0

@Yanek
tak zrobię ale chciałem wstępnie cokolwiek się dowiedzieć od osób które się znają bez czytania stosów artykułów, testów itp.

dzięki wielkie za pomoc:) chyba na ten moment Sony ale zobaczę na żywo właśnie Sony i LG:)

POZDRAWIAM

0

@Yanek
dzięki wielkie, trochę zawęziło mi to poszukiwania, a coś z marki Philips byś polecił też?

oki myślałem że 100hz do sportu to już oki:)

ostatnio telewizro kupowałem boże z 10 lat temu (Sharp 32 cale jeszcze wtedy), i pewnie bym nie zmieniał gdyby nie denerwowało mnie zepsute gniazdko HDMI:) wiec jak widać jakimś fanem technologii w tej kwestii nie jestem ale jak wymieniam to zawsze próbuje na coś conajmniej przyzwoitego, zeby przy zakupie nie była to technologia na start staroświecka:)

0

@AV0CAD0
koledzy tu pisali coś o ewentualny wypalaniu matrycy, nie bałeś się trochę tego?

przy 120 hz to obraz na meczach chyba bajka?

0

@Ghotti
ja nie ale żona tv sniadaniowa plus czasami właśnie kanały informacyjne

0

@Yanek
oki spoko, korzystam z UPC i Netflix, ja głównie kanały sportowe + HGTV, Travel itp kanały ale żona czasami obejrzy wiadomości w TVP, TVN, Polsat + telewizja śniadaniowa codziennie, wiec skoro to OLED się wypala może jakieś inne rozwiązanie? ale też dobra jakość obrazu

0

@norbi77
widzisz to moja jeszcze niższa pewnie znajomość:)
wg mnie najważniejsze aby był ładny dla mnie obraz i nowoczesne funkcje dostępne

wiedziałem tylko o odświerzanie pod katem meczów, rozdzielczość:) ale dzięki wpisowi tutaj dowiaduje się kolejnych rzeczy na które muszę zwrócić uwagę

4

@Ksyku262
współczuję ci ale chyba nikt nie pisze ze wirusa nie ma, tylko że trzeba się z nim nauczyć normalnie zyć

ja uważam że na zewnatrz powinno sie chodzić bez maseczek, bo z maseczkami sami właśnie ciśniemy na siebie bata i osłabiamy naszą odporność, którą naturalnie zawsze łapaliśmy, życie w warunkach inkubatora nie jest wcale zdrowe

ja znowu mam historię że u mnie mieliśmy to i ani mojej żonie, ani córce, ani synkowi - noworodek nic nie było kompletnie

będzie dobrze, trzymajcie się i oby szybko wrócili do ciebie zdrowi:)

0

@Ghotti
ja jestem w tej materii zupełnie ciemny bo dawno nie kupowałem tv, te OLED to jakaś lepsza jakość obrazu?

0

@Yanek
wiesz co kwoty nigdy nie ustawiam bo nie ma dla mnie to aż takiego znaczenia w sensie nie mam ograniczenia że tyle czy tyle musi być, a że nie jestem jakiś mega zajechany na technologię, chciałbym tylko w miarę dobry i nowoczesny tv i 55 cali mi wystarczy - a wybrałem te bo miały 100hz i chyba dobra półka bo są i po 2 tysiące i po 5-8, a że nie jestem jakimś fanatykiem uznałem że to będzie dobry wybór

tak na prawdę wymieniam ponieważ mój wysłużony Sharp ma zepsute jedno gniazdko HDMI - muszę niestety przełączać kable co mnie wkurza

widzisz ja nawet na takie rzeczy jak HDR czy SDR nie zwróciłem uwagi a co to oznacza w praktyce? mi to nic nie mówi

patrzyłem Sony bo mam blue ray sony wiec dobrze by to też chyba wyglądało że jedna firma

0

jest tu jakiś znawca telewizorów? na co zwracalibyście uwagę kupując telewizor - pomijając cale bo to kwestia indywidualna kto co potrzebuje

ja patrzyłem rozdzielczość, odświerzanie ekranu, ilość gniazd HDMI?
coś jeszcze jest ważne do normalnego użytkowania - filmy, mecze, netflix?

wstępnie patrzyłem na te 2 - ma ktoś może któryś z nich i może poleci albo nie


https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/sony-kd55xh9096-tv-led-4k.bhtml

https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/samsung-qe55q77t-smart-tv-uhd-4k-qled.bhtml#opis


1

@DLFCB
patrząc na to że każdy z tych uczonych mówi że wykrywamy tylko ułamek ludzi zarażonych to wg mnie jest to głupie:)

1

@DLFCB
przecież to kompletny bez sens?:) serio tak jest? w tym Państwie mnie już nic nie zdziwi

1

patrząc na naszą kadrę widzę przede wszystkim jeden brak na już - środkowy pomocnik, tak na prawdę z pomocników w ustawieniu 4-2-3-1 nadaje sie tylko de jong i pijanic, z całym szacunkiem ale busi to powinien byc 4 wybór, a alena też wg mnie sie nie nadaje, szkoda ze koeman nie dostał wijnaduma jak chciał

ŚO i 9 to też musy, ale wg mnie w pierwszej kolejności powinien przyjść pomocnik wybiegany, waleczny ale tez z dobra technika

