lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@maroon
szczerze no dziwię się, ja nie chciałbym zostać w zespole gdzie trener mnie nie chce, dał ale niestety czasami przychodzi czas pożegnania
0
@FinNin
jaki mobbing to trening fizyczny aby powrócił do normalnej sylwetki
1
Suarez
osobiście bardzo lubię tego piłkarza, dla mnie chyba najlepsza 9 w historii klubu obok Eto'o, ale teraz jego zachowanie to żenada
próbujemy go sprzedać prawie za darmo (tu zresztą też żenada zarządu) a ten życzy sobie pensji za okres jak już nie będzie piłkarzem klubu, no takiej sytuacji jeszcze nei kojarzę w innych klubach aby jakiś zawodnik był sprzedany do innego klubu i pobierał równocześnie pensje z 2 klubów:_p to jakiś wyższy poziom abstrakcji
0
@RomanHoffer
stary ale czym się przejmujesz? ja też nie wiem jaka to śruba:) bo jakoś taka wiedza nie jest mi potrzebna
nie szkoda ci czasu aby pół soboty tracić na zabawę samemu z wymianą oleju?
jeżeli chcesz się wkręcić i nauczyć się takich rzeczy to szacun, ale jeśli chcesz tylko jednorazowo zaoszczędzić to szkoda czasu:)
a najlepiej pójdź do sklepu pokaż zdjęcie i poproś o klucz do takiej śruby
0
@TR3YWAY
gdyby nie to że skopany tył to fajna koszulka:)
0
@TR3YWAY
wydaje mi się że chyba można reklamować, a jakby ci napisali wulgarny napis nad numerem zawodnika:)
1
@TR3YWAY
ja pierdziele ale to amatorsko wyglada, jak bazarówa
ile za nią dałeś?
powiem ci że mocno bym się wkurzył
3
@NeroTFP
maskara, co z takiego człowieka wyrośnie, przydałby się mu aż dłuższy pobyt w wiezieniu
0
@Swiatek
wg mnie to też będzie ciekawy sezon:)
ale ja mam pewne oczekiwania - odzyskać mistrzostwo, fajnie pokazać się w LM, jeśli już tam odpaść to po walce różnicą jednej bramki a nie pogromem
oprócz sukcesów wymiernych liczę też na zdecydowanie ładniejszą dla oka grę oraz na świetny sezon takich piłkarzy jak de jong, puig, dembele, fati, trincao bo wiem że oni są naszą przyszłością:)
Visca el Barca:)
2
@ronni37
jeśli to był twój przyjaciel, a nie kolega znajomy i znałeś jego mamę to jak najbardziej bym poszedł
poza tym kiedyś byliście przyjaciółmi jak sam napisałeś a może pogrzeb to będzie okazja aby się może pogodzić z kolegą/przyjacielem
0
@TheNekro94
no bo sumie żadnego wielkiego klubu nie trenował
ale ma jakieś sukcesy jak mistrzostwo olympijskie, finał Copa America, mistrzostwo argentyny czy finał Copa libertadores
z Bilbao też był w finale LE a to nie lada wyczyn jednak:)
ja jestem ciekaw jakby sobie poradził w wielkim klubie, ale nie wiem czy się tego kiedyś dowiemy
wiadomo jednak ze do klubów typu bilbal, leeds itp jest chyba wg mnie bardzo dobrym trenerem
1
@Danny Gaucho
co za technika użytkowa:)
1
@Tuc
to co ty robisz ze masz taki długi urlop:)?
0
@xVENUMx
daj spokój i bądź normalnym człowiekiem, jedź normalnie i traf na takich debili, same kłopoty
0
@Rewolucja123
Ale ja ci nie bronię.
Po co tylko rozważać jakieś ustawienie jak tak nie będziemy grali
Po pierwszym sparingu wydaje się że kadra będzie wyglądała tak.
4-2-3-1
Ter stegen(pena)
Semedo?/s.roberto- pique(araujo), lenglet(Garcia?)-alba(j.firpo)
De jong(Busi, alena)-puig(pijanic)
Messi(trincao)-griezmann(coutinho)-dembele(pedri)
Depay?(fati)
1
@Rewolucja123
To że preferujesz ty, ale to nie ty trenujesz Barcelonę
Gramy 4-2-3-1
wyobraź to sobie
1
@BarcaInfo
No co klepnal sobie:)
0
@LuisSalvano
To jak ci szkoda kasy to kupuj miesiąc po miesiącu po jednym.
Warto mieć kilka zapachów. Sam zawsze mam 3 co najmniej i jak się kończy to dokupuje kolejny:) tak to będziesz miał wszystkie jakie chcesz i na różne okazje:)
0
@LuisSalvano
Skoro ci się wszystkie 3 podobają i nie potrafisz podjąć decyzji to co za problem wziąść wszystkie 3?:) będziesz miał na różne okazje. Przecież normalnie też używa się kilka zapachów w zależności od okoliczności.
