lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@YeastMoss
podaj nazwiska, bo widze potrafisz tylko pisać
0
@katalonczyk112
napisz proszę to pośmiejemy się razem z ludzi co będą atakować cię od płaskoziemców:)
pozdro
0
@YeastMoss
ty masz za to argumenty- hasła bez jakichkolwiek dowodów:)
żegnaj
0
@YeastMoss
1) wzrost ilości zgonów spowodowanych nie udzielenie pomocy
2) wzrost ilości zgonów spowodowanych nie zgłaszaniem się ludzi, zbyt późnym zgłaszaniem się ludzi chorych na raka
ad 1 - pokaż dane:) masz dowody czy o to już słabo jak z logiką u ciebie
0
@YeastMoss
proszę cię o nie odpisywanie na moje posty bo szkoda mi czasu aby z tobą dyskutować
0
@tobiasson92
prawda jest też taka że nawet lekarze są podzieleni w kwestii maseczek i są wyniki badań że nie chronią one, a na pewno nie w 100%
0
@chosenone
tobiasson92 pisał ci już że są badania że nie chroni a ty widzę idziesz w zaparte przy swoim i chyba lubisz się paplać w gówn...
co za ludzie, ja odpadam szkoda czasu
2
@chosenone
ale też dużo osób umarło z powodu braku zabiegów i nie udzielonej pomocy właśnie, zgłoszenia się do lekarza:) o czy też mówią eksperci - w tym prezes polskiego związku onkologii:) i to też tysiące ludzi
tu mniej, tam więcej - twoja teoria się wiec zaburza i jasno można stwierdzić że nie ma covid wpływu na śmiertelność r/r w polsce
0
@chosenone
wiesz co co innego słyszałem od lekarzy:)
0
@chosenone
ale co to ma za znaczenie jak wirus jest tak mały że przedostaje się przez te zwykłe maseczki, to w jaki sposób taka maseczka chroni kogokolwiek?
0
@tobiasson92
daj spokój nie przetłumaczysz mu, on wie swoje:)
0
@chosenone
chyba kolega wrocławianin89 już ci wszystko wyjaśnił, z mojej strony nic dodać nic ująć
4
@chosenone
a ja nie mogę czytać jak ktoś pisze głupoty o smiertelności 1-2%, podczas gdy patrząc na bogate kraje to dużo mniej niż 1% (tylko złapane na przypadkach wykrytych)- np. Katar (śmiertelność 0,17%)
czy żyli by wiele lat też nie można pisać, średnia wieku tych co umarli na covid to ca. ile 75-80 lat a srednai żyia w Polsce ile 75-80?
jakoś od tego wirusa nie wzrosła śmiertelność w Polsce w porównaniu z poprzednimi latami
to tak jak raportuje się w Polsce śmierć osoby starszej ze starości (93 lata) jako covid, bo tak pasowało lekarzowi - znam osobiście taki przypadek
0
@tobiasson92
czyl de facto nie wiadomo na co zmarli, ale że mieli COVID to się dopisało COVID
0
@chosenone
że nie zrobi złego to bym nie powiedział, Niemiecy naukowcy już udowodnili ile tam się gromadzi grzybów, wirusów i bakterii które prowadza do innych chorób
0
@Pogba
i lubi imprezować:)
1
@PatrickoBarca
ale czego oczekujesz pijanić przyszedł nie dawno i miał pare treningów z zespołem, mogę się założyć że po kilku kolejkach pijanic bedzie grał w pierwszej 11 a busi bedzie 3/4 wyborem
7
@Ghotti
jak można placic za wiliam jose 30 mln skoro za to cene na pewno lyon sie zgdozi na depaya:)?
coraz śmieszniejsze te doniesienia
1
@MESSIah16
kolega jest tak bogaty że sam z własnej kieszeni będzie płącił włascicielom domów weselnych, ludziom zatrudnionym w branży:)
a i młode parze co ma zamówienie na określoną liczbe osób:)
boże co za ameby umysłowe, coraz więcej tego w społeczeństwie
0
@Ghotti
nie wierze:) niesamowite ciekawe jaka to liga:)
1
@YeastMoss
"Należy zauważyć, że ogólna liczba zmarłych wynosi 1844. Natomiast zgodnie z informacją na dzień 11 sierpnia 2020 roku liczba osób zmarłych bez chorób współistniejących wyniosła 296" – podało Ministerstwo Zdrowia.
ja wiem że nie wszyscy przykładali się do polskiego w szkole ale nauki czytania ze zrozumieniem wartałoby się nauczyć:) pisze jak byk ale trzeba czytać
Katar - śmiertelność uwaga bardzo wielka liczba ca. 0,17%, zainfekowanych ca. 6% społeczeństwa, przyrównując to do Polski mamy ca. 2,5 mln ludzi zainfekowanych, co przy twojej liczbie zgonów daje to śmiertelność 0,1%:)
ale spoko, tak jeszcze ci rzucę wiesz ze na świecie w tym roku umarło 9,5 mln ludzi na różne choroby zakaźne - ale innych chorób zakaźnych się nie boimy:)
to nie tylko jeden przykład ale pokazuje jak lekarze łasi są na kasę
to już z mojej strony koniec dyskusji bo nie lubię się zniżać do poziomu takich ludzi jak ty
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@damianex10
a po co to czytać co to w ogóle:)
0
@Janas11224
dlatego nie nazwałbym sytuacji w Hiszpanii krytyczna bo mieli oni już tyle zakażeń:) - specjalnie nie napisałem zachorować bo ciężko o wszystkich mówić chorzy jak znakomita większość bezobjawowo:)
ale zauważ też że ludzie zaczynają się uodparniać na media i większość ludzi już to męczy i normalnie żyją - ja przynajmniej to widzę u znajomych, rodziny itp.
2
@Danny Gaucho
wreszcie Arsenal miałby szanse na mistrza)
0
@FkubaC
w Polsce tak nie:) ciekawe jestem w ilu krajach tak jes bo ja nie słyszałem o czymś takimt? myślisz że ludzie podają prawdziwe dane?
druga sprawa w niemczech już kibice wracają - więc można
https://www.dw.com/pl/wraca-bundesliga-wracaj%C4%85-te%C5%BC-kibice-porozumienie-kraj%C3%B3w-zwi%C4%85zkowych/a-54949002
0
@Janas11224
ja wiem czy krytyczna, we francji jest wiecej zakazen a jakoś wszyscy z tym zyja
już wielu zapowiadało tu niedokończenie poprzedniego sezonu, a tu graja wszyscy i mają się dobrze:)
w Niemczech chca przywrócić kibiców na stadiony
więcej optymizmu życzę ci na co dzień:)
0
@MESSIah16
a to męda jest
0
@Janas11224
to masz przecież wczoraj 3 przedwczoraj 4,5:) ja też na tej stronie sprawdzałem:)
0
@MESSIah16
czyli pewnei na wiosne