0

@kkbarca
4-1 dla nas:)

0

Wydaje mi się że w presezonie griezmann częściej grał na 9 i wymieniał się z Messi pozycja. No cóż zobaczymy jak to bedzie:)

0

@LuisSalvano
Oki dzieki przegapilem to:) widziałem info o Garcia.
No cóż idą zmiany. Oby ta maszyna się rozpedzala:)
Pozdro

0

@Ghotti
No i wydaje się gitara:) jeszcze trzeba sprzedać kilku i pomyśleć o depay:)

3

Czyli wydaje się już oficjalne:) czekamy na kolejne ruchy transferowe

0

@Flores
Szkoda czasu na tego osobnika:)
Gasisz to jak peta A ten dalej próbuje.
Niektórzy lubią posłać się w swoim gow... uwierz mi nie warto marnować swojego czasu na takie osoby.
Pozdro:)

0

@derlysy1979
Czyli garaz bardziej wiarygodne zrodla:)

0

@Persyfl
Bo definicja została niedawno zmieniona. Wystarczy poszukać.

0

Karny właściwy czy nie wg was?
Z taką grę chyba jednak real potraci sporo punktów

0

@Rust_Cohle
Dokładnie. Ozil i isco podobno kibicował Barcelonie. Wróżenie z fusow

0

@Rust_Cohle
Ruszać to sobie mogą. My ruszyliśmy po latauro i neymar. A co z tego wyszło.
Pożyjemy zobaczymy

1

@pax
Żeby udowodnić twój brak logiki. Wg Ciebie jeśli w danym momencie mamy oficjalnie jeden przypadek zakażenia i jedna ofiarę śmiertelną to mamy śmiertelność 100%.
Nie ma znaczenia że z jakiś powodów wykryto tylko jeden przypadek A naukowcy i późniejsze dane pokażą gwałtowny spadek:)
W końcu dane oficjalne:)
Musiałem to napisać bo mam bele z Ciebie:) niestety masz mniejszy rozumek niż ci się wydaje.

Żeby nie było to ostatnia moja wiadomość do Ciebie bo szkoda mojego czasu dla Ciebie. Zbyt dużo kosztuje ten czas.

1

@przemofcb91
Daj spokój jest tu mnóstwo osób które nie mają o tym pojęcia A odzywają sie:)
Pozdro

25

Brawo Betis:) tak dalej:)

0

@TrzecieOko
Pieknie go wyjasniles:)

1

Luis Suarez

Tak właśnie coś kojarzyłem że Suarez był kibicem Barcelony z krwi i kości. I w jego ustach słowo że kibicował nam od najmłodszych lat nie są pustym frazesem.
Tym bardziej szkoda że odszedł on, który mógł być nawet rezerwonym A zostal fatalny ostatnio Busi czy płaczący Alba.

Oby jutro po 3 pkt:)

0

@arasz1819
S to nie jest on zarazony:)

1

@sokot
Dokladnie nasi dziadkowie co walczyli o wolność przywracają się w grobie patrząc jakie tchorzliwe społeczeństwo mamy.

1

@pax
Pkt 2 - błąd bo odnośnie ilość śmiertelnych osób do złej liczby zakażonych- oficjalna dana jest znacznie niższa niż rzeczywista i żeby to podważać to trzeba być niezłym ignorantem umyslowym
Pkt4 - jak mogą być oficjalne dane śmiertelności niedoszacowana skoro praktycznie każdego kto ma gorączkę podejrzewają na covid? Ty tu jakaś abstrakcja jeździsz, A nie słyszałem aby osoby bezobjawowe umieraly Na covid? Wtedy byłym skłonny uwierzyć że niedoszacowana ilość śmiertelnych przypadków.

Każdy lekarz mówi że ta śmiertelność jest na oficjalnych danych przeszacowana grubo A ten dalej swoje.

Jak tak lubisz oficjalne dane na tylko wykrytych przypadkach to one z miesiąca na miesiąc spadają bo początkowo było na świecie to nawet 10%, i ciągle spada i będzie spadało bo robią coraz więcej testów A każdy myślący wie że zakażonych chodzących po ulicach nawet w Polsce są setki tysięcy.
Nawet górników gdyby ich nie badali nadal by chodzili po ulicy, w statystykach by ich nie było A chodzili jak bezobjawowi ale zakażeni.

