lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
HISTORIA
Kojarzycie tego drugiego najbardziej znanego Luisa Suareza:)
https://en.wikipedia.org/wiki/Luis_Su%C3%A1rez_(footballer,_born_1935)
Też grał u nas, jedyny zdobywca Złotej Piłki z Hiszpanii:)
ależ to był wtedy skład Kocsis, Suarez, Kubala, Evaristo, Czcibor
Kocsis - uwaga 68 meczów dla reprezentacji Węgier i 75 goli:) WOW
3
HISTORIA
Szkoda tego finału PEMK z 1960/61
Graliśmy jak z nut jako pierwszy zespół w historii zatrzymaliśmy Real ale w finale przegraliśmy z Benfica 3-2 (5 naszych strzałów w słupek i poprzeczkę w tym meczu + pechowy samobój)
ach, skrót w załączniku
0
@lucca87
u mnie Laszlo Kubala:) nie widziałem go nigdy w akcji ale miał bardzo ciekawą historię jak do nas trafił, poza tym to dla niego wybudowano Camp Nou, jego pomnik jest przed stadionem
a po przeczytaniu ksiazki Barca życie i pasja wydaje mi się on prawdziwym cules z krwi i kosci - w sensie takim kibicem sie stał:)
0
którego z piłkarzy sprzed 2000 roku z Barcelony najbardziej cenicie? i dlaczego?
0
@wroclawianin89
influencerem:-p
4
dziś z amigos to busi powinen być tym który ochodzi
co by nie mówić ale wg mnie Suarez to jedyny z meczu z Bayernem który potrafił coś zrobić, fakt spartolił też 100% szanse ale walczył i jedną bramkę wcisnął
a pod nieobecność messiego pokazał też nie raz że potrafi być liderem tego zespołu chyba jako jeden z nielicznych potrafił wsiąść sprawy w swoje ręce
4
@zadafcb
zgadzam się w 100% :)
8
Suarez w La liga
191 meczów - 147 goli (0,77 ratio)
Ogólnie dla Barcelony 283 mecze - 198 goli:) (0,7 ratio)
plus ponad 100 asyst:)
Najlepsza 9 w historii:) Legenda. A jego bramki - niektóre z innego świata:)
Szkoda ze tylko 1 LM, ale z drugiej strony aż 4 mistrzostwa Hiszpanii (na 6 prób):)
Liczę że dobije do 500 goli w całej karierze:) szkoda ze w Barcelonie nie udało dobić mu się do 150 w lidze i przebić 200 goli dla klubu:)
mimo wszystko szkoda bo liczyłem kiedyś że zakończy u nas karierę:) wielki walczak:)
a ostatni sezon w LM - wreszcie normalny miał i strzelił sporo goli:)
pomimo że się wkurzyłem na niego za akcję z kontraktem to piłkarz którego bardzo szanuje, jedne z moich ulubionych
czas chyba kupić koszulkę z nim
2
@Maximus2
masakra, ile jeszcze musi być absurdów aby ludzie się obudzili
0
@PatrickoBarca
dzieki:) to wszystko wydarzyło się przed sezonem wiec wypadło mi z głowy:)
0
@Ghotti
kogo kupiliśmy ze te 43?
