lucas24
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bogatynia
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ban!
0
Grupa G bardzo mocna ale grupa D i E bardzo wyrównane
0
Mazi z polskich kanałów tylko na cyfra pokazuje mecz tak to tylko internet albo baru
0
A mi tam tęskno za Ronaldinho i Eto'o jak oglądam mecze Milanu i Interu nie mogę się pogodzić z tym że nie grają dla nas:((((((((((
0
Wygramy jesteśmy zgranym zespołem po raz kolejny udowodnimy że pieniądze to nie wszystko to nasza świątynia
0
Ręka Boga w wykonaniu Maradony tez niebyła sprawiedliwa a mimo tego uważany jest za legendę piłki nożnej ile już widziałem drukowanych karnych to może jest sprawiedliwe BRAWO HENRY
0
GRAN DERBY
Ten dzień się zbliża ten dzień nadchodzi pora na Gran Derby się szykować moi drodzy w Madrycie zaczynają modlić się o pomstę do Boga bo pokonać ich potrafiła drużyna trzecioligowa .
Valdes rękawiczki zakłada formę szlifuje Casillas z nerwów zapuszcza brodę.
Krystyna kontuzje leczy znów będzie dominacja Leo temu nikt nie zaprzeczy. Ibrakadabra znów czaruje powstrzymać go może tylko sam Potter. Perez po nocach spać nie może jeśli nic nie wygra porównać będzie można do Prison Breaka. Guardiola trzyma rękę pulsie bo wie że siła jego drużyny w wychowankach jest ukryta. BARCA to siła BARCA potęga w Madrycie każdy Barcelony się lęka. Na Camp Nou przyjedziecie lecz zero punktów wywieziecie. Xavi znów podaniem was oczaruje, Iniesta z przyjemnością utrze wam nosa.
Niech nie podskakuje drużyna ze stolicy bo przeciwnikiem waszym jest niepokonana Katalonia, 70% takie będzie posiadanie przez nas piłki 6-2 taki wynik przytulicie.
BARCA BARCA BARCA!!!
0
http://www.atdhe.net/10342/watch-barcelona-vs-mallorca
na żywo
0
trzeba biegać to cieplutko będzie
0
normalnie NINJA
0
to dzięki Rivaldo zostałem kibicem Barcy w 1999 mając 13 lat i Wizje TV teraz cyfra:))))))))))))))))
0
Robinho to świetny zawodnik ale po co on nam jak jest Pedro ten sezon jako zmienik i od przyszłego pierwszy skład jak dla mnie na lewym skrzydle
0
Nie wiem która to liga ale stadion piękny mają oby niedługo u nas w kraju tak było
0
Po pierwsze primo w Barcelonie kocha się piłkę nie kase
Po drugie primo żaden z zawodników Barcelony nie założył by tej białej szmaty na siebie co najwyżej wytarł podłogę
I po trzecie primo ultimo nie stać was na zawodników BARCY
0
Pewnie że to nie żaden kryzys jak dla mnie wschodnia piłka w Rosji i Ukrainie przez ostanie 10 lat zrobiła duży postęp mają takich sponsorów co na ropie śpią i wystarczy zobaczy za jaką kasę ci zawodnicy są kupowani na zachód przykład Arszawin czy ten nasz obrońca
0
Atalanta-Milan 1-1 RONALDINHOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Prawda jest taka że gdy Barcelona była w dołku to cala wina spadała na Ronaldinho jak tu się nie załamać tylko jego obwiniano za porażki że nie ma formy że zespół nie gra Ronaldinho był był i jest wielka gwiazdą piłki nożnej ale za dużo od niego wymagano
0
Xavi z tym badziewiem w tle tylko PES2010 :))))))))))))))))))))
0
Jak dla mnie to ważniejsze jest to że BARCELONA jest lepsza od REALU
0
Biel pierze się w 40 stopniach kolor w 60 stopniach :))))))))))))))) BARCA!!!!!!!!!!!!!!
0
Boski Diego można było tak go nazywać jak grał w piłkę ale trenerem to on nie jest
0
Panowie jak dla mnie Chyhrynski-Pique do będzie dobre połączenie zagrał znakomite spotkanie takie dwie wieże w obronie SUPERRRRRRRRRRRRRRR
0
Był naszym bohaterem a stał się zerem kasa i sława potrafią namieszać
0
Michas_13 dzięki ciężkiej pracy można mieć :)))))
0
Biceps 33-34 cm jeszcze 15 i mnie dogoni
0
Panowie cały skrót meczu
0
TV4 będzie meczyk odkodowany
0
Nawet nie pięć tygodni 2 na przygotowanie 3 tygodnie trwa turniej max oczywiście zależy jak daleko zajdą
0
Zlatan Bojan i on napastników mamy
0
We wrześniu pierwszy wyjazd FCBP na mecz 1100 zł na mecz z Atletico akurat mam 2 wesela:((((((((((((