3
De jong , puig, fati, dembele, trincao i depay oni w tym sezonie powinni grać jak najwięcej
Alena, Busi out
1
@Bykunn
Polski niepotrzebny mi w życiu:) nie daje pieniędzy więc dla mnie zbedny:) A tak po prostu często pisze na telefonie i nie chce mi się edytowac:-p
0
@Godlo
Nie no genialne myślenie. To w ogóle nie startujemy albo grajmy bez trenera skoro ma być zwolniony nawet po tryplecie:-p
4
Widzę redakcja usunęła mój poprzedni wpis.
Napisze więc jeszcze raz.
Mamy 12 września koeman poprosił o zawodników i nie dostał na razie żadnego. 2 tygodnie do ligi A oni nie dość że mu nikogo nie kupili to wysyłają już 2 tygodnie zawodników do Włoch, uwaga wysyłają ich prawie za darmo. To co by było jakby chcieli ich sprzedać za 20 mln EUR.
Żenada jakich my amatorów mamy w zarządzie.
To samo depay taki problem wydać 25 mln EUR aby koeman miał więcej czasu na zgranie to z zespołem.
Amatorka do potęgi, dobrze zarządzane kluby jak City, chelsea już dawno kupili kogo chciał trener teraz ew. Dogrywka.
Kibicuje mocno Koemanowi i piłkarzom aby pomimo tych niedogodności wygrali co się da A zarząd oby jak najszybciej został zmieniony.
Vamos
1
Powiem tak zarządzanie w tym klubie to żenada, To tak jakby popatrzeć na naszych polityków, gdzie trafiają nieudacznicy a nie profesjonaliści.
Mamy 12 września za 2 tygodnie liga, trener prosi o piłkarzy i pozbycie się kilku i na dobrą sprawę zarząd nic nie załatwił.
Kiedy Depay ma się zgrać z zespołem? na prawdę tak ciężko wydać 25 mln EUR aby mieć go już teraz?
to samo vidal, suarez - od tygodnia są w drodze do Włoch, i tu uwaga praktycznie za darmo i kur.. nie mogą tam trafić
czekam, czekam i pewnie trener też a to jest żenada i kilka metrów mułu, jak można być takim amatorem
na miłość Boską w takim tempie Koeman dostanie piłkarzy za kilka lat
kibicuje mu i zawodnikom i wierze w ten zespół a później mogli by powiedzieć że żegnają obecny zarząd
0
@NaFazieHitman
Daj spokój władza to poj...
Oni nie potrafią logicznie myśleć. A widzę coraz więcej osób logicznie ma w nosie zakazy
0
@SiSenior
to rozumiem że te ptasie mleczka w środku są odrobinę mniejsze?
ciekawe jakiego rzędu to zysk dla firm na całości
dla zwykłego klienta to i tak bez znaczenia bo różnicy nie odczuje np. tych 10g czekolady, pewnie jakby była połowa czekolady w tej samej cenie to by zauważył, a takto firmy sprzedają odrobinę mniej towaru w tej samej cenie
0
@Jacob94
pewnie masz rację:) rzeczywiście na olx nie ma weryfikacji użytkowników, jedyny plus jak ktoś jest z twojej miejscowości i możesz to fizycznie sprawdzić, w sensie towar
bo to kwestia bardziej zgodności z opisem niż strach o nie wysłanie - tutaj można umówić się za pobraniem
olx może rzeczywiście być tak traktowane przez dużo osób jak piszesz, prawie jak lombard:)
pozdro
0
@Jacob94
może masz rację napisze i zaznaczę bez możliwościowi negocjacji cen
dla mnie negocjacje to właśnie obniżenie ceny ale o 10-15%, a to co niektórzy uprawiają to jest niepoważne a wręcz dziecinne
zastanawia mnie tylko jedno, czy ktoś, bo zakładam że piszą tak do dużej ilości osób i ogłoszeń kiedyś się zgodził na taką ich propozycje, zakładam że nie więc sądzę że średnio rozgarnięty człowiek dałby sobie spokój widząc że to nieskuteczne
pozdro
0
@Jacob94
no to może masz szczęście albo właśnie sprzedajesz rzeczy w niskich półkach cenowych do 200 PLN
ja sprzedawałem sporo rzeczy wartych kilkaset złotych albo powyżej 1000 PLN i przy praktycznie każdym ogłoszeniu były wiadomości cyrki
kupię za 100 PLN (ogłoszenie 500 PLN - gdzie podobne rzeczy chodzą po 400-700 PLN), albo oferowali mi na wymianę coś za mniej więcej 100 PLN
albo pisali tekst kupię i podawali adres wysyłki:) a po moim kontakcie o wpłacie albo wysyłka za pobraniem cisza:_p
sprzedaje też jedną rzecz ciężką do wycenienia, ale na portalach zagranicznych różnie chodzą podobne rzeczy od 500 do nawet 4 500 PLN, no cóż częściowo wiem że popyt na to może być niewielki
raz koleś napisał mi na to ogłoszenie że da 5 PLN (wtedy cena była chyba 1 500 PLN), to już wkurzony ignorantem napisałem spoko wyślę zaraz Panu zdjęcie:)
to był wielce oburzony że żartuje chyba - odpisałem tak ale to Pan pierwszy zaczął:)
0
@Ghotti
spoko:) gdzie mam zawiesc:) prosze podac adres:-p