2

@Rewolucja123
dokładnie to powinna być dobra okazja aby zagrał trincao, pedri na 10, fajnie jakby messi i de jong odpoczeli, w drugiej połowie jeśli wszystko szło by dobrze wpuściłbym juniora, dembele, konrada, puiga

1

@AmigoBlancos
ładny wynik wykręcił trzeba mu przyznać, wg mnie nigdy nie był, nie będzie tak dobrą 9 jak suarez ale to dobry piłkarz

średnia goli na mecz nie zachwyca bo 67 na 123 mecze czyli 0,54 na mecz ale mimo wszystko świetny wynik

0

@DonMatteo901
mistrzostwo:) uwielbiam te kompilacje z polskiej piłki;) trochę jak inny sport to wygląda:-p

3

@parpe
ale Donald to przedsiębiorca, człowiek który stawia na gospodarka, często mówi niewygodne rzeczy dla mediów jak to aby nie bać się wirusa
popatrz ile osób w tym roku straciło prace w USA, z Bidenem USA gospodarczo by upadło

1

@DaPi
trump przynajmniej chce ratować gospodarkę USA, a biden by wszystko pozamykał, jak więc myślisz co wybiorą amerykanie i ludzie pracowici? no właśnie

a w Polsce na kogo chcesz głosować na pis, po co zgodnie podpisali się pod uchwała "dobry samarytanin"? daj spokój

1

@Nolife1899
to tak zwane te opiniotwórcze media:)
dobrze dla świata że wygra Trump przynajmniej gospodarka USA nie upadnie

1

@Gosciuu
szwecja tez nie zamknęła, USA chyba się już odblokowały i jeśli wygra Trump to tak zostanie (oby)

3

@Yosemite
super mieli pakę wtedy - angloma, kily gonzalez, canizares, mendieta, aimar, claudio lopez, angulo, ruben baraja

aż szkoda że nie wygrali wtedy choć raz LM, najblizej byli w finale z Bayernem

0

@YoNoEntiendoNada
i kolejny raz próbujesz kogoś obrażać pisząc: "Jesteś po prostu mentalnym Januszem", widać że masz duże problemy ze sobą

no cóż jestem dobrze wykształcony, mam sporo siana i jestem przystojny podobno więc nie mam powodów aby się tego wstydzić

a z tzw. przez ciebie "rynsztokiem" wolałbym się spotkać w sytuacji kryzysowej i bronić kraju niż z takimi ludźmi jak ty

bez odbioru


1

@patataj
ten Pan raczej nie jest bardziej inteligentny od osób opisywanych przez niego, zieje stereotypami na kilometr

jakby poziom wykształcenia świadczył o czyimś IQ:) jakby miał w ogóle świadczyć o tym jakim ktoś jest człowiekiem:)

5

@BoRoWieC
trump, zdecydowanie, nie tylko dla nas ale ogólnie lepszy

przecież biden to pajac co by wszystko pozamykał nie patrząc na gospodarkę

0

@aezakmi123
dokładnie mijam kogoś ktoś jest w pobliżu oki, ale widuję (albo jadę autem, albo taka osoba jest ode mnie oddalona dobre 100-200m po drugiej stronie ulicy itp.) osoby same na dworze w pobliżu nikt i maseczka na buzi

pozdro

0

@aezakmi123
a ja ci mówię że takich przypadków jest jeden na setki tysięcy, młoda osoba może też umrzeć na zawał serca- znam już takie przypadki co nie znaczy że to jest dolegliwość która dotyczy ludzi młodych, to są incydentalne przypadki

0

@aezakmi123
to po co piszesz że korona wirus jest mega groźny, no jest generalnie jak każda choroba i raczej ludzie wolą być zdrowi niż chorzy

generalnie i tak każdy z nas to będzie miał a niektórzy zachowują się jakby to był koniec świata

mimo wszystko pzodro i zdrowia dla rodziny i Ciebie

0

@aezakmi123
a ja apeluje do ludzi aby użyli mózgu i jak są sami w aucie, albo sami na powietrzu pomyśleli wreszcie i odetchnęli i świeżym powietrzem dla swojego zdrowia:)

0

@Geble
tak bezpieczne jak na świńska grypę 10 lat temu?

ty jesteś poważny? tam też szczepionki były robione na szybkości na chybił trafił

0

@Geble
a rośnie u nich śmiertelność tego? czy ciężkich przypadków? nie

czytasz TVN, gratuluje a wyczytałeś może że oni wprowadzają zalecenia a nie obostrzenia:) czy tego już nie doczytałeś

jedyne obostrzenie to limit osób 50 w zgromadzeniach, rzeczywiście straszne

dziennie umiera u nich na to mniej niż 10 osób, ciężkich przypadków w szpitalach jest mniej niż 75, tak więc radzą sobie bardzo dobrze

0

@aezakmi123
sam przeszłem koronę i szczerze angina była dla mnie bardziej uciązliwa

to ty nie wciskaj ludziom kitu, to że ktoś ma słaby organizm to nie wina społeczeństwa aby wszystko zamykać

to przecież jasne że jak ktoś ma słaby organizm to nawet grypę może słabo przechodzić, ile osób umarło na to nawet wg statystyk rzadowych ca. 6k a ile zakażonych jest, było? - sami doktorzy w mediach już mówią że zakażonych jest/ było conajmniej 9-10 razy więcej osób- to skoro oficjalnie jest 400 tys. osób to można przypuszczać że conajmniej 3-4 mln już było/jest zakażonych - jaki to % śmiertelności 0,2% przy 3 mln ludzi
naprawdę warto wywracać wszystko do góry nogami

czy mówiłem coś o maseczkach? chyba nie więc po co ta zaczepka?
sam noszę osobiście tylko w sklepie na zewnatrz nie bo jeszcze mnie nie pogrzało aby samemu dobrowolnie osłabiać swój organizm - a że nie korzystam z komunikacji itp. rzeczy nie czuję takiej potrzeby

czy zastanawiałeś się kiedyś ile osób dziennie umiera na inne choroby, ile osób umiera bo nie udzielona im pomocy przez ten chaos?

