0

jaki dylemat wymyślają te gazety? przecież obaj mogliby równocześnie grać w pierwszym składzie

dembele(trincao)-messi(puig)-fati(coutinho)
griezmann(depay)

i gitara:)

3

@Jaca27
mi się wydaje że ludzie już zaczęli myśleć zdroworozsądkowo i uważają ale mają wywalone na to
śmieszą mnie progamy w tv "uwaga koronawirus" itp. co na siłę coś wyszukują a większość moich znajomych, rodziny i ja jak się to zaczyna przełącza na inny kanał:)

niech się sami straszą

0

@Tomo1989
lepiej siać panikę, a potem ludzie umierają jak młoda kobieta w ciąży co ją nie chcieli przyjąć w szpitalu bo się bali (pytanie tylko czego), albo sąsiad kolegi z pracy co mu zawiesili dializy i umarł

ale ludzie to jednak bezmyślne istoty

0

@MESSIah16
Wiesz ja zauważyłem że coraz więcej ludzi ma to słusznie w pompie. Są organizowane już protesty, ludzie normalnie chodzą do pracy, przedszkola.
Wg mnie ludzie żyją już normalnie spotykają się. Ostatnio miałem sesję zdjęć rodzinnych też normalnie wszyscy bez maseczki.
Ludzi już znudziła tą pseudo nagonka mediów:)

0

@Tomo1989
Oswiece cię że na codzień ludzie umierają na inne rzeczy, znacznie więcej ludzi tak umiera

0

@RomanHoffer
wo wszystko zależy jak spłacisz kredyt wcześniej np. za rok to niedużo, masz kalkulatory kredytów na necie sprawdź

0

@itmustbejoke
1 października 2020 losowanie

0

@Ghotti
to też, choć nowe twarze zawsze mile widziane - ta ciekawość jak danemu zawodnikowi pójdzie:)

0

@Ghotti
oby już w tym tygodniu oficjalki:) muszą jak najszybciej zgrywać się z zespołem:)

0

@BarcaInfo
super czyli coraz blizej:)

pewnie w tym tygodniu ofiajalnei będzie out vidal, suarez oraz in depay i wijnaldum:)

0

@saviolagzk

porównujesz piłkarzy na 2 różnych pozycjach:) moje gratulacje:)

żegnaj biedaku

0

@saviolagzk
ad2. porównujesz de jonga do jovic? nawet nie wiem jak to skomentować
ad3. dzieciaku a ile ty masz lat, stwierdzam to po tym że ani Vinicius ani Rodrygo nie mieli genialnych sezonów, ani nawet dobrego, ile strzelili łącznie bramek w lidze w zeszłym roku? no pytam się ile?
ad4. fati - najmłodszy strzelec w reprezentacji, najmłodszy strzelec w LM, pierwszy sezon w La lidze 7 bramek- no nie nie bije rekordów
ad5. które to dobre sezony vinicusa? te jak strzelił 3 czy jak strzelił 1 bramkę w lidze?:) polewkę mam z ciebie niezłą, to są liczby przeciętne a nawet słąbe jak na skrzydłowego

vinicius ca. 2100 min w la lidze (2 sezony) - 4 bramki, 4 asysty
Fati - ca. 1000 min (1 sezon) - 7 bramke, 1 asysta

dziękuję kurtyna tu zapadła:)

a teraz dzieciaku wracaj do lekcji bo szkoda mi swojego czasu na ciebie, prawdopodobnie nie byłoby cię stać aby go opłacić

żegnam bez odbioru

0

@saviolagzk
a trincao nie grał na najwyższym poziomie?
podajesz przykład militao który przyszedł z tej samej ligi ale już kwestionujesz jakość trincao?

piszesz o kadrze młodej Realu i wstawiasz Jovic? serio? nie mam pytań

spoko a ja sądzę że to ty nie masz pojęcia o piłce bo podajesz piłkarzy w Realu ale zauważ że ich jakoś jest wątpliwa

co byś cokolwiek mówił o Vinicius, Rodrygo i jak kolwiek kibice Realu się nimi podniecają to fakty są takie że bliżej im do Robinho niż Neymara

