lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore
obrona nadal licha, atak nieopierzeni młodzicy,
btw. ciekawe ze u nas o ataku fati, trincao mówi się nieopierzeni i za młodzi:-p
1
@NeroTFP
powiem ci że też mnie próbowali leczyć ostatnio telefonicznie
miałem lekką gorączkę i ból gardła
najpierw z prywatnego ubezpieczenia - pani stwierdziła że jakiś wirus i jak nie przejdzie to zrobić testy na wiadomo co, myśle sobie spoko, rozumiem że jak miałbym gorączke i wyrostek robaczkowy to też kazałaby zrobić testy bo gorączka
2 dnia zadzwoniłem do przychodni mojej - fakt przychodnia ładna, nowowczena,
najpierw telewizyta a potem lekarz kazał mi przyjść do siebei bo musi zobaczyć gardło bo jak stwierdziła przez telefon to sobie można
co się okazało - angina i dostałem antybiotyk + miałem afty w buzi czyli ogólnie armagedon mały
na szczęście trafiłem na normalnego lekarza przez telefon
1
@NeroTFP
ale od tego czasu cały czas boli cię gardło? tak długo? to rzeczywiście coś poważnego chyba
a służba zdrowia - porażka
rozumiem, że jak nie świadczą usług składki też powinny być zawieszone na ten okres
0
@Suzu
nie no szacun, rozwiązaniu kontrakt za porozumieniem stron i pozawala aby jednocześnie oba kluby mu nie płaciły:-p w tym jeden w którym już nie gra:-p
polewka na maxa:-p
1
@MesQueUnClub_87
zgadza się że powinni sie wtedy usuanać, tak samo jak valverde nie powinno byc po liverpoolu trenerem, już w meczu o puchar króla z valencia było widać ze w kolejnym sezonie to nie zadziała
wg mnie zarząd ma wpływ na transfery ogólną sytuację wokół klubu, ale nie ma to wpływu jak piłkarze grają, to oni sami i trener maja na to wpływ
sądzę więc ze z dobrym trenerem możemy osiągać dobre wyniki nawet z bartomeu u steru - choć mam nadzieje ze jak najszybciej odejdzie
nie zrozum mnie źle, takie legendy piłki jak maldini, totti zostawali w klubie pomimo chwilowych trudności
mam nadzieje że tylko z messim czy bez klub pod Koeamanem wróci do ładnego i efektywnego grania
pozdro
0
@Ghotti
tez mi się tak wydaje tylko kto na fałszywej 9 - messi czy griezmann?
coutinho/fati, dembele/trincao
choć szczerze wołabym chyba depaya za coutinho
w srodku
de jong (busi)-pijanic (wijnaldum)
nie jest źle:)
1
@MesQueUnClub_87
zgadza się do Bartomeu, ale zauważ że podanie się do dymisji teraz to zarząd komisaryczny i chyba brak transferów - ktoś o tym pisał już tu, neich odejdzie na dobre w marcu 2020r.
a z tym że kolejny projekt sportowy nie ma szans powodzenia - skąd ta pewność, skąd to możesz wiedzieć? wg mnie ma duże szanse powodzenia
sportowe życie - a co City to gwarancja LM:-P 9 od lat nie mogą 1/4 przejść
ja też mam empatię, ale jak ktoś nagle chce odejść z klubu za darmo - mimo że nie ma racji (co zdecydowana większość prawników potwierdza) bo takie ma widzi mi się - to ciężko tu mówić o empatii czy sympatii
popatrz w jakim momencie opuszcza zespół - gdzie potrzebny jest spokój, transfery, ciężka praca, bo to co się wydarzyło na koniec to katastrofa, a takto przez jego zachowanie wszystko jest sparaliżowane
tak się zachowuje cules?
