lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawel1980
spoko niezłe masz argumenty wyzywać kogoś- gratuluje:)
arogancję to ty wykazujesz - bo wybierasz dobro jednych kosztem drugich ale spoko
żegnam
2
@MichalZZZ
Xenia Deli
0
@Slazmi
przyjać na klatę? rozumiem że właścicielowi siłowni ty będziesz płacił pensję?
Szwedzi jakoś nie muszą nic brać na klatę
0
@NGTRX
spoko to poczekajmy aż tobie zakaża pracować, i nie bedziesz zarabiał, zobaczymy jak wtedy bedziesz gadał
0
@Encore
to czekaj aż tobie zakaża pracować
3
wyjdźmy na ulicę i obalmy ten rząd
siłownie zamknięte? kto tym ludziom zapłaci za straty?
ludzie obudźcie się bo jutro to wam zakażą pracować
0
@Pawel1980
jak nie kichasz to nie zarazasz katarem - to pierwszy fakt, chyba że obcierasz nos ręką i nie myjac ręki witasz się z innymi
ale demokracja to nie jest też chronienie jednych kosztem drugich, jakim prawem zakazali zarabiać fryzjerom, kosmetyczką itp. aby chronić starszych
a kto chronił te osoby którym zakazano zarabiać i część straciła biznesy? pytam się kto
skończ więc piep...o ochronie starszych bo każdy powinien się chronić we włąsnym zakresie a nie czyimś kosztem być chroniony
Szwedzi to mary naród i jak widać można żyć normalnie a nie obawiać się wirusa którego śmiertelność nie jest wyraźnei większa niż grypy
0
@Chwytliwy
też uważam że będę
2
@NeroTFP
Morawiecki jako premier też - pan pracuj za miskę ryżu polaku
masakra, może niech popatrzą na mądrych ludzi Szwedów i już niech nie myślą
1
@Danny Gaucho
dobre
0
@macio_944
to tak jak ja wakacje, spotykam sie z ludźmi i tyle, w sklepach maseczka, dezynfekcja rąk i tyle wystarczy:)
żeby nie było że pojade i każa mi kwarantanne przejsc:-p
a tak na serio tak mnie denerwują ludzie z rządu z tymi pomysłami, mam nadzieje ze ludzie w końcu oprzytomnieją i zrobią manifestacje jeśli chcieliby zamknac restauracje - bo dziś restauracje, a jutro komuś innemu zabronilby zarabiać
banda kretynów tam siedzi, niech się uczą od Szwedów
0
@Adamski69
dobre:)
0
@macio_944
a w Katowicach jest tak źle? mam tam w październiku jechać odebrać auto
1
@macio_944
chyba restauracji itp nie zamkną bo by ich ludzie na taczkach wywieźli, pewnie obowiązek maseczek, limity osób w restauracji, weselach itp.
nic więcej raczej nei zrobią bo już teraz doprowadziłoby to to manifestacji ludzi
0
Tak pomyślałem o lidze typerów na LM:)
Czy dużo osób byłoby chętnych? Moglibyśmy zagrać i każdy kto wchodzi wpłaca np 10 PLN:) typowalibyśmy wyniki meczów od 1/8 aż do finału - np. dokładny wynik 5 pkt, dokałdna różnica goli 3 pkt (np. ktoś obstawia 3-1 a będzie 2-0 - to dostaje 3 pkt), zwycięzca meczu 1pkt, + typ na awnas 2 pkt:)
ktoś chętny na skarbnika i zrobienie listy osób + zapis typów:)
przy 50 osobach byłoby to już 500 PLN w puli które można byłoby podzielić 1. 250 PLN, 2. 150 PLN, 3. 100 PLN:)
ja niestety z powodu obowiazków w domu po pracy średnio miałbym czas na zapsiywanei typów - ale chętnie wziąłbym udział w tym:)
1
@MichVeB
a to nie jest pogba na zdjęciu?
0
@Thomas99PL
ale o czym ty gadasz? różncia spotkań to 28 spotkań
Messi ma 14 goli mniej i 5 asyst mniej, czy w ciagu 28 spotkań LM wyciągnie takie staty? ja jestem w stanie się założyć że tak:)
boże co ty bierzesz?
1
@Bykunn
nie jest to arcydzieło czy poziom 7:) ale film oki i w porównaniu z jego innymi filmami na prawdę dobry, taki do obejrzenia wieczorem w weekend jak najbardziej
0
@Ratamahatta
masz rację:) oglądałem film i całkiem oki, nie najgorszy na pewno:) dla mnie jeszcze miłe wspomnienia bo studiowałem w Breslau:)
0
@Pawel1980
Każdy powinien sam siebie chronić we własnym zakresie.
1
@PatrychoO
Pierwsza spoko ale cena:) trochę przegieta:)
0
@ViscaBarca123
Super wiadomosci:)
0
Irina Beer z browaru kormoran:) jak ktoś lubi dobre piwo to polecam:)
A teraz Inter Getafe:) czyli to co lubię najbardziej europejską pilka:)
2
@Comentateiro
Ludzi to już pojebalo kompletnie. Na dodatek będą grali na osobnych boiskach:)
3
@Danny Gaucho
Super dziękuję info.
Te wolne mnie zaskoczyły myślałem że Messi jest bliżej:) przydałoby się wrzucić chociaż 2 bramki z wolnych w tym sezonie:)
Co do asyst też sądzę że Messi na koniec kariery będzie pierwszy w tej kategorii:)
Swoją drogą ciekawe czy suarez dobija na koniec kariery do 30 asyst w LM ( ma 26?) I 30 bramek:) oby mu się udalo:)
Pozdro
0
@pikass14
nie jestem znawcą, ale mam działkę i też długi czas walczyłem o wodę i kanalizację, wynająłem nawet prawnika - długa historia, i przeglądałem różne fora i rozmawiałem z gmina (świętokrzyskie) o kosztach budowy wodociagu to kierownik powiedział że 100-150 pln/mb
ja sam nie buduje wodociagu ale włąsciciel ziemi od której kupiłem ja działkę to robi wiec dokładnych kosztów nie znam tylko rząd wielkości
on po prostu ma tam jeszcze 30 działek na sprzedaż wiec ja mam to przy kupnie:)
0
@pikass14
poszukaj na forach budowlanych bo nie wiem z jakiej jesteś okolicy ale często pociagniecie rury z wodociagów to chcą 100-150 mb:) musisz popatrzeć po innych firmach ale wtedy i tak musi to odebrać i zatwierdzić wodociągi ale na moje oko jeśli to bliżej 70mb i duże miasto to możliwe
0
@pikass14
a ile to mb ma być pociągniecie tej nowej rury?
0
@BorzyKrzys
a czemu nie, po prostu obstawiam tak bo wierze w dobry mecz nasz i messiego dobry mecz a wtedy zawsze jest łatwiej:)
wydaje mi się że typ na nasze zwycięstwo jest bliższy niż na porażkę
4
@krefi10
albo 1+9:)