O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 140
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Ban!

0

Grupa G bardzo mocna ale grupa D i E bardzo wyrównane

0

Mazi z polskich kanałów tylko na cyfra pokazuje mecz tak to tylko internet albo baru

0

A mi tam tęskno za Ronaldinho i Eto'o jak oglądam mecze Milanu i Interu nie mogę się pogodzić z tym że nie grają dla nas:((((((((((

0

Wygramy jesteśmy zgranym zespołem po raz kolejny udowodnimy że pieniądze to nie wszystko to nasza świątynia

Zobacz wszystkie

0

Jedynie co mogą wykryć to promile po wygranej w pucharze króla :))))))))) mnie dopiero dzisiaj puściło

0

Michas_13 dzięki ciężkiej pracy można mieć :)))))

0

Real może tworzyć Drem Team ale do Barcelony to mi będzie i tak daleko jeden KAKA wszystkiego nie wygra to tak samo jak w finale LM zawodnicy Manchesteru myśleli że Ronaldo sam wygra ten mecz

0

1 kwietnia był wczoraj :)

0

TV4 będzie meczyk odkodowany

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?