0

@Hasszz
z koronawirusem jest na odwrót:) umrzesz na raka masz pozytywny test to umarłeś na covid

1

@Striker
dla covid stworzono specjalna statystykę i obejmuje ona wszystko jeśli był pozytywny test, dla grypy chyba nie, bo nikt takich dokładnych statystyk chyba też nie prowadzi

0

@Barca1992
żeby tylko w ubóstwie - depresje, samobójstwa, głód

+ do tego skupianie się na jednej chorobie i zaniedbywanie innych (w efekcie czego często śmierć ludzi)

ale dochodzimy do punktu gdzie dla ludzi w dużej mierze jedna śmierć (covidowa) jest bardziej ważna i przykra od innej (samobójstwa, zaniechania innych chorób)

1

@Barca1992
przy czym to 6k to liczba wydaje się mocno zawyżona, bo obejmuje wszystkie inne przyczyny śmierci ale miałeś pozytywny test to wpisuje się covid

2

@Nihas
byłoby to samo, myślisz że wykrywa się dziennie wszystkie przypadki i ludzie zarażeni nie chodzą po ulicach? proszę cię
a ludzie mimo wszystko sie spotykają widują

powtarzam ci na różne choroby zakaźne zmarło już 11 mln ludzi w tym roku a my skupiamy się na jednej chorobie

0

@Geble
przez kogo niby obalony?
bo jakoś Szwecja sobie świetnie radzi z wirusem, nabywanie odporności zbiorowej też trwa

7

tak tu wiele osób nie docenia grypy a wiecie że już ponad 412 tys. osób w tym roku na świecie umarło na grypę, a na różne choroby zakaźne blisko 11 mln ludzi na świecie!!!

ale halo robi się z powodu jednej choroby zakaźnej, brawo

1

@NaFazieHitman
życie osób covidowych widocznie dla rządzących jest ważniejsze

1

@Survier
jasne że lepiej ale do tego trzeba mieć normalny rząd:)

0

@Sulej

no raczej ma znaczenie, twarde dane potwierdzają że zasadniczo dla młodych to nie problem, to że wyszukasz jakiś jeden przykład na tysiące nie znaczy że to potwierdza twoją tezę, to tak jakbyś powiedział że mężczyzna ma 1 jądro, bo znasz jednego kolesia na nie wiem np. 10 tys. mężczyzn co tak ma

ludzie ciągle mają różne inne choroby zakaźne angina, grypa itp, które idąc twoim tokiem rozumowanie również mogą być niebezpieczne

0

@maroon
dokładnie, a ludzie sami się nakręcają pisząc jak to będzie źle i potem dziwota że nie chcą nic kupować ludzie jak sami sobie wprowadzamy taki stan pesymizmu

0

@Janiama
tobie to się dużo rzeczy otwiera - ale najpierw trzeba by mieć honor i robić tak jak się mówi, a nie deklarować jedno na stronie a robić drugie



wiesz jestem ekonomistą i wiem jak to wszystko działa



zamyka ludzi tylko ten co jest głupi,

całe wakacje mieli czas na budowanie dodatkowych szpitali, przygotowanie dodatkowego personelu, zakup respiratorów a nie zrobili nic w tej kwestii, ale ludzie tacy jak ty dają się omamić bo ludzie umierają - oświecę cię umierali i będą umierać

to smutne ale słabe osoby po prostu umierają, taka jest biologia, a my próbujemy oszukać rzeczywistość



a myślisz ze jakie skutki powoduje zamknięcie - depresje, problemy psychiczne dużej części ludzi, samobójstwa, ludzie wyjdą na ulicę bo nie będą mieli już nic do stracenia



wirus od tego nie zniknie a sądzę że nawet nie wyhamuje bo ludzie już mają dość i bardzo dobrze stąd między innymi działające zamknięte siłownie itp.:)



zauważ że większość ludzi nie daje się już omamić i żyje normalnie pracują, spotykają się i bardzo dobrze,



to o ludzi starszych powinno się dbać i to oni powinni być izolowani



no mi się to nie podoba i sądzę że ludzie wyjdą w jeszcze większej ilości na ulicę niż teraz jeśli by tak zrobili, jeśli nie to stracę wiarę w ten kraj



zresztą z Ciebie taki znawca co mówił że nie dokończą piłki w zeszłym sezonie:) na szczęście życie zweryfikowało twoje prognozy:)



ja tam w naszych spółkach nie widzę zastoju w handlu:)



mam dla Ciebie radę więcej optymizmu i mniej sianie defetyzmu, bo jak będziesz tak wokół siebie siał negatywną energię i klientom opowiadał jak to słabo jest to nie dziwota że ich straszysz i nie chcą kupować



skoro nie chcesz zamknięcia jak ja to jak by tak zrobili wyjdź na ulicę tak jak byłeś na marszu kobiet i obalmy ten rząd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?