0

Dawali mu nowy kontrakt to takie pazerne na kasę mało mało gra w takim klubie to zaszczyt i wyróżnienie widać on tego nie doceniał nara

0

Ja już należę do rodziny BARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Nie rozumiem was ludzie moim zdaniem zrobiliśmy lepszy interes niż real na Benzemie czy Ronaldo jeden z lepszych napastników na świecie w tym sezonie 25 goli i 24 asysty świetnie gra głową rzuty wolne miodzio technika super i szybkość też świetna tyle co goli nastrzelał z pozycji i w pozycji z której nie powinny paść szkoda Eto'o ale jak nie chciał to siłą trzymać niemożna. Jeszcze będziecie dziękować za ZLATANA

0

Wszędzie już piszą że Zlatan jest zawodnikiem BARCY MAMY GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

0

Ręczna BARCY kupuje koszykówka BARCY kupuje a ta najbliższa mojemu sercu teraz i na wieki dalej o suchym pysku

0

Real sam się wsadził na minę kibice zamiast kupować koszulki nowego Ronaldo po 80 euro piorą i sprzedają stare koszulki Ronaldo z Brazylii dane i numer się zgadzają

0

Real sam się wsadził na minę kibice zamiast kupować koszulki nowego Ronaldo po 80 euro piorą i sprzedają stare koszulki Ronaldo z Brazylii dane i numer się zgadzają

0

W końcu będzie strzelał gole do właściwej bramki i dla właściwej drużyny VeB:)))))))))))))))))))

0

Może mi oddać swój w Valencji z chęcią zmienię klimat

0

Kawał

Przychodzi facet do księgarni i pyta się:

-poproszę książkę "Real Madryt 1/4 Ligi Mistrzów"

-fantastyka piętro wyżej historia piętro niżej

BARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Siłą trzymać nie będziemy powodzenia VILLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

W tym sezonie proponuję posadzić holenderską odmianę :))))))))

0

Powinien zacząć jako asystent może Monachium z Luisem

0

przez tą potrójna koronę kibicom przewraca się teraz w głowie a co Eto'o i Henry za ławkę

0

Ribery jest dobry ale za dużą kasę chcą jak dla mnie to SILVA SILVA SILVA

0

W końcu coś mądrego napisali niech Villa Ibra trzymają się swoich klubów a Eto'o BARCELONY już dawno powinien podpisać nowy kontrakt nie wiem na co czekają aż za darmo odejdzie Guardiola sam przyznał że oddanie Eto'o rok temu było by jego najgorszym błędem lepiej niech go nie próbuje powtórzyć

0

Sprzedany wcale nie jest man potrzebny

0

a ty z taką postawą i gra o mistrzostwie premiership

0

Zlatan jest świetnym piłkarzem ale oddawanie go za Eto'o do spory błąd

0

Fajnie że gra w pierwszym składzie jest dużo lepszy od Maicona gafa bramkarza ale gol się liczy:)))))))))))))))))))))))) trzeb jeszcze znaleźć takiego na lewą i gra muzyka

0

Real może tworzyć Drem Team ale do Barcelony to mi będzie i tak daleko jeden KAKA wszystkiego nie wygra to tak samo jak w finale LM zawodnicy Manchesteru myśleli że Ronaldo sam wygra ten mecz

0

Po co nam nowego wroga szukać jak tu stary pod płotem Eto'o jest był i będzie najlepszym środkowym Barcy

0

Bruno Alves ,Silva , Lahm to moje typy

0

Dani Alves-Bruno Alves-Pique-Puyol

i kto to przejdzie :)))))))))))))))))))))))))))

0

super że wygrał Ligę Mistrzów moim zdaniem wielokrotnie był krzywdzony grając w Arsenalu w plebiscytach Fifa i Złotej Piłki

0

Deklaracja i fotka już lecą poczta polską VeB:)))))))))))))))))))))))))))))))

0

Zbyt dużo zawdzięcza Barcelona Eto'o aby się go pozbywać jak psa poza tym nie wiadomo jak Zlatan by się zaaklimatyzował w La Liga

0

Jak można w przeciągu 3 lat tak upaść Brazylia może na emeryturę a nie w tym wieku wziął by się za grę a nie po dyskotekach się rozbija

0

Powodzenia

0

dla mnie lepszy by był Silva z Walencji

Ribery pewnie pójdzie do Chelsea

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?