lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@jeyx77x
Dokladnie:) teraz tylko nowe ustawienie piłkarzy i transfery
1
@tobiasson92
Szczególnie że dzisiejszy futbol taki jest. I jak nie masz w środku zabiegi i Iniesta to sama technika nie wygrasz środka.
1
@ksobi
Tylko zauważ że każdy klub ma jakieś kompromitację w historii swojej. Wielki klub rozpoznaje się po tym co osiągnął i jak szybko się podnosi z kleski
0
@l0Messini
Oby tak:)
0
@busquets5
A ja sądzę że nie. On swoją szansę już miała. Jest wolny, słaby w obronie. Sorki ale wolę dynamicznego depaya. Nie możemy ciągle grać tym samym rodzajem piłkarzy- dziś w piłce albo zapierd.. Na boisku albo przegrywasz.
0
@Cochise
Ale nie do końca tak jest. Bo mamy szybkich zwanych pilkarzy-dembele, trincao, fati, puig tylko trzeba nimi grac
0
To co jeśli słuchać doniesień transferowych- Garcia, van deen beek, depay
A więc skład
4-2-3-1
Ter stegen/pena
Semedo-araujo-lenglet-alba
De jong-pijanic/van deen beek
Depay/trincao-griezmann- dembele
Messi
W obwodzie: s.roberto, Pique, Garcia, firpo, Busi, puig, fati +plus ci z lamanych pozycji którzy nie byliby w obce da gala
Wg mnie taka kadra wygląda kapitalnie:)
0
@VenoM
Też tak uważam. Potrzeba tylko jednego pomocnika biegajacego, obróbce. Skład w 4-2-3-1 wydaje się idealny:)
0
@Michael24
Mam ten sam problem paczka n8by do odbioru w niedzielę, ja rozumiem 48h ale w weekend powinny być do odbioru w poniedziałek dużo osób w weekend wyjezdza
0
@maroon
zamiast aburdalne użyłbym slowa głupie
0
@PlanetFCB
gdzie ci ida do góry te statystyki? rozumiem że tak jak w Polsce, gdzie jak jest rekord to media huczą, a jak kolejnego dnia spada do 600,700 to cisza w eterze
zreszta te statystki to są o kant dupę rozbił - to statsyski wykrycia danego dnia w testach, bez odzwierciedlenia w rzeczywistości - brak porównania do liczby testów dziennie itp.
to ciekawe bo jednak UEFA dużo moze- czytaleś zasady eliminacji LM na nowy sezon - jeśli nie to radze przeczytac - nawet jak w danym kraju nie bedzie można grać to gospodarz musi zaproponować nowe miejsce grania- jesli nie znajdzie to automatycznie odpada przez walkower itp. przepisy
wiecej raczej poważnych obostrzen nikt nie wprowadzi, zreszta np. Szwecja przestała liczyć oficjalnie już dane na temat tej choroby
a co robi np. Wuhan- kilka dni temu zorganizowali imprezes wodna- ludzie bez maseczek, bez odstepów
ależ oczywiście ze demagogika, panikujesz bez potrzeby i rozsyłasz negatywne emocje na forum
1
@PlanetFCB
uefa chce superpuchar europy grać z publicznością, a ty piszesz tu jakas demagogike
0
@MaFCB
widziałem podobny absurd w przychodni, w recepcji mogłby być tylko 2 osoby, nadmiar wyganiali przed drzwi, na korytarz w środku budynku, gdzie stało w wąskim korytarzu kilka osób:) rozwalili mnie tym
0
@Comentateiro
to może jak oglądasz tyle meczów to wiesz że jak grasz dobrze i nie strzelasz a potem szybko przegrywsz to ma to duży wpływ psychologiczny na zespół
Lyon zagrał tak że Bayern nie wiedział co się dzieje, ale zmarnowali to strasznie i to się zemściło na nich
oby w niedzielę PSG zgniotło ten Bayern
0
@Janiama
ja się zastanwiam jakby się wczoraj mecz potoczył jakby było szybkie 2-0 ale dla Lyonu, nie ma co mówić, ale jak garasz dobrze i zamaist wygrywać 2-0 przegrywasz 0-2 to trochę psychika siada
Bayern ma na razie dużo szczęścia w obronie, ale wydaje mi się że kiedyś ten bilans się musi wyrównać i pewnie PSG już to wykorzysta
1
@Wossi61FCB
a wg mnie obyś miał rację:) już Lyon pokazał, szkoda że im nie weszło bo zupełnie inaczej meczy by wyglądał, a jednak po 2-0 mentalnie trochę siedli piłkarze Lyon
wg mnie PSG to wygra:)
1
nie ma co prawdziwy cules - sytuacja Barcelony - jest mi to obojetne
koleś jest maksymalny średniakiem a ma się za niewiadomo kogo
1
To co PSG po LM:)
0
@justfootball
A co masz problem że mna
0
@kacperek2005letsgo
Zobaczysz gdzie za rok będzie gnarby
0
Bayern niby taki dobry A obrona dziurawa jak sito, ale sezon życia ma gnarby, Muller, Lewandowski i jakoś to pudruja. Szkoda lyonu
1
@FC1899Barca
Dla mnie genialny sklad:)
0
@Przemo91
A co za różnica czy 50 czy 55?
4
@Lares
A ja mam nadzieję że dziś odpadnie bayern
0
@Danny Gaucho
Dokładnie wykonane 4 lipca
2
Poziom komentatorów w Polsce to żenada. Słucham studio w Polsat Premium. I tam co chwilę że no zobaczymy jak PSG zagra w meczu z Bayernem itp. Kur.. przecież drugi mecz się jeszcze nie rozegrał. Albo tekst że niemiecka maszyna rozjechalany lipsk dziś 6-0. No kurze. Jak tak można
Iwanow też kolejny blazen- no w finale z Bayernem, dość już ty H niespodzianek na tym turnieju.
Plus puenta życzymy sobie finału niemiecko-francuskiego.
Ja mimo że nie przepadam za PSG to życzę im wygranej w LM, najlepiej po finale z Lyon to pięknie by pozamykalo padaczki tym pseudo komentatorom.
0
@Fanka_Dumy_Katalonii
Ale HIV co do zasady jest nieuleczalny jak się zarazisz zostaje z Tobą do końca życia.
0
@NeroTFP
Daj spokój. Ludzie to debile. Najlepsze są pytania jak jest telefon czy był k9ntakt z osobą narażona, czy byłeś za granica?- jakby w Polsce nie można było się zarazić. Na świecie w tym roku umarło 8 mln osób na różne choroby zakazne:) 43 mln jest narażone HIV/AIDS. Ponad 1 mln osób umarło na HIV. Czy nie zadają pytań czy ktoś nie mialnkontaktu z HIV?:)
0
@Chakalaka
co wiedzą? ze w Polsce są debile w służbie zdrowia, że cały debilizm około pandemii prowadzi do śmierci - czytaj głośny przypadek kobiety co była w ciąży i jej nie przyjęli w szpitalu bo się bali
0
@LuisSalvano
spoko tylko z tym eco jest tak że po pół roku takie rzeczy wygladaja jak stare szmaty, nie bez znaczenia to tez tylko tyle kosztuje.
butów też nie kupujesz skórzanych?
ja też nie popieram zabijania zwierząt, ale muszę się przyznać że buty, portfele kupuje skórzane, itp podobne rzeczy czasami też, choć prawdziwego futra bym nie kupił nigdy