Vinicius, Rodrygo i Jović wydaje mi się że razem chyba nawet zdobyli mniej bramek w lidze niż Fati:) o czym my więc mówimy:)
to Fati bije wszystkie rekordy

szanujmy się a ile dobrych sezonów miał vinicius, rodrygo czy Jović?
proszę odpowiedź bo ja nie kojarzę takiego gdzie wybiliby się ponad przeciętność

i tak uważam że mamy lepszą młodzież niż Real i są u nas 3 piłkarze z potencjałem na przyszłe gwiazdy piłki - De Jong, Dembele, Fati w Realu takich nie widzę

bez odbioru bo treści merytorycznej od Ciebie nie widać żadnej

0

@Bobo25
porównujesz Fati do vinicus? spoko chyba nie mamy o czym rozmawiać

0

@Boromir4
ale im nie przetłumaczysz że real w zmianie pokoleniowej jest większej dup.. niż my
choć nie uważam aby u nas było w tym aspekcie źle:)

pierwszy skład jest u nich bardziej przestarzały niż u nas, ale luz

a z młodych nakupowali Brazylijczyków, którzy bardziej zapowiadają się na kopie Robinho niż Neymara:-p

0

@saviolagzk
brahim byłby się bił u nas o pierwszy skald? LOL:)
valverde? po co nam jak mamy lepszego De Jonga

skad wiesz za kogo Koeman dałby się pochlastać:)?

0

@Bobo25
vinicius, rodrygo, asensio? weź mnie nie rozmieszaj, który z nich ma szansę być gwiazdą światową? wg mnie żaden, co najwyżej dobrzy piłkarze mogą być ale sądzęże żaden z nich nawet klasy Benzemy nie osiągnie

fajnych młodych to ma Manchester Utd (rashford, greenwood, fernandes)., BVB (Haaland, Sancho), PSG (mbappe, veratti jeszcze pociagnie kilka lat) po części my (de jong, fati, dembele), city ma (jesus, sterling, b.silva)

1

@saviolagzk
kontrakty tak, ale większość z nich to podstawa Realu, za chwilę Real będzie miał problem ze zmianą pokoleniową a młodzików nie widać u nich supertalentów

0

@Katalończyk 99
no właśnie tak porównywałem to zdecydowanie większy

0

@Ghotti
spoko dzięki:)

0

ktoś kupował ze sklepu zgoda fc? coś kojarzę że chyba mamy tam upust na hasło

szkoda że troszkę mały tam wybór

0

@Tomo1989
Przecietniacy. Popatrz na pomoc Portugalii, Francji, Włoch, Holandii, Belgii, czy Niemiec A nawet Hiszpanii.
Anglicy mają fajny atak i boki obrony i tyle

0

@Tomo1989
Ekstraklasy nie oglądam od jakiś 8-10 lat strzelam. A czemu?

0

@jareksk100
Oprócz minut z tych co wymieniłeś to też tartak:)

0

U Anglików aż taka bida w pomocy? Tak patrzę i nikogo tam nie znam. Jakoś nie widzę ich na EURO.

0

@SiSenior
to poszukaj sobie w necie co może powodować raka, jaka jest jego geneza, ja nie będę tracił czasu na edukowanie Ciebie


3

@buddy
ale to chyba z tamtego sezonu? i pewnie nietypowy rozmiar?

0

@SiSenior
tu bardziej chodzi nie o obumieranie ale o mutacje, i tak ciała obce w organizmie, które obumierają mogą przyczynić się do mutacji komórek

a widzisz różnicę jak zostawisz coś w swoim organizmie i to zacznie obumierać, gnić czy nie bardzo?

choć masz rację to tylko statystyka

0

@SiSenior
w bardzo prosty sposób, rak powodowany jest przez mutację komórek, która prowadzi do ich rozpadu, a pozostałości po aborcji, ciała obce po aborcji mogą doprowadzić do stanów zapalnych, mutacji komórek

0

@SiSenior
ale z czym masz problem? czego nie kumasz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?