jakby jasno zadeklarował po sezonie że prosi o odejścia ale też musicie na tym zarobić, tak prosi bo ma ważny kontrakt i dostaje za to w ciul kasy, to sądzę że reakcje byłby inne
a to że nie jest prawdziwym cules po takim zachowaniu już widać od dawna
0
@MesQueUnClub_87
no ale masz jednego kolesia który napisał "Meseł" - nawet ciężko mi na to odpowiedzieć czy to miało być zabawne z jego strony czy co
wg mnie większość kibiców jednak albo jest wkurzona albo na siłę go broni ale bez najeżdżania
dla mnie to niewyobrażalne trochę bo wydawał mi się zawsze oddany barwom, może się gdzieś pogubił w tym wszystkim, może nie jest tak odważny aby wyjść do kibiców i im powiedzieć co mu chodzi po głowie, ale sadzę że mimo wszystko kibicom należą się przeprosiny
to jest bardzo ciężki okres a jesteśmy trochę spluralizowani przez jego działania a czas do nowego sezonu biegnie nieubłaganie
1
@l0Messini
takie teorie 2000 km od tego miejsca:)
3
@Ghotti
ale też najbardziej pozytywny piłkarz jakiego widziałem, wiecznie uśmiech na twarzy, ta technika, radość gry:) dla takich piłkarzy ogląda się mecze:)
2
@titoljr
co ty pierd..jest konkretna data 10 czerwca, minęła, nie podjął próby wcześniej zmiany to teraz ma problem i to on się wypiął na klub
1
@MesQueUnClub_87
no to nie wiem gdzie ty to czytasz, bo wchodzę tu regularnie i oprócz zrozumiałego wkurwienia na Messiego to nikt go nie obraża, co najwyżej piszą że jako pierwszy ucieka z okrętu, który się może podziurawił mocno ale jeszcze nie tonie i mają oni o to do niego pretensje
wg mnie całkiem zrozumiałe, ale jak chce rozmienić swoją legendę na drobne to jego sprawa, jego życie
2
@MesQueUnClub_87
a czy ktoś go tu miesza z błotem? każdego męczy ta sytuacja, kadra po chuj..sezonie bo inaczej tego nazwać nie można stoi w miejscu bo książę wymyślił sobie focha
chce odejść to niech odejdzie za hajs + piłkarzy, Barcelona była przed nim, jest i będzie po nim
nie tak powinno to wyglądać, ale to on podejmuje taką decyzję nie klub, nie kibice, bo chyba każdy kibic wie ile on daje na boisku, ale liczy się też to co się ma w sercu do klubu albo jakim się jest profesjonalistą
1
@Mazi
mimo całego szacunku jaki do niego miałem, też mam nadzieję że odejdzie, przynajmniej jakaś kasa wleci a nie tak jak za rok 0
0
@Odcinkowy
de jong jest przecież defensywnym piłkarzem i jest to piłkarz z topu
ter stegen, alba, pique, de jong, griezmann, dembele, messi - na chwile obecna mamy 7 piłakrzy z pierwszej jedenastki z topu
zreszt tu nie chodzi aby miec piłkarzy z Topu tylko ale aby stworzyć zespoł
czy bayern ma samych piłakrzy z topu?-boateng, perisic, goretzka, coman - no proszę cię to dobrzy pilkarze ale nikt o zdrowych zmysłach nie nazwie ich Top-em
nawet gnarby nie jest Top-em bo to jego pierwszy dobry sezon
ale tworzyli zespół i to samo musimy my stworzyć
0
@Bykunn
A stało mu się coś?:) Czy jak większość nawet nie wie że to ma:)
0
@geass
dokładnie, a stwierdzenie są ludzie nawet nie do końca pasuje, naukowcy twierdzą że większość ludzi przechodzi bezobjawowo
ja tylko spojrzałem na bogaty kraj co ma kasę się badać i wiem że wirus istnieje ale nie jest tak groźny jak go malują media
0