Nic już więcej nie napiszę w tym temacie bo widzę że nie masz honoru przyznać się do błędu ale to typowe dla większości tu.

Ja kończę. Trzymaj sie

4

@xBoMBoWiECx
Popatrzcie na Luisa Suareza:) jak można mówić że Lewandowski ogólnie lepszy w caloksztalcie?
Brawo Luis:)

0

@PawelLeo
Oby:)

2

@pax
Poza tym nie porównywalem danych do USA, Hiszpanii tylko zupełnie innego państwa.

Pisze ci po raz ostatnio obliczana śmiertelność na wysoce niedoszacowana oficjalnej liczbie zakarzen- błąd logiczny.
Podałem ci źródło naukowe jedno z wielu szacunków.
Nie odniosles się.
Zeganam

3

@pax
Podałeś 85 tyś zakażonych A to nie jest prawda. Chyba że w to wierzysz to nie mamy o czym rozmawiać.
Więc napisałem ci gdzie masz blad-umiesz czytać?
Niedoszacowana smiertelnosc- Boże ty tak na serio, w tych czasach gdzie każdego z gorączką podejrzewają o covid. Śmieszny jesteś.

Zrobiłem analizę na podstawie gęstości zaludnienia oficjalnego.
Rozumiem że 100 osób na km2 w miejscu A różni się czymś od 100 osób na km2 w miejscu B?
A w Polsce nie ma dużych miast z dużą gęstości zaludnienia czy choćby Śląska?
Spoko koniec rozmowy bo nie przyjmujesz do wiadomości że masz błędy logiczne to trudno.
Pozdro i trzymaj sie

0

Oj la liga ma lekki kryzys.
Coraz mniej bramek.
Z fajnych zespołów pozostały tylko Barcelona, Real, Atletico I Sevilla.
W drugim rzędzie villarreal, sociedad
Ale duży spadek u takich zespołów jak celta, Valencia, athletic.
Valencia to w ogóle koszmar mało zostało tych piłkarzy znanych, trener nijaki.
Zresztą kwoty transferowe też nie pozwalają w tym roku jeśli chodzi o transfery in.
Mimo wszystko przydałby się taki zastrzyk gotowki jakiegoś szejka do ligi i nowy klub do rywalizacji bo 4-6 mocnych klubów to za mało na taka ligę. Szkoda.

2

@MarioVeB!
Strach widzę ciągle w większości komentarzy tutaj wyolbrzymiajacych problem.
Strach widzę w opowieściach użytkowników tutaj chociażby o dentystów którą zamknęła w gabinecie kuzyna użytkownika tej strony tylko dlatego że był za granicą. Jakby w Polsce nie można było się zarazić. Strach widzę w ograniczaniu liczby osób na weselach, miejsc w kinach itp.
Także tak często widzę strach. A gdzie ty widzisz ignorancję?
Kolega napisał tylko że problem jest wyolbrzymiany bo jest.
Jest takie powiedzenie nadgorloliwosc jest gorsza od faszyzmu i idealnie pasuje do działań niektórych rządów

1

@pax
Zakładasz że zakażonych jest tylko 85 tyś. A to duży błąd. Patrząc nawet na piłkarzy widać że gdyby nie to że muszą mieć testy to dużo by nie wiedziała o zakażenie. Nie wiem jak to było w Polsce ale w Hiszpanii 120 na 1000 zawodników miało przeciwciala:)
Także dzieląc te 2200 czy 2300 ile podają przez 85 tyś. popełniasz kardynalny błąd logiczny. Patrząc na kraje gdzie testuje się wszystkich A zagęszczenie jest podobne można założyć że w Polsce spokojnie zakażonych było milion osób, a biorąc proporcje 1:1 polaryzowac można że ponad 2 miliony ludzi. Wystarczy przeanalizować liczby. Podałem ci też IFR od naukowców.

0

@Ghotti
Czyli nie koeman odstrzelil suareza

2

3

@MarioVeB!
A skąd w tobie tyle strachu?

2

@pax
Koleś tylko popełniasz kardynalny błąd w Polsce jest dużo więcej osób zarażonych niż 85 tyś.
Poszukaj sobie IFR covid to znajdziesz jaka jest rzeczywista smiertelnosc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?