0
@Ghotti
takie zmienne to ja rozumiem
0
@Ghotti
ewentualnie można zajrzeć na sprawozdanie finansowe FCB - tam powinny być pensje na pierwszy zespół- tylko pewnie bez szczegółów
0
@Ghotti @Bobo25
oki nie wiedziałem że tyle w koszykówce dostają - czyli na cały zespół pewnie z 30 mln się uzbiera + ręczni też pewnie z 30,
pewnie z pozostałych sekcji i młodzieżowych ze 100 się uzbiera
rzeczywiście w artykule od Bobo25 jest 507 mln na pensje
na pewno wiarygodne wydaje mi sie po zarbkacg griezmann gdyż coś było mowa przy jest transferze ze bedzie rosnac pensja chyba z 17 do 25 netto
pytanie tylko gdzie znaleźc wiarygodne dane
0
@Ghotti
wydaje mi sie ze te 20 to netto wiec brutto + koszt pracodawcy to może być właśnie te 45 mln
0
@Bobo25
nie wydaje mi sie właśnie, bo to znaczyoby ze griezmann ma 45 netto:) przeciez to niemozliwe
0
@Ghotti
no tak ale 200 mln chyba tam sie nie uzbiera? zreszt nie wiem:) kwoty wydaja sie realne i chyba brutto bo niemozliwe aby griezmann mial 45 netto:)
0
@Ghotti
fajne dane pytanie tylko czy wiarygodne? bo gdzieś słyszałem że budżet płacowy musi wynosci max chyba 65 czy 70% przychodów
przy 800 mln byłoby to 520-560 mln rocznie, to znaczy że jesli to jest 278 to w ogóle nie mamy problemów z płacami
1
szybko poszło z tym semedo, to teraz chyba czas na zakupy:)
0
@MESSIah16
lokalne zamknięcie szkoły na tydzień/dwa, albo raczej kwarantanna pewnych klas pewnie będzie i tyle
szkoły jakoś funkcjonują na razie i beda funkcjonować choc wiem że to byloby nauczycielom na rekę
0
@MESSIah16
a kto bedzie siedział z dziecmi w domach?
moja córka od czerwca do przedszkola chodzi i na razie wszystko oki działa
0
@Szklaner
a jak gorąca kawką to trzeba przyłbice wytrzeć bo zaparuje:) to nie jest proste:)
1
@VIPER2712
dobry on?
1
@MESSIah16
taka ich wairygodnosć:) to samo było z adama traore
0
@ksobi
aha a jakie miasto? u mnie CK (Kielce)
0
@Bogan
ja bym nawet miał wątpliwości co do jakości tych internetowych spraw za pomocą stron urzędowych, bo technologia ich też jak ze średniowiecza
w tamtym roku chciałem się tak rozliczyć z podatku - nie było szans strona wywalała że błąd:) dzwoniłem na infolinię Pani twierdzi że coś źle podałem - sprawdzam więc z żoną wg instrukcji Pani z infolinii - nadal nie działa:)
Pani próbowała mi wmówić że źle widzę razem z żoną:)
wybrałem wiec do rozliczenia stronę PITAX:) 5 minut i po sprawie, te same dane, bez żadnych problemów:)
0
@arasz1819
Pereza nawet wirus się boi:)
1
@MarcinB1990
dokładnie o to mi chodzi i dlatego uważam że z tego powodu powinny być 2 kolejki dla nowych i starych bo tym pierwszym bardziej zależy na czasie:)
a na tego użytkownika nie zwracam uwagi bo notorycznie do mnie pisze pod różnymi postami zresztą nawet mnie wyzywał, ale zlewam jak powietrze
to jest problem - wydaje się że to powinna być prosta rzecz a wychodzi na to że cofamy się do średniowiecza i od rana bitwa o kolejkę jak za komuny
0
@ksobi
masakra a u ciebie było internetowo też na numerki?
0
@ksobi
fura nie ma żadnego znaczenia:) napisze ci prywatnie
chodzi o to że załatwiając prosta rzecz w urzędzie człowiek musi się stresować kiedy to zrobi - a to wpływa na plany - kiedy wolne z pracy, jak zaplanować prace w pracy (spotkania itp.) bo wchodząc o 7:30 na rejestracje nie wiesz czy dasz rade
bo o 7:32 juz nie ma numerów
ja rozumiem jakby od 7:30 do 8:00, nawet o 8:15 się kończyły numery, a takto jest klikanie i dodatkowo siedzenie na linii telefonicznej jak deb..licząc że się człowiek dostanie
a zależy mi na czasie bo nie mogę odebrać z salonu bez tego
niedługo przyjdzie mi rejestrować dziecko też jestem ciekaw czy nie będzie podobnych jaj