lucas24
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bogatynia
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Strzał nie do obrony ale to tylko jeden gola gramy chłopaki mecz ma dwie połowy :)))))))))))))))))))))))))))
0
1992 te stroje chyba były pomarańczowe bardziej
0
nielbawagrowiec w Finale w Paryżu grali w swoich barwach Arsenal grał w żółtych
0
Taki kontrakt to mogą mi dać mogę pokopać w Argentynie
0
Weterani z Realu to chyba grali w sobotę ci tutaj przynajmniej strzelili siedem bramek:)
0
Pozycja 25 najlepsza hehe i tak są wysoko z taką grą:)))))))))))))))))
0
Dla mnie piłkę powinien dostać Xavi
0
moim zdaniem tylko 3 punktów Real nie wygra w Valencji. A Brawo dla Espaniolu wczorajszą wygraną zrobili duży krok do utrzymania sie w lidze
0
dla mnie najlepsze el clasico real-Barca 0-3 i Ronaldinho w roli głównej :))))))))))))
0
Kiedy nie idzie to najłatwiej zwalić na sędziego Puyol powinien dostać czerwona kartkę w tym meczu panikara a Eto'o jak tak dalej będzie marnował akcje i nie będzie podawał do kolegów przykład Henry na wprost pustej bramki to szybko pożegnamy się ze wszystkim to pół finały co myśleli że to będzie spacerek Chesly zagrała mądrze i to właśnie po taki wynik przyjechali brawo dla Valdesa nie maił zbyt dużo do roboty nie miał ale interwencja po strzale Drogby pierwsza klasa Messi Bosingwa pokazał w tym meczu jak go trzeba kryć trzeba walczyc do końca i tyle nie będzie to łatwe
0
Co ma być kapitan taka panikara na obonie że nie mogę powinien dostać czerwonaą kartkę po tym faulu na maludzie obrona gra stanowczo lepiej bez niego
0
Wyjazd tak kosztuje ok 900zł a roczna składka chyba 50 zł jak się nie mylę
0
Wczoraj na meczu był również polski fan klub Barcelony zapisuje się do nich w czerwcu:)))))))) trzeba pojechać na parę meczyków
0
Na razie to trzymam kciuki za Getafe w derbach z realem
0
no to wieczór zaplanowany hehe
0
jak dla mnie kandydat do złotej piłki
0
Co ty piszesz cracker messi ma żółtą kartkę meczu nie widziałeś więc jest zagrożony jeszcze jedna i pauza oby nie:))))))))))))))))))))))
0
Pozostaje meczyk obejrzeć w internecie
0
Najlepsze są 3 punkty i to się teraz liczy
0
jeszcze nie uznał gola
0
http://www.atdhe.net/live-tv-6169.html
Tutaj będzie mecz live:))))))))))))))
0
http://www.atdhe.net/live-tv-6169.html mecz w internecie
0
4:0 do połowy obstawiam poza tym do tego na przyzwyczaili
0
karo powodzenia na maturze :))))))
0
Real będzie miał ciężko a Barca gra u siebie ale z Villarrealem,Valencia,i Sevillą na wyjeździe to bendą kluczowe mecze
0
Wesołych Świąt dla wszystkich i potrójnego jajeczka na koniec sezonu :)
0
ja stawiam na finał Barcelona-Porto
0
Dla mnie Henry to piłkarz którego skrzywdzono wielokrotnie w wyborze piłkarza roku FIFA i złotej piłki lubiłem oglądać mecze Arsenalu ze względu na niego trzeba wygrać LM tylko tego mu brakuje
0
Nie to było tak
Ribery:chlip, chlip
Henry: jak pójdziesz do Realu będziesz dostawał jeszcze gorsze bencki
0
Widzieliśmy magię bo tak gra nasza BARCA ale i też to że potrafiliśmy w 100% wykorzystać nie obecność całej obrony Monachium Messi i Eto'o mijali ich jak tyczki na treningu przez cały mecz a oni ratowali się tylko faulem