1

@PatrykBarca
ty się otrząśnij, wszyscy będę zarejestrowani, płaczesz i panikujesz jak rok temu a co roku jest to samo

1

@Antimadridista_WR
powiem tak, zgadzam się, to już nie ekipa na 1/8 LM tylko na faze grupową

tak powiedziałbym że jest oki, szkoda bardzo odejścia Tadić ale z drugiej strony go rozumiem, ten Akpom skoro był królem strzelców na zapleczu Premiership powinien dać radę,

taylor dla mnie piłkarz dobry ale bez fajerwerków, van den boomen w lidze francuksiej się sprawdził wiec powinno być OK, tahirović to talent ale tak jak mówisz dla mnie za malo

powinni za wszelką cene sciaganc Sangare z PSV, albo tego typu piłakrzy

z drugiej strony niedawno był tu Alvarez? czy przed Ajaxem był znanym piłakrzem? no nie, to samo Antony, zobaczymy co z tego wyjdzie

obrona to Hato fajny nowy talent, Sutalo jak przyjdzie to jest jednak etatowy reprezentant Chrowacji, ale boki też muszą wzmocnić

0

AFC AJAX

Chuba Akpom, czyli król strzelców Championships jest już na pokładzie

Sutalo i Taglafico w kolejce

niestety kontuzji doznał Rulli więc obecnie chyba

Gorter/Ramaj

Rensch- Sutalo?/Medic- Hato- Taglafico?/Wijndal

van den boomen- tahirovic

taylor (klaasen)

Berghuis - Akpom/Broobey-Bergwijn (Carles Borges)

widać że brakuje pomocników trochę ale oby po mistrzostwo Holandii:)

0

to co kadra 2023/24??

Ter Stegen
Cancelo - kounde/christensen - araujo/inigo - balde

pedri/lo celso - romeu - de jong - gundogan/gavi

felix/raphinha - lewy/ferran

w obwodzie: s.roberto, alonso, fermin lopez, yamal, fati?

0

@mateusz395
z Chelsea też się zabawili? co zapłacili 11 za pół roku?

0

Chuba Akpom w Ajaxie:)
hor or not?

Sutalo też już blisko i podejście pod Taglafico:)

wreszcie jakieś wzmocnienia:)

0

@blakkudium
tyle to może Atletico chcieć, mam nadzieję jednak że jak już to powiedzą za free albo narka

0

Cancelo + Carrasco +Vitor Roque IN
Dest, Lenglet, Ferran OUT Fati?


jesteście na TAK czy NIE?

0

@Prorokk
dokładnie porażki Legii zawsze z propsem:)

0

@Emhyr
na lewej stronie zrobiłby więcej niż Fati i Abde razem wzięci

też mnie to dziwi

0

@priest9999
jedynie pewnie czekają na płatność za sprzedaż Barca Studios bo podobno platność była na 2 raty podzielona i przez to La Liga na razie zawiesiła ten przychód, ale dogadać się już powinni bo płatność niby ma być do 20 sierpnia

0

@Striker
ile to już trwa? sorki ale kilka tygodni rozmawiają o warunkach?

0

Carrasco

czy bylibyście za jego przyjściem?

0

@JarekS
którzy niby byli za półdarmo albo darmo?

Cancelo to wiadomo mus i mam nadzieję że jak najszybciej dopną ten transfer

0

S.Roberto dopóki nie kupią Cancelo a na środku Christesen i Kounde
Inigo dobrze jakby już na Villarreal był gotowy

PO to jest mus i nie wiem na co czekamy

1

Cancelo

dlatego potrzebny jest od zaraz aby Araujo czy Kounde grali na ŚO tylko
liczę tylko na przyjście Cancelo i Lo Celso już

0

@JohnB
też myślałem o Carrasco na lewą flankę bo same opcje Fati i Abde mnie nie przekonują

0

@FCB24
bo to jest dobry piłkarz:)

0

TRANSFERY

na pewno Cancelo, ale kogo jeszcze widzielibyście u nas?

prawa strona wydaje mi się oki z Raphinha i Yamal zwłaszcza jak Cancelo przyjdzie, ale lewa Fati, Abde - ja nie jestem przekonany do nich

pytanie też bo może Xavi będzie chciał grać 4 pomocników wtedy Lo Celso?

0

@!34RC3!_0N4
jak nie chce, sam sobie wybrał piłkarzy, a o zgrozo gdyby spełnili jego życzenia dziś w kadrze mielibyśmy Moratę czy Olmo

1

@Rewolucja123
a to wszystko piłkarze których chciał Xavi

0

@kuz
to została ci kasa po ślubie:)? lepiej nie wpłacaj

0

@Medium
to ile mamy to wiem, chciałbym zobaczyć ile goli ma Real, czy Betis, Valencia itd. i ile jest takich zespołów jak my 0 goli

1

@Ojciec5tkidzieci
wchodzę dziś na Sofascore i tragedia

jak można bylo odpaść z Panthinaikos, w głowie mi się to nie mieści

2

nawiązując do postu @Kidd ma ktoś może statystykę ile goli strzeliły zespoły La Liga w poprzednim sezonie 2022/2023 w lidze bezpośrednio z rzutów wolnych

ciekaw jestem jak wyglądamy na tle reszty zespołów

1

@Kidd
trochę żenujące że przy tylu niby dobrych piłkarzach technicznych nie potrafimy zdobyć jednej bramki z rzutu wolnego przez cały sezon

z chęcią zobaczyłbym tą statystykę na tle reszty la ligi w zeszłym sezonie i które miejsce mamy

1

@Rl9k1nG
Gowno.

0

@Kamiloza91
Bo Fati się nie łamał

1

@Gaz
Oby przyszedł takiej magii potrzeba na Camp No a nie Olmo Morata czy kogo tam jeszcze Xavi chcial

0

Neymar bedzie Blaugrana:) dla takich piłkarzy iglada się piłkę:) magik

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?