0

Strzał nie do obrony ale to tylko jeden gola gramy chłopaki mecz ma dwie połowy :)))))))))))))))))))))))))))

0

1992 te stroje chyba były pomarańczowe bardziej

0

nielbawagrowiec w Finale w Paryżu grali w swoich barwach Arsenal grał w żółtych

0

Taki kontrakt to mogą mi dać mogę pokopać w Argentynie

0

Weterani z Realu to chyba grali w sobotę ci tutaj przynajmniej strzelili siedem bramek:)

0

Pozycja 25 najlepsza hehe i tak są wysoko z taką grą:)))))))))))))))))

0

Dla mnie piłkę powinien dostać Xavi

0

moim zdaniem tylko 3 punktów Real nie wygra w Valencji. A Brawo dla Espaniolu wczorajszą wygraną zrobili duży krok do utrzymania sie w lidze

0

dla mnie najlepsze el clasico real-Barca 0-3 i Ronaldinho w roli głównej :))))))))))))

0

Kiedy nie idzie to najłatwiej zwalić na sędziego Puyol powinien dostać czerwona kartkę w tym meczu panikara a Eto'o jak tak dalej będzie marnował akcje i nie będzie podawał do kolegów przykład Henry na wprost pustej bramki to szybko pożegnamy się ze wszystkim to pół finały co myśleli że to będzie spacerek Chesly zagrała mądrze i to właśnie po taki wynik przyjechali brawo dla Valdesa nie maił zbyt dużo do roboty nie miał ale interwencja po strzale Drogby pierwsza klasa Messi Bosingwa pokazał w tym meczu jak go trzeba kryć trzeba walczyc do końca i tyle nie będzie to łatwe

0

Co ma być kapitan taka panikara na obonie że nie mogę powinien dostać czerwonaą kartkę po tym faulu na maludzie obrona gra stanowczo lepiej bez niego

0

Wyjazd tak kosztuje ok 900zł a roczna składka chyba 50 zł jak się nie mylę

0

Wczoraj na meczu był również polski fan klub Barcelony zapisuje się do nich w czerwcu:)))))))) trzeba pojechać na parę meczyków

0

Na razie to trzymam kciuki za Getafe w derbach z realem

0

no to wieczór zaplanowany hehe

0

jak dla mnie kandydat do złotej piłki

0

Co ty piszesz cracker messi ma żółtą kartkę meczu nie widziałeś więc jest zagrożony jeszcze jedna i pauza oby nie:))))))))))))))))))))))

0

Pozostaje meczyk obejrzeć w internecie

0

Najlepsze są 3 punkty i to się teraz liczy

0

jeszcze nie uznał gola

0

http://www.atdhe.net/live-tv-6169.html

Tutaj będzie mecz live:))))))))))))))

0

0

4:0 do połowy obstawiam poza tym do tego na przyzwyczaili

0

karo powodzenia na maturze :))))))

0

Real będzie miał ciężko a Barca gra u siebie ale z Villarrealem,Valencia,i Sevillą na wyjeździe to bendą kluczowe mecze

0

Wesołych Świąt dla wszystkich i potrójnego jajeczka na koniec sezonu :)

0

ja stawiam na finał Barcelona-Porto

0

Dla mnie Henry to piłkarz którego skrzywdzono wielokrotnie w wyborze piłkarza roku FIFA i złotej piłki lubiłem oglądać mecze Arsenalu ze względu na niego trzeba wygrać LM tylko tego mu brakuje

0

Nie to było tak

Ribery:chlip, chlip

Henry: jak pójdziesz do Realu będziesz dostawał jeszcze gorsze bencki

0

Widzieliśmy magię bo tak gra nasza BARCA ale i też to że potrafiliśmy w 100% wykorzystać nie obecność całej obrony Monachium Messi i Eto'o mijali ich jak tyczki na treningu przez cały mecz a oni ratowali się tylko faulem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?