0

Figo Fago jego komentarze nie są tu mile widziane

0

Ale ekspert jak by wygrał Manchester mówił by że piłkę wygra Ronaldo

0

Może nie ma tyle tytułów co Ferguson ale ma 38 lat i wszytko przednim i wczoraj uczeń pokonał mistrza

0

dla mnie bohaterem był Larsson

0

Dlatego zerwałem umowę z polsatem i od przyszłego sezonu n

0

No oby te słowa mu nie stanęły w gardle po finale z byle kim nie gramy BARCA gra piękny futbol ale z angielskimi drużynami zawsze nam było ciężko

0

Jedynie co mogą wykryć to promile po wygranej w pucharze króla :))))))))) mnie dopiero dzisiaj puściło

0

Aż trudno uwierzyć że w dzisiejszych czasach taki klub jak Bilbao nie ma w swoim składzie żadnego obcokrajowca i że w tym klubie grają zawodnicy tylko z ich regionu godne podziwu

0

Dobra fotka "Powrót Żywych Trupów" Mózg Mózg Mózg.............

0

janek_centrum

http://gimnazjum3grodzisk.republika.pl/socrates/punkt11_pliki/image004.jpg

Jak znasz się na mapie to zobacz gdzie jest Hiszpania a gdzie polska o góry masz strefy czasowe

0

Jezu ludzie mecz jest na żywo między Polską a Hiszpanią jest godzina różnicy w Hiszpanii mecz zaczyna się o 22 u nas o 23

0

Nie mecz jest Live w Hiszpanii mecz zaczyna się o 22 u nas będzie 23 godzina różnicy :)))))))))

0

Brawo TVP komentatora meczu pewnie znamy TO BĘDZIE TEN FINAŁ TO BĘDZIE TA BARCA

0

No to jak ich nazwali Krasnale w komplecie:))))))))))))))))

0

Abidal to świetny obrońca ale trochę za wolny na ligę hiszpańską w Juventusie będzie miał miejsce w pierwszym składzie zobaczycie że Silvinho zagra świetny mecz z MU jest szybszy i w tym sezonie rozegrał już kilka dobrych meczy poza tym dobrze się rozumie z Henrym

0

To zależy jeśli Real nie wygra w sobotę z Villarrealem to Barcelona będzie witana jak Mistrz Hiszpanii i chyba tak będzie bo Villarreal muszą walczyć o ligę mistrzów

0

Barca musi wygrać wtedy podstawowi zawodnicy będą mogli odpocząć przed mecze z Manchesterem

0

Zatrzymać chyba przed imprezą która może się odbyć jak real zgubi punkty :)))))))))))))

0

Czeka na to zwycięstwo całe życie on musi zagrać już wiele razy go krzywdzono w różnych plebiscytach

0

Że jego Korea doszła do półfinału dzięki sędzią tego nie pamięta

0

Nigdy w życiu nie widziałem angielskiego zespołu grającego przez 180 minut 9 obrońcami i jeden wywracający i nieskuteczny Drogbą z przodu

0

To tego meczu pasują 3 trzy określenia

" Szczęście sprzyja lepszym" BARCA BARCA BARCA

" Nie wykorzystanie sytuacje się mszczą" mowa od Drogbie

"Piłka jest okrągła a bramki są dwie" cytat chyba wiadomo kogo:)))))))))))))))))))

0

POLECAM :)))))

0

ostanie 10 minut i gol komentowane przez Hiszpanów tylko radzę przyciszyć Volume

0

sentenced jak zwycięstwo nie smakuje weź coś na przeczyszczenie i idź spać dziecko bo zadzwonię do rodziców

0

Jak to możliwe tak grający ofensywnie angielski klub grał stylem włoskim jak prowadzili 1-0 i grali w przewadze dalej murowali bramkę dlatego nie lubię włoskiej piłki Chelsy z taką gra chciała do Rzymu jechać

0

To jest właśnie moc i wiara wychowanków Barcy

0

92:06 czas kiedy piłka została uderzona przez Iniestę

0

Obejrzałem powtórkę już 30 razy i dalej łzy lecą BARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Iniseta strzelił gola ale to co robił w bramce Valdes dzięki Valdes Drogba może mieć pretensje do samego siebie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?