0

Racja jeszcze nic nie wygrali lekceważenie było by nie na miejscu

0

Jedno jest pewne jak Szpakowski będzie komentował mecz będzie głośniej krzyczał gol niż na meczach polskiej reprezentacji oczywiście przy golach dal naszych:)))))))

0

V.Valdes

D.Alves C.Puyol G.Pique Sylvinho

Xavi Toure Iniesta

Messi Eto'o Henry

0

77 minuta Bayern przegrywa 4-1 haha ale dostaną łomot na Camp Nou

0

1 kwietnia był wczoraj :)

0

Te słowa w sobotę staną mu w gardle:))))))))))))

0

Fajnie że jest szczęśliwy ja mu dziękuje za wspaniałe lata jakie nam zapewnił grając w BARCELONIE R10 jesteś najlepszy :)))))))))))))))))

0

Odpukać puk! puk! bez żadnych urazów i kontuzji wszyscy:))))))))))))))))))))))))

0

Rijkaard Rijkaard Rijkaard super trener

0

piotrek1993k jeśli wolisz fabregasa zmień barwy na arsenal Iniesta jest zbyt dobrym piłkarzem na grzanie ławy nie niezastąpiony na swojej pozycji

0

Moim zdaniem nasz atak w tym sezonie udowodnił że jest dobrze zgrany nie potrzebujemy żadnego z nich zamiast tego lepiej poszukać bramkarza i środkowego obrońcy

0

Dobrze ma swoja ligę angielską łepek nie wie co to pokora myślał że w wieku 17 będzie bóg wiem kim będzie talent jest ale doświadczenia nie ma mógł spokojnie ogrywać się w Barcelonie tak jak Messi i tez by daleko zaszedł a teraz niech sobie kopie piłeczkę w trzeciej lidze

0

Losowanie 20.3.2009 Villareal chce barce a bardzo proszę oby tak było:)))))))))))

0

kiedy loosowanie

0

LYON zagra bez Benzemy,Jean-Alaina Boumsonga i pierwszego bramkarza Hugo Llorisa to jest oslabienie

0

Valdes to dobry bramkarz ale czuje się zbyt pewnie ponieważ nie ma dla niego konkurencji w postaci Pindo i czy tego drugiego dla mnie kandydat to BORUC fajnie było by mieć chociaż cząstkę polski w tym klubie :)))))))))))))))

0

Lyon zagrał lepszy mecz ale tego nie wykorzystał ważne jest to że strzelili gola za wyjeździe teraz już na camp nou to formalność

0

Ani jedna jaskółka wiosny hehe niech real zacznie grać z czołówka to wtedy pogadamy

0

Przedłużyć ten kontrakt i dać sobie spokój z szukaniem środkowego napastnika jest eto'o jest bojan moim zdaniem jakiś lepszy bramkarz by się przydał na zmienika i skrzydłowy

0

Szkoda że Valdes nie dostaje szansy między słupkami bramki reprezentacji :(((((((((((((((

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?