0

@tobiasson92
znaczy się pod koniec lata można było się przygotowywać na takie ewentualności, ale teraz wydaje się to już zbędne bo raczej jesteś na szczycie albo blisko szczytu, jeśli wykrywają tylko co 8-10 przypadek to śmiało można mówić ze jakieś 6-7,5 mln Polaków ma to już za sobą albo w trakcie, co już jest dużą częścią populacji, a w takim tempie do końca roku to będzie pewnie 8-10 mln, także to powinno już pomału wygaszać

0

@tobiasson92
można zająć się czymś produktywnym czyli właśnie budować szpitale i tyle, choć sądzę że to nie będzie konieczne

0

@maroon
to normalne zachowanie ludzi - ty np. wydajesz na jedzenie 1000 pln/mies. a ktoś bogatszy może 2500 pln/mies, bo jak ktoś ma więcej to nie jest dla niego to niebotyczny wydatek a chce np. zjeść krewetki, kupić sobie tylko najlepsze czekolady, dobre whisky a nie wedel czy prostą wódkę itp. itd., to samo dotyczy ubrań, wydatków na samochód, wakacje, itp.
zwykła psychologia ludzka- przecież po to ludzie pracują aby sprawiać sobie przyjemności a czy dla jednych będzie to markowe ciuchy, ekskluzywne wakacje, nowe nieruchomości (też koszt czynsz itp.), nowe samochody (ubezpieczenie droższe) czy zwykłe podniesienie standardu codziennego życia właśnie (lepsze jedzenie) nie ma to znaczenia

0

jakby ktoś szukał bluzy klubowej ta wydaje się mega fajna
https://www.podstadionem.pl/bluza-fc-barcelona-nike-ao5445-475.html

1

@chudymc
im więcej masz tym masz większe wydatki, ale mimo wszystko zawsze powinno się cos odkładać na czarna godzinę, ale znam mnóstwo osób które tak nie robią i nie ma znaczenia czy zarabiają mało czy dużo

0

@dziaraka
zazwyczaj cena jest wyznacznikiem, nie oszukujmy się choć za pewne rzeczy płaci się extra za markę

a w mojej wypowiedzi chodziło odniesienie się do tych słów "Telefon dla osób których nie stać na coś lepszego i w zupełności zadowolą się przeciętnością tego telefonu. Do flagowców nie ma podjazdu."

bo wg mnie ciężko powiedzieć aby telefon był wyznacznikiem statusu społecznego, bo nie każdy interesuje się takimi gadżetami, a jak ktoś kupuje sobie np. xiaomi za 2,5 to raczej jakąś kasę ma

0

o co tu chodzi 3 trener z rządu na niego nie stawia, szkoda bo ma chłopak potencjał ale chyb w 4-2-3-1 nie ma dla niego miejsca, bo w takim ustawieniu wydaje mi się że może grać tylko jako 10 a tam messi/coutinho/pedri

no cóż pozostaje czekać, może dostanie szanse oby

choć na tego trenera pod tym względem nie ma co narzekać bo dostają szansę dest, pedri, fati, do tego trincao - czyli ponizej 20 lat gracze więc ciężko mówić że nie stawia koeman na młodych

1

@puyol_presidend5
raczej nie ma szans, mieszkania muszą schodzić bo to za duży biznes, tak samo jak nie liczyłbym na spadek cen mieszkań, nawet w marcu go nie było

0

@ramosik
wiesz generalnie wydaje mi się że to kwestia potrzeb, znam osoby co mają mnóstwo siana a mają xiaomi, bo nic innego nie potrzebują a kasę wydają na nieruchomości, samochody, podróże, aparaty itp.

a znam też osoby co mają iphone a siana mało ale szpan jest

0

@Gosciuu
zdecydowanie i tylko regionalny kielecki:)

0

@Tridente2015
a kiedy mają grac w piłkę jak praktycznie co 3 dni mecze, na szczescie u pilkarzy wyglada to tak ze nie wyglada czyli 1-2 mecze ominą i problem z głowy na resztę sezonu:)

0

@Encore
durant harden:) nets ciekawie by to wyglądało

1

@Khajio
haha dobre:)

0

@clyde
to nie są ceny z kosmosu w końcu na tym się śpi:)

0

@chosenone
bo ciągle tak uważam że jest to przerost formy nad treścią, ludzie niektózy się boją bo są to jedyne informacje podprogowe przekazywane im w tv
gdyby gadali codziennie o tyle ile osób ginie na drogach, ile umiera od raka to ludzie ograniczyli by jeżdżenia autem, czy ograniczyli spożycie np. papierosów

nie pisałem nigdy że maski blee, maski są tylko bezsensowne na świeżym powietrzu, przykład Szwecji dobitnie to pokazuje

ale my wolimy się bawić w Bogów i wybierać dobro jednych kosztem drugich - to dla mnie paranoja

1

@chosenone
normalnie to jak chcesz żyć? zamykamy, otwieramy i tak w koło Macieja? kto za to zapłaci, i bez zamykania są przypadki, a w sklepach jakoś ciężko o zakażenie

trzeba się nauczyć z tym żyć normalnie i tyle, zalecenia jedynie maski, dystans, dezynfekcja a nie zabijanie Bogu ducha biznesów

