszy mnie to ze E2 jest szczesliwy :)

0

do icosiepatrzysz:

czytaj całość newsa to będziesz wiedział,

"Spotkanie na żywo pokaże Polsat Sport. Początek transmisji o godzinie 14.10."

0

AJAX. :)

0

heh Afellay'a polacił Overmars ;p mozna by go kupic i wypozyczyc a i tak pewnie psv bedize chcialo ~z 20baniek ^ ^

0

CR9 jest b.dobrym pilkarzem i ciekawi mnie czy bedzie gral nadal tak dobrze , w ManU byl gwiazda ,a w RM bedzie jedna z Wielu gwiazd...

tak jest z ALL pilkarzami ktorzy beda grali na SB

0

tak zmieniajac temat ,Eto ma styl :P

0

heh.. tak czytam komentarze i sie zastanawiam którzy z użytkowników są z Ibrą na "TY" co wy wiecie o jego charakterze ? jeżeli faktycznie jego charakter jest Ciężki to wydaje mi sie ze Pep nie zdecydowaby sie na jego transfer. to ze ma kartki to nie jest jednoznaczne tylko z "głupimi" kartkami ,ale tez z walecznością.

co do K9 to owszem jest to dobry napastnik ,ale młody i pewnie "wyleciałby" na wypożyczenie ,co nie znaczy ,ze nie jestem za jego transferem..

0

co ? " Już Chelsea pokazała co znaczy Angielski futbol " chyba ty angielskij ligi nie ogladales nigdy.. jezeli CFC utozsamic z jakas liga to chyba z Defensywna włoska Serie A...

0

dlaczego moj komentarz zostal usuniety ?

0

kurcze zle jest z Eto'o... spokojnie wczoraj mogl kompletowac Hat-Tricka ,moze lepiej zeby zrezygnowac z niego na 1 mecz i dac mu do myslenia... no moze z rezygnacja ciezko ale chociaz wpuscic go z ławki.. szkoda...

0

dzisaij licze na E2

0

wybaczcie ze sa takie zwroty i slowa ale ten komentarz na innej stronie mnie zachwycil ,a i jeszcze jedno byla to strona o Chelsea... wiec tak...

"Hiddink, frajerze, nic w przyrodzie nie ginie:-)))

przypomnij sobie Koreę, pchaną przez sędziów tak bezczelnie, że aż rzygać się chciało!

pamiętasz, jak sędziowie nie uznali 2 bramek dla Hiszpanów w ćwierćfinale? co wtedy powiedziałeś? "mogli strzelać bramki, a nie dyskutować!"

dziś chamie odpowiadam ci tak samo, "było strzelać frajerze!""

0

Masakra juz nudne to sie robi.. wszedzie karne karne... raz ze gdy gralismy u Nas to tez sedzia nie widzial "karnych" ,ale najlepsze jest to ,ze czytalem gdzies na stronce CFC o Hiddinku ,ze kiedys prowadzaac jakas Azjatycka druzyne chyba Koree na MŚ gdy grali z Hiszpanią i sedzia faworyzowal w widoczny sposob jego druzyne powiedzial coś typu [o Hiszpanach] : "Mogli wykorzystać te okazje ktore mieli ,a nie narzekac na sedziego" wiec ja powiem to samo... Chelsea mogliscie wykorzystac to co bylo i nie potrzebne by bylo teraz to "sapanie"

0

wg mnie Pepe powinien byc zawieszony na minimum 10 meczy.. ;/

i ktos taki kosztowal 30mln?

0

kapitalna praca :D

0

wiele osob juz nie szanuje Roniego bo bez formy mimo to obawiacie sie odejscia do RM ,bronicie sie tym ,ze straci szacunek jak odejdzie do Realu itp.. przeciez pilkarza kocha sie za to jak gra ,a nie gdzie gra... to wlasnie jest na pokaz jakim kibicem jestescie naprawde... ja R10 lubie i nawet jezeli bedize gral w Realu to i tak bedzie to jeden z moich ulubionych pilkarzy...

0

ja lcize na to iz Sylvek podpisze nowa umowe , lubie go chociaz nie jest zbyt czesto na boisku szanuje go.

mily spokojny i cieszacy sie zyciem pilkarz.

mysle ze nasi mlodzi pilkarze moge uczyc sie od niego

0

zobaczylbym go z checia w lidze...

mzoe VV ma tylko kryzys [hehe cale zycie] Pinto na nast mecz w pierwszym zestawieniu :D

0

dziwi mnie troche ,ze ostatnio lapiemy tyle czerwonych kartek ,a to obrazuje iz nie potrafimy sobie radzic bez siegania po faul...

0

" Reasumując, świetne interwencje przeplatał poważnymi błędami."

ogladalem caly mecz i swietnych interwencji nie widzialem ,co najwyzej przypadkowe.

dziwi mnie czemu Pep jak widzi ze Xaviemu nie idzie nie wpusci kogos innego na boisko, wiadomo ze to serce czy jaka tam chcecie czesc druzyny ale jezeli serce jest slabe ? to jaki pozytek z tego ?

E9 nie mial dnia i tak jakos to wyszlo ,nie mam do niego zalu, messi lekko wypalony.

obawiam sie kolejnych meczow bo Barca nie gra tak jak powinna , nie chodzi o wynik ,ale o styl gry ...

ale nadzieje jest i bedzie dobrze :)

0

najlatwiej mowic ze wszystko nadal jest dobrze ...

0

i co nadal twierdzicie ze VV jest swiatowej klasy ? ze nam bramkarz nie potrzebny nowy ? nadal ? to przypadek ? kolejny? NIE!

VV jest za slaby na barce!

0

Powiem szczerze: Ja od zawsze jestem przeciwny VV. nigdy go nie uznalem za bramkarza z tej najwyzszej polki.

nawet zdanie ze potrzebny jest mu konkurent jest moim zdaniem mocno przesadzone. jezeli juz to on powinien byc konkurentem dla innego bramkarza.

klub jakim jest barcelona nie powinien stawiac na wychowanka gdy wielokrotnie pojawai sie w gazetach jako winowajca wpuszczonej bramki.

chcialbym aby barca zainwestowala w letnim okienku troszke w bramkarza z prawdziwego zdarzenia.

0

hmm.. wymiana ? jestem calkowicie na nie..

aczkolwiek dziwi mnie wasze porownywanie Bojana do Ronaldo.

przeciez to calkowicie inny typ zawodnika ,jedyne trafne porownanie w/g mnie to jest porownanie do Raula to jest podobny zawodnik ,ale tego to mozemy sobie tylko zyczyc zeby taki byl jak Raul [mimo tego ,ze jest z Realu to go szanuje] co do teveza i riberiego to takich zawodnikow w klubie chce miec kazdy. tevez jest zadziorny i potrafi ciagnac druzyne ,a Ribery to klasa swiatowa na Lewej stronie boiska.

poczekamy zobacyzmy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?