0

@tobiasson92
daj spokój nikt nie bada też jaka była przyczyna zgonu, tylko była ta osoba zarażona to wpisuje się COVID i tyle

zresztą jak podają te statystyki jak u mnie szwagra sąsiadka umarła to pytali się czy mogą wpisać covid rodziny

Francuzi przyznali się że mieli pierwszy przypadek w grudniu 2019 - co uwaga nawet przypadkowo w tv pokazali i rozumiem że do marca 2020 w Europie był spokój:-p

w "warto rozmawiać" był profesor co podawał wyniki badań francuzów że ten koronawirus nie jest widocznie, diametralnie bardziej śmiertelny niż pozostałe koronawirusy, coś podobnego udowodnił chyba nawet instytut Kocha

szczepionka coraz bliżej to trzeba nastraszyć ludzi aby kasa się zgadzała, a kto wierzy politykom i mediom to współczuję, nawet jak nie ma nic ciekawego to i tak szukają rekordów i nagłówków na siłę - rekord tego, rekord tamtego, za chwilę będzie rekordowo dużo zgonów osób o rudych włosach itp.

bo tak jak mówisz szczepionka to nie rozwiązanie tylko kasa dla koncernów
bo niby czemu teraz tak dużo tego? wakacje, wesela to głównie lipiec, sierpień


normalne życie to jest rozwiązanie i tyle

4

@Chakalaka
no i?

dziś w Polsce umrze uwaga statystycznie 1000 osób, 8 osób bez chorób współistniejących to tylko 0,8%

ale widzę propaganda wchodzi za mocno do główki

4

@FC1899Barca
straszą bo chodzi o kasę i tyle

ja mam to w nosie i widzę coraz więcej ludzi też, choroba jak każda inna
trzeba być ostrożnym i tyle

13

@tobiasson92
pomysł oki, ale to powinni zrobić pod gmachem sejmu a nie na ulicy gdzie jezdza niewinni im nic ludzie

2

@ToWinaSedziego
krzywdy nikomu nie robi ale o braku inteligencji czyjeś to świadczy

0

@clyde
długo była chora?

0

@Danger204
W sumie tak ale Garcia nie wiem co może.a camavinga to mus

0

@czółkovsky
A ile on ma klazuli?

3

Camavinga, depay, kounde + LO:)
Ależ by to było okno w grudniu i lato 2021:) tyle brakuje nam do mega składu.
Jakie wasze opinie?

0

@PrinceDamon
Lockdownu nie będzie

0

@LucaBrasi
Mimo wszystko to i tak sporo mniejsze pieniądze niż w biznesie;)

1

@BarcaInfo
u nas takie coś jak lista płac to hierarchia to fikcja, koleś który u nas gra 3 mecze na krzyż w kilka lat więcej zarabia niż etatowy piłkarz pierwszej 11

już nie mówiąc o tym że często ktoś nowy, młody jeszcze niedoświadczony bez sukcesów przychodzi i zarabia więcej niż zasłużeni starsi piłkarze

to przede wszystkim jest do naprawienia w tym klubie, bo to leży i kwiczy

1

@Hosh
ale właściwie co ty zgłosiłeś? bo on nie napisał nic złego? Boże co za ludzie

0

@Janiama
ter stegen (neto)
dest(s.roberto)-pique(araujo)-lenglet-alba(firpo)

de jong - pijanic (busi)

dembele (trincao)- coutinho(griezmann)-fati(pedri)
messi (griezmann)

19 piłkarzy prezentujących ciekawy poziom, może ten firpo nad wyrost + puig którego nie wiedziałem gdzie umieścic na 22 piłkarzy (2 jedenastki)

jakaby ustawić zespół masz 5 młodych piłkarzy (liczac lenglet ) w podstawie + sporo młodosci z ławki

ale są też doświadczeni jak pijanic, pique, messi, alba - taka mieszanka jest chyba wg mnie idealna

chcieliście odmłodzenia kadry, chcieliście nowych piłkarzy - wg mnie w 11 pojawią się już niedługo tez dest i pijanić

wg mnie w Europie nie ma teraz jednego wyjadacza, poczekajmy aż ten skład się zgra- początek jest obiecujący

0

już po okienku transferowym, od razu nasuwa się kilka pytań

jak widzicie optymalne ustawienie ataku?
griezmann jaka pozycja?
pijanić pierwszy skład w dłuższej perspektywie?
dest pierwszy skład w dłuższej perspektywie?

