lucas24
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bogatynia
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Racja jeszcze nic nie wygrali lekceważenie było by nie na miejscu
0
Jedno jest pewne jak Szpakowski będzie komentował mecz będzie głośniej krzyczał gol niż na meczach polskiej reprezentacji oczywiście przy golach dal naszych:)))))))
0
V.Valdes
D.Alves C.Puyol G.Pique Sylvinho
Xavi Toure Iniesta
Messi Eto'o Henry
0
77 minuta Bayern przegrywa 4-1 haha ale dostaną łomot na Camp Nou
0
1 kwietnia był wczoraj :)
0
Te słowa w sobotę staną mu w gardle:))))))))))))
0
Fajnie że jest szczęśliwy ja mu dziękuje za wspaniałe lata jakie nam zapewnił grając w BARCELONIE R10 jesteś najlepszy :)))))))))))))))))
0
Odpukać puk! puk! bez żadnych urazów i kontuzji wszyscy:))))))))))))))))))))))))
0
Rijkaard Rijkaard Rijkaard super trener
0
piotrek1993k jeśli wolisz fabregasa zmień barwy na arsenal Iniesta jest zbyt dobrym piłkarzem na grzanie ławy nie niezastąpiony na swojej pozycji
0
Moim zdaniem nasz atak w tym sezonie udowodnił że jest dobrze zgrany nie potrzebujemy żadnego z nich zamiast tego lepiej poszukać bramkarza i środkowego obrońcy
0
Dobrze ma swoja ligę angielską łepek nie wie co to pokora myślał że w wieku 17 będzie bóg wiem kim będzie talent jest ale doświadczenia nie ma mógł spokojnie ogrywać się w Barcelonie tak jak Messi i tez by daleko zaszedł a teraz niech sobie kopie piłeczkę w trzeciej lidze
0
Losowanie 20.3.2009 Villareal chce barce a bardzo proszę oby tak było:)))))))))))
0
kiedy loosowanie
0
LYON zagra bez Benzemy,Jean-Alaina Boumsonga i pierwszego bramkarza Hugo Llorisa to jest oslabienie
0
Valdes to dobry bramkarz ale czuje się zbyt pewnie ponieważ nie ma dla niego konkurencji w postaci Pindo i czy tego drugiego dla mnie kandydat to BORUC fajnie było by mieć chociaż cząstkę polski w tym klubie :)))))))))))))))
0
Lyon zagrał lepszy mecz ale tego nie wykorzystał ważne jest to że strzelili gola za wyjeździe teraz już na camp nou to formalność
0
Ani jedna jaskółka wiosny hehe niech real zacznie grać z czołówka to wtedy pogadamy
0
Przedłużyć ten kontrakt i dać sobie spokój z szukaniem środkowego napastnika jest eto'o jest bojan moim zdaniem jakiś lepszy bramkarz by się przydał na zmienika i skrzydłowy
0
Szkoda że Valdes nie dostaje szansy między słupkami bramki reprezentacji :(((((((((((((((