1

@xBoMBoWiECx
z pierwszego koszyka Chorwacja i Dania w zasięgu, reszta poza

0

@messi564
zgadzam się:) ja mimo wszystko wzmocniłbym ŚP bo na busiego nie moge patrzeć, ŚO (to zależy od zdrowia Umititi - ale na ten moment wydaje mi sie tez konieczne), Depay nie zbawi ataku, ale Griezmann i Depay dadza razem radę zwłaszcza że jeszcze kilku postrzela, ale Holender ma dobrą technikę i dobrze radzi sobie na małej przestrzeni

wg mnie jest też dobrze ale 2-3 transfery mogą być konieczne + pozbycie się tych co wspomniałeś

a na BR wg mnie Pena to też dobry wybór + Balde na LO - trzeba na niektórych pozycjach spróbować szkółkę:)

mi osobiście marzy się tylko świetny ŚP obok de jonga, wybiegany, dobrze grający w obronie bo to wg mnie brakujące ogniwo tej układanki, mi imponuje Pogba zwlaszcza w reprezentacji i wydaje sie ze po zmianei klubu mógłby odżyć, ilaix Moriba to też fajna opcja, ale czy stawianie na niego w tym momencie nie zachwiałby równowagi miedzy młodymi a doświadczonym graczami już, może za 2 lata

0

@messi564
liverpool może mieć ciężko

Bayern w lidze nie ma konkurencji, choć i tu widać że BVB walczy z nimi w pojedynczych meczach, 2 razy przegrali po 2:3 wiec jednak czegos brakuje

a jak ocenisz naszą głębię składu?
wg mnie tragedii nie ma ale 2-4 piłkarzy bym kupił/ wprowadził do pierwszej drużyny

pierwsza jedenastka + neto, dest, araujo, pijanić, trincao, coutinho, pedri - daje to 18 dosyć wyrównanych piłkarzy

ale potrzeba LO (może Balde z Bracy B), ŚO ( Garcia, bo nie wiadomo co z Umititi, dlatego go nie liczyłem), ŚP (??), N (Depay)

alena, firpo, umititi (jeśli problemy z kolanem, bo bez kontuzji to kozak), puig (chyba powinen byc wypożyczony, cenie go ale na razie nie gra), braithwaite - raczej nie nadaja sie do Barcelony

0

@escarabajo
spoko:) ja też, tylko jeśli chodzi o naszych jestem realistą:)

0

@jeyx77x
po prostu była ukazana różnica poziomów, ot zwykły mecz:)
a Włochom zabrakło skuteczności

0

@escarabajo
byś się zdziwił, Hiszpania mocno rotuje, ale są też mega nieskuteczni ostatnio,
ja coś czuję że może to akurat być mecz jak w młodzieżówce niedawno gdzie też były nadzieje a skończyło się 6:0, bo kiedyś nasz to szczęście ominie (vide mecze z Włochami czy mecz z Holandia) gdzie cudem uniknęliśmy wysokich porażek

mimo wszystko obstawiam wyjście z grupy i brak awansu to byłaby porażka

1

Ten Brzeczek to podpisał chyba pakt z diabłem. Zarówno dziś z Włochami jak i pierwszym meczu z Holandia mogliśmy przegrać po 4-0 A skończyło się na tylko 1-0 i dziś 2-0.
No cóż wielu jak no @Janiama polecieli tu z poziomem reprezentacji Polski po 2 wygranych z Bosnia. To teraz jeszcze wpuerdziel od Holandii i można zakończyć przygodę z LE.
Żeby nie było uważam że nie mamy słabej reprezentacji ale do TOP8 Europy czyli Portugalii, Francji, Belgii, Anglii, Hiszpanii, Niemiec, Włoch i Holandii sporo nam brakuje.
Na euro wydaje mi się mimo wszystko że wyjdziemy z grupy:) a mecz że Szwecja pewnie o 2 miejsce w grupie:)

0

@Wossi61FCB
Ryoyu:)

0

@XaviHeart
I to szanuje własną opinia:)
Wg mnie Portugalia jest lepsze niż Niemcy.
Obstawiam Portugalia Francja final:)
Belgia lub Holandia wg mnie któryś z nich będzie w półfinale.
Ogólnie szykuje się ciekawe Euro bo 8 mocnych ekip:) szkoda że tylko 24 zespolowy format:(

0

@sintesox
Mają sklad:) Bruno fernandes, felix, Diego jota, Bernardo silva ronaldo itp itd:)
A poza tym carvahal,danilo, guereiro, Ruben dias, semedo,cancelo, trincao,Pedro neto, Ruben navas, paulinho.
Mają cholernie dobre pokolenie:) zobaczysz że zajda daleko:)

0

Jak widzicie faworytów na euro?
1 poziom
Francja, Portugalia, Belgia, Anglia
2 poziom
Niemcy, Hiszpania, Włochy, Holandia

Ćwierćfinały mogą być mega za rok:)

0

@mekston
Mają stabilne kadry, dobrze grają, trenerów stalych:)

0

Komentarz usunięty

1

@MesQueUnClub96
My:) dobry zart

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?