1

bardzo frustrujące jest że po 6 meczach mamy 8 pkt na 18, 2-2-2 to bilans wręcz żenujący jak na nasze standardy, szczególnie że zabrakło niewiele (dobre decyzje sędziowskie, większa dokładność, więcej szczęścia)
gra momentami napawa optymizmem co jest jakąś iskierką że może być jeszcze dobrze w tym sezonie, zresztą tak samo jak gra w LM:)
mimo wszystko margines błędu coraz mniejszy i trzeba wygrać teraz tak z 5-6 kolejnych meczów w samej lidze aby złapać pozytywną energię, co jest do zrobienia

mi to przypomina trochę sytuację z Milanu, gdzie Poli też na początku był krytykowany, gubili punkt za punktem, ale jak piłkarze złapali taktykę, wgryźli się w nią to Milan teraz gra jak od dawna już nie grał i ma ładną serię meczów bez porażki

tego i życzę naszemu trenerowi aby tak to się rozwinęło

co do ustawienia to chyba właśnie znalazł miejsce dla grizmanna i ja rownież uważam że on powinien grać na 9 a za nim messi

ogólnie wydaje się że optymalnie skład w ataku to powinno być od lewej
Griezmann (messi)
fati/pedri-messi/coutinho-dembele/trincao

jest tak duży sezon i mecze co 3 dni że każdy pogra a nie ma sensu rozrzucać piłkarzy ciągle po różnych pozycjach tylko znaleźć im pozycję ew. 2 pozycję na których czują się najlepiej, dlatego greizmann tylko 9 albo 10, prawe skrzydła dla dembele/trincao

po 2 zwycięstwa w tym tygodniu:) Vamos Barcelono:)

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

2

@katalonczyk112
Dokładnie im szybciej ludzie to zrozumieją tym lepiej. Najlepsze teksty że czekają aż to minie. Jakbym im ktoś nie uświadomił że grypa też nie minęła i jest z nami i będzie.
Czemu się dziwić Polacy to w większości mało inteligentne osoby

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Zero przeprosin od piłkarzy po kolejnej porażce w ważnym meczu. Ileż można się kompromitować. Ciągle nie mamy zespolu- charakteru i wdzięczności. Ten zespół ciągle jest halowy i brak mu lidera. Wierzę w lepsze jutro ale efekty muszą przychodzic od razu

0

@turekczakiri
Mimo wszystko to faul. Nawet komentatorzy to przyznali atak z tylu wyprostowany noga, musiał piłkę przy której nadal był Messi, casameiro nie wynik jej spód nóg Messiego ten nadal kontynuował by akcje gdyby nie został bezpośrednio zatrzymany przez casameiro. O bardziej oczywistego karnego ciężko.

1

Chyba nie ma już zasady trafią w piłkę przy wejściu od tylu wyprostowany noga i staranowaniu gracza,?
Jak tu nie było karnego?


1

3 lata z rzędu dramat w LM. Dziś znów kolejny ważny mecz przegrany. Ileż można? Czy nam kibicom nie należy się szacunek? A wyglądamy znów jak europejscy przecietniacy. Jak można było przegrać z tak słabym realem?
Na prawdę ja jestem cierpliwym człowiekiem ale krew mnie zalewa. Kolejny mecz i strach myśleć jaki wynik. Kiedy my ostatnio wygraliśmy jakiś mecz ważny? Druga sprawa forma Messiego z całym szacunkiem do niego jest fatalna. Czemu tak późne zmiany?
Mi się odechciało piłki bo jako kibic co jeździ na Camp Nou, kupuje koszulki itp rzeczy czuje się oszukany

0

Przegrywamy kolejny ważny mecz w tym sezonie. Ja jestem w życiu optymista ale ten zespół się nie nadaje ja na nic nie liczę. Jak można przegrać z tak słabym realem. Ci piłkarze nie mają jaj i charakteru. Busi, alba się nie nadaje do gry. Messi z całym szacunkiem do niego też lepiej jak już odejdzie.

2

@Hanok
Nie ma co narzekać. W tym sezonie nie wygraliśmy kur.. żadnego ważnego meczu. Zenada

2

@GIGAKOKS
Przecież FIFA to dno. Zachowania piłkarzy nierealne. PES natomiast najlepszy symulator piłkarski ever. Zwłaszcza PES 6:)

0

@jareksk100
Daj spokój współcześnie społeczeństwo to nas Oki i meskie cipy co zresztą widać u niektórych na tej stronie

1

Whoscored to jednak antybarcelonska strona. Ich typ na jutro 2-2. Serio wiem że to jeden mecz ale real w tym sezonie jest po prostu słaby. Ja obstawiam 4-1 dla nas:) vamos:)

0

@YoNoEntiendoNada
A ty zawsze mądrzejszy. A wiesz że taka ankieta jest bo ja widziałem.
Ale lepiej kłamać jak ty

0

@YeastMoss
Życie. Właściciele siłowni też niedługo będą umierać z głodu.
Ale czemu ja się dziwię jak krajem debili rządzą debile. Tymczasem Szwecja i Białoruś mają wakacje id covid:) ale trzeba trochę myśleć.

1

@Encore
No i co z tego? Na inne choroby nie leżą w szpitalach?
Boże że tak młodzi ludzie jak ty nie mają pojęcia o życiu
Poczekaj kilka lat będziesz miał rodzinę dzieci, np. Siłownię i ciekaw jestem czy będziesz szczęśliwy jak twoje dzieci będą glodowac bo ci zamkną siłownię ale twoje głodne dzieci będą szczęśliwe bo Pan x nie zarazi się w twojej siłowni
Co jest śmieszne bo równie dobrze mógłby sam z własnej woli tam nie iść
Ale czego ja wymagam po malolacie co nie zna życia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?