0

Komentarz usunięty

0

@ObywatelPL
dokładnie tak jest:)

0

@LucaBrasi
no to gratulacje że jesteś magistrem:) jak pewnie 50% społeczeństwa teraz:)

jakbyś był takim kozakiem umysłowym z przedmiotów ścisłych to nie trafiłbyś do więziennictwa tylko do biznesu, ale spoko buduj swojego ego tytułem magister

a ty umniejszasz inaczej myślącym ludziom, że nie są wykształceni sam nie posiadając dyplomy z "Yale", zresztą jakby to miało jakiekolwiek znaczenie

1

@LucaBrasi
nie jestem mistrzem polskiego, ale bardzo dobry z matmy i logiki i to mi wystarczy aby w życiu wygodnie żyć:)

a poucza mnie Pan mega wykszatłcony służby więzienne czy tam konwój jeden pies:-p

1

@Arkon
nubel, choupa, suele i kilka jeszcze innych - zatrważające nazwiska - jakbym czytał skałd herthy berlin

0

@Arkon
chelsea oki, everton wg mnie też udane okienko
bayern - stracili perisic, coutinho, thiago? - a pzoyskali d.costa i przecietniaków - wg mnie się osłabili
liverpool - oni chyba tylko thiago pozyskali
tottenham-nie kojarze nikogo pozyskanego
mu- van den beek, cavani - wg mnie całkiem oki

barcelona- trincao, pedri, pijanić, coutinho, dest - wg mnie bardzo oki
oczywiście można mieć żal o brak tranferu 9, ale trudno

transfery out od nas też oki poza suarezem, ale kwoty już są bardzo słabe, niektóre załosne

ogólnie okienko było dosyc ciche i spokojne

0

@LucaBrasi
karzą od rozkazywać

1

@MaFCB
żeby to zauważyć trzeba pomyśleć dłużej
im szybciej nauczymy się z tym żyć w miarę normalnie tym lepiej dla nas

2

@FC1899Barca
dokładnie, ale widzę na większość działa przekaz podprogowy czy to telewizyjny czy internetowy i fama się szerzy

a najlepszy jest tekst że gdyby nie covid te osoby które mają choroby współistniejące by żyły - widzę mamy tutaj wróżbitów

0

@Jacob94
ale czy wy umiecie czytać? a co ci dadzą znaki i sygnalizacja świetlna jak jakiś wariat wpadnie na ciebie? no chyba nie wiele

i o to tu chodzi, ograniczenia niewiele zmienią bo wirus nie zniknie od nich, i pewnie jedynym rozwiązaniem jest łapanie odporności przez społeczeństwo tak jak to robią Szwedzi

0

@NGTRX
tak porównuje bo statystycznie większe szanse masz umrzeć na drodze niż na wirusa

poczytaj sobie o przypadkach jak ludziom nie udzielono pomocy z powodu paranoi - vide młoda kobieta w ciąży która umarła bo nie przyjęto jej w 3 szpitalach - to jest kur...dramat i deb.. ludzki

mój kolega (32 lata) umarł na niewydolność nerek też nie dostał się do lekarza, nie wiem czy by pomogło ale niesmak duży zostaje

i pewnie setki innych przypadków- nawet kiedyś ktoś tu podawał z forum kilka przypadków

ale rozumiem że ich życie jest mniej ważne- dlatego jak słucham takich paranoików to mi się niedobrze robi

0

@NGTRX
a czy ja coś pisałem o maseczkach? nie piszę o paranoi ludzi która jest groźniejsza od samego wirusa

2

@JimMorrisonFCB
to może cię oświecę ale obecnie na świecie panoszy się miliony innych wirusów, bakterii itp.
na całym świecie z powodu różnych chorób zakaźnych w tym roku umarło już ponad 9 mln ludzi, także nie tylko z powodu tego wirusa umierają ludzie

zresztą wiarygodność tych danych jest wątpliwa, na codzień nie straszą cię ile osób umiera na HIV i inne choroby to się tym nie przejmujesz

a i jeszcze ciekawostka- francuzi przyznali się że pierwszy przypadek mieli w grudniu 2019 - rozumiem że to tego czasu skoro to takie groźne do marca jakoś ludzie mogli żyć normalnie w Europie i im to nie przeszkadzało

ostrożność tak jak najbardziej, ale tak jak na każdą chorobę w życiu, ale paranoja ludzi jest już momentami śmieszna i widzę sami się nakręcacie

1

@JimMorrisonFCB
a jadac samochodem nie czujesz zagrożenia - że na przykład ktoś na ciebie najedzie samochodem? prawdopodobieństwo chyba nawet wyższe, ludzie umierają i będą umierali

3

@LucaBrasi
mam pomysł pozamykajmy siew jaskiniach albo schronach:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?