no to kolejni piłkarze zarażeni,coraz bardziej wskazuje na to że liczba zarażonych jest znacznie większa niż oficjalne dane
ja spoglądam na kraje rozwinięte gdzie w Katarze wykryto ca. 119 tys. zakażonych osób, umarło 198 osób, czyli śmiertelność to uwaga zatrważające 0,2%
uwaga żyje tam ponad 2 mln osób, a że mają kasę to wykryto to u 6% społeczeństwa, nie wiem ilu przebadano
pytani nasuwa się samo - u nas ca. 70 tys. zakażeń, a gęstość zaludnienia podobna, więc logiczne wydaje się że liczba osób zakażonych jest znacznie większa i pewnie oscyluje grubo ponad 2 mln ludzi:) większość pewnie tego nawet nie zauważyła
0
@blazeq
przyszedł nowy lekarz specjalnie dla Dembele, sądze więc że musi być inaczej
to nie jest piłkarz który wiecznie miał kontuzje, w BVB tego nie było
do tego doszedł nowy trener od przygotowania fizycznego
to musi w końcu dać efekty, już dużo osób i piłkarzy to mówiło - my przede wszystkim musimy być bardziej dynamiczni, wybiegani 0 tego wymaga dzisiejszy futbol a tego nam brakuje
1
@blazeq
generalnie w większości się z Tobą zgadzam
nie uważam jednak jakoby skrzydłowy był porzebny
tak jak mówisz jest - dembele, coutinho, fati, trincao - 4 piłkarzy na 2 pozycje, jak kogoś dokupimy to trincao i fati nie wyjdą z ławki a to nasza przyszłość, dajmy im szansę
na pewno potrzebny byłby tak jak piszesz mobilny napastnik - latauro/depay
0
@RobsonPL
raczej mało prawdopodobne, jest konkretna data i tyle, nie zgłaszał wcześniej sprzeciwu to jego problem
zdecydowana większość prawników opowiada się po stronie Barcelony
0
@RobsonPL
ja też jestem za normalnymi warunkami, nie wiem jak jest w szkołach, u mnie w przedszkolu córka chodzi od czerwca i jest normalnie - mierzą tylko temperaturę na wejściu i przypominają o częstym myciu rąk i dzieci oraz rodzice jakoś na razie żyją mimo upływu tych 3 miesięcy:)
żeby nie było ja jestem za powrotem do całkowitej normalności
0
@Suzu
no i gitara
o ile wiem to Koeman jest trenerem Barcelony a nie żaden z forumowiczów,
on buduje zespół, powinien więc dostać kogo chce w granicach rozsądku, czyli za odpowiednią cenę i dobrego grajka
czy Wijnaldum jest dobrym grajkiem - filar Liverpoolu i reprezentacji Holandii - tak więc tak jest on dobrym grajkiem
dla mnie nie ma tematu, życze mu tylko powodzeni u nas:)
2
@Ramos9248
jak znowu parodia? to do kiedy dzieci mają sie nieuczyć? kto ich w domu będzie pilnował?
0
@Shapiro
no rzeczywiście 50/700 przy przychodach w ostatnim roku blisko chyba 1000 mln EUR
0
@Odcinkowy
2/11 - patrzac na podstawowa jedenastkę - to chyba nie wirtualnie
40
@Shapiro
a ty masz droższych prawników niż twój pracodawca?
0
@Odcinkowy
trochę jednak przesadziłeś
np.
de jong-wijnaldum
dembele-griezmann-coutinho
latauro
brzmi to bardzo dobrze i na pewno TOP5 jesli chodzi o składy na świecie
0
@cules100pro
o ile go lubie to chyba go pogrzało, jaki sens w tym? oddac zawodnika albo sprzedać komuś i zapłacić mu wynagrodzenie?
tego jeszcze nie grali
0
@Hubert98
ale może przynajmniej będzie biegał i walczył, naszym piłkarzą nie brakuje umiejętności, na pewno nie tak aby przegrać 2-8, tu chodzi o wybieganie, charakter, chyba po Anfiled nie wątpisz ze Wijnaldum ten charakter ma