lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@APRA
podobny a grał coutinho (u nas), demeble, fati, trincao, pijanić i pewni nowy PO:)
zreszta Bayern zaczał ładnie grać od zmiany trenera w połowie sezonu, nic nie zmienili kadry:)
trener ma ogromne znaczenie
0
@Ghotti
konrad chyba jeszcze nie bedzie w pierwszym zespole w tym sezonie
a wtedy 7 na 4 pozycje, z depayem 8 na 4 pozycje czyli optymalnie
wg mnie dobrze miec 22 zawodników + ewentualnie reszta z barcy b
jest 5 zmian, są rotacje, kontuzje, zawieszenia za kartki, pewnie każdy pogra:)
choć dla mnie teraz PO i ŚO to mus na ten tydzień
0
@Ghotti
jak dla nie może przyjść bo piłkarz dobry z bajeczna technika, pewnie będzie grywał na 9 z griezmannem na zmiane,
sezon długi a przez przesunięcie beda grali czesto co 3 dni wiec sądze że szeroka ławka to może być klucz do sukcesu, zreszta ja mysle o kadrze 22 zawodników wiec az tak szeroka nie będzie chyba:)
0
@LuisSalvano
też tak myślę, ale widzę jakie mamy z tym tempo:-p sądzę ze nie ograną w tym tygodniu:-p
0
@Azi
ja wiem ze to prezydent beznadziejny ale to nie on gra na boisku i to nie on trenuje, fakt że chaotyczne działania nie pomagają naszym, ale mimo wszystko ja wierze:)
zauważ że naszymi najlepszymi transferami na ten sezon o dziwo mogą być coutinho i dembele:)
0
@LuisSalvano
wiem ale chyba nie zdarzymy w tym tygodniu z nim, sądzę ze to bedzie przyszły tydzień:)
2
może w tym tygodniu wreszcie coś ruszy, vidal, semedo out i wydaje się że dest i garcia in - w to wierze że już w tym tygodniu
teraz w kolejności powinna być sprawa suareza i depaya oraz sprawa odejscia rafinha, alena, todibo i umititi:) - wg mnie znajac nasze tempro dopiero przyszły tydzień
pytanie kto za firpo jesli rzeczywiście odejdzie?
zastanaiwma się też na kogo w pierwszy meczu postawi Koeman - fati, dembele, trincao? każdy z nich moim zdaniem bedzie odrywał znaczaca role w tym sezonie i aż ciekaw jestem kto z nich wyjdzie na pole position:)
pozostałe miejsce w ataku to pewnei messi, coutinho, grizemann (mimo wielu opinii dobry mecz ostatnio)
fajnie że Real już stracił punkty:)
zapowiada się ciekawy tydzień:)
a puig to mój bohater i cules widać z krwi i kości, a co więcej ma dużo talentu i mimo wszystko sądzę że zrobi jeszcze u nas kariere:)
0
@Foton
daj spokój zaraz ci powiedzą że jestes płaskoziemcą:)
0
@Lamora
kreatywny opis, ciekawi mnie tylko czemu nie służy jako auto rodzinne i do pracy
pozdro
0
@doc
I dlatego Pedro regularnie gra u koeman. Marca
0
@Coutinho007
Dokładnie. Muszę przyznać że watpilem w coutinho. Ale chyba wrocil:) to super bo on i zdrowy dembele to wystarczające transfery. Plus trincao i Pedri. A piłka do trincao:) miodzie to zrobił coutinho:)
Pozdro
0
@G9
To nie zmienia faktu że mieliśmy w tym meczu jeszcze 4 setki które sami wypracowaliśmy plus kilka innych okazji na gola:)
0
@Pressinho
Haha. Jeden farfocl i byloby 1-1. To nie żadna kontrola. Zresztą pod koniec meczu PSG miało świetną okazje
3
@G9
Ludzie wy macie oczy?
Setka de jonga, Messiego, trincao i Pique.
