lucas24
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bogatynia
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Figo Fago jego komentarze nie są tu mile widziane
0
Ale ekspert jak by wygrał Manchester mówił by że piłkę wygra Ronaldo
0
Może nie ma tyle tytułów co Ferguson ale ma 38 lat i wszytko przednim i wczoraj uczeń pokonał mistrza
0
dla mnie bohaterem był Larsson
0
Dlatego zerwałem umowę z polsatem i od przyszłego sezonu n
0
No oby te słowa mu nie stanęły w gardle po finale z byle kim nie gramy BARCA gra piękny futbol ale z angielskimi drużynami zawsze nam było ciężko
0
Jedynie co mogą wykryć to promile po wygranej w pucharze króla :))))))))) mnie dopiero dzisiaj puściło
0
Aż trudno uwierzyć że w dzisiejszych czasach taki klub jak Bilbao nie ma w swoim składzie żadnego obcokrajowca i że w tym klubie grają zawodnicy tylko z ich regionu godne podziwu
0
Dobra fotka "Powrót Żywych Trupów" Mózg Mózg Mózg.............
0
janek_centrum
http://gimnazjum3grodzisk.republika.pl/socrates/punkt11_pliki/image004.jpg
Jak znasz się na mapie to zobacz gdzie jest Hiszpania a gdzie polska o góry masz strefy czasowe
0
Jezu ludzie mecz jest na żywo między Polską a Hiszpanią jest godzina różnicy w Hiszpanii mecz zaczyna się o 22 u nas o 23
0
Nie mecz jest Live w Hiszpanii mecz zaczyna się o 22 u nas będzie 23 godzina różnicy :)))))))))
0
Brawo TVP komentatora meczu pewnie znamy TO BĘDZIE TEN FINAŁ TO BĘDZIE TA BARCA
0
No to jak ich nazwali Krasnale w komplecie:))))))))))))))))
0
Abidal to świetny obrońca ale trochę za wolny na ligę hiszpańską w Juventusie będzie miał miejsce w pierwszym składzie zobaczycie że Silvinho zagra świetny mecz z MU jest szybszy i w tym sezonie rozegrał już kilka dobrych meczy poza tym dobrze się rozumie z Henrym
0
To zależy jeśli Real nie wygra w sobotę z Villarrealem to Barcelona będzie witana jak Mistrz Hiszpanii i chyba tak będzie bo Villarreal muszą walczyć o ligę mistrzów
0
Barca musi wygrać wtedy podstawowi zawodnicy będą mogli odpocząć przed mecze z Manchesterem
0
Zatrzymać chyba przed imprezą która może się odbyć jak real zgubi punkty :)))))))))))))
0
Czeka na to zwycięstwo całe życie on musi zagrać już wiele razy go krzywdzono w różnych plebiscytach
0
Że jego Korea doszła do półfinału dzięki sędzią tego nie pamięta
0
Nigdy w życiu nie widziałem angielskiego zespołu grającego przez 180 minut 9 obrońcami i jeden wywracający i nieskuteczny Drogbą z przodu
0
To tego meczu pasują 3 trzy określenia
" Szczęście sprzyja lepszym" BARCA BARCA BARCA
" Nie wykorzystanie sytuacje się mszczą" mowa od Drogbie
"Piłka jest okrągła a bramki są dwie" cytat chyba wiadomo kogo:)))))))))))))))))))
0
0
0
sentenced jak zwycięstwo nie smakuje weź coś na przeczyszczenie i idź spać dziecko bo zadzwonię do rodziców
0
Jak to możliwe tak grający ofensywnie angielski klub grał stylem włoskim jak prowadzili 1-0 i grali w przewadze dalej murowali bramkę dlatego nie lubię włoskiej piłki Chelsy z taką gra chciała do Rzymu jechać
0
To jest właśnie moc i wiara wychowanków Barcy
0
92:06 czas kiedy piłka została uderzona przez Iniestę
0
Obejrzałem powtórkę już 30 razy i dalej łzy lecą BARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Iniseta strzelił gola ale to co robił w bramce Valdes dzięki Valdes Drogba może mieć pretensje do samego siebie