No rzeczywiście nie było sytuacji na coś więcej niż 1-0:)
0
@LucaBrasi
Wiesz co ja też słucham lekarzy którzy wyrażają swoją opinię o przesadzone reakcji.
Między innymi słynny profesor Gut zmienił swoja retotyke- polecam sprawdzić. A Ty jak chcesz to słuchaj kogoś kto ma płacone bo jest strach przed wirusem oraz tv powodzenia:)
0
@Pressinho
100% szansa mapkę chociażby
1
@LucaBrasi
To proponuje nie jeździć samochodem bo statystycznie więcej masz szans zginąć na ulicy niż od tego wirusa
0
@tobiasson92
Dokladnie:)
1
@LucaBrasi
A to grypa czy angina już ich nie zaraz i?
Wirus istnieje ale działaniarzadow z nim zwiazane to sciana aby ktoś mógł zarobić A ludzie to niestety naiwne baranki.
Oświęcę cię że w tym momencie też jesteś zakazany tysiącami wirusów i bakterii:) to taki mały szczegół
1
@football123
Ile zabił? W samej Polsce zabił tylko ok 300 osób A statystyki mówią o 2300. Ale MZ się przyznało że tylko 300.
Tak jak sąsiadkę mojego szwagra zmarla w domu w wieku 93 lat i lekarz się ich pyta czy może wpisać covid.
Daj spokoj
0
@jacobFCB
No i coś konkretnego wrzuciłem oprócz rozważań?
Śmiejesz tylko tutaj propagandę. Ktoś tam wprowadza zamykanie wcześniej pubów, ktoś tam każe chodzić w masexzkach ale nikt nie robi lockdownu.
Jakieś większe restrykcje jak maseczki na ulicach mogą być.
Ale nikt nie będzie zamykał gospodarki bo po pierwsze to nic nie daje.
Po drugie nikogo na to nie stać.
Po trzecie każdy rząd zrozumiał że to trochę bardziej groźna grypa.
Po czwarte nikt nie będzie ryzykować buntów ludzi, bo nie można wybierać czyjegoś dobra kosztem dobra kogoś innego.
Się więc propagandę rodem z Onetu:-p gdzie indziej
0
@Pressinho
I sam sobie przeczysz. Dokładnie inny trener.
Moze cie oświęcę ale bayern na początku sezonu trenowal kovac potem dopiero flick.
Ta sama kadra, ten sam zespół. A jak grał bayern kovacia A jak bayern Flickr. Co ty więc pierdz...
Kontrolowali? Haha większych bzdur nie czytalem:)
Bez odbioru
0
@jacobFCB
Niby gdzie się zaczyna. Nie śmiej propagandy
1
@Gomo55
Dzięki wielkie:) czyli jednak bartomeu ma gow...do gadania:)
2
Ktoś mi wyjaśni jak to jest z tym wotum?
Czytam że bartomeu nie chce podać się do dymisji, ja pierdziele to po co to wszystko skoro i tak jest jakaś jego decyzja.
Może redakcja strony powinna napisać jak to teraz wygląda w kilku punktach.
Bo pewnie dużo osób jak ja nie wie jak to wyglada
0
@LucaBrasi
Oby, tylko dest i depay in:)
0
@dawidz4
Też tego nie kumam. Bo wygrali z fatalnym schalke
0
@tomono
Teraz kwarantanny są krótkie 10 dni. Z tego co kojarzę osoby powinny zgłaszać się też do lekarza rodzinnego więc nawet nie bardzo wiem kto mialby cię ścigać.
1
@Pressinho
I jak skończył ten Real Ancellotiego:)
Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie. Niech sobie i wygrywa kolejne w słabej Bundeslidze. A PSG 1-0 też rozjechal? Haha:)
0
@tomono
A ktoś się do Ciebie w ogóle z tym zgłosił? Jak nie to nic chyba ci nie grozi