1

@TheGoldenEleven
pamiętam, bo to fajny cykl:)
mamy za rok sprawdzić które też z tych reprezentacji zrobiły największy postęp pod względem wyceny rynkowej

1

@TheGoldenEleven
kiedy wrócisz z cyklem o reprezentacjach u 23 albo klubach:)?

u nas młodzież jednak całkiem ładnie się rozwija:)

0

@LuisSalvano
to gratulacje, w której częsci warszawy?

teraz chyba fajny okres na kupowanie bo w euro chyba jest ta promocja 20% na drugą rzecz, 30% na trzecia itd.:)

ja jak bede niedługo wyprowadzał się pod miasto to też bee czyhał na taki okres bo jednak sporo sprzetu sie kupuje

0

@LuisSalvano
w ogóle ten pomysł to głupota 2 rodziców + 2 dzieci z rodzinami (3+4)

teoretycznie mowią że moze być domownicy + 5 osób czyli do rodziców już dzieci się nie mogliby udać na świeta bo 2 rodziny łacznie 7 osób:) ale już do dziecka tam gdzie 4 osobowe gospodarstwo już tak (2+3)

paranoja

0

@HERORICH2
wg mnie będzie remis

0

@DaPi
Ajax:) moja druga milosc:)
Benfica i porto:) obie lubię:)

1

@MarFan
Nie powiedziałbym mam dużo rzeczy Bosch i jestem zadowolony:)

0

@LuisSalvano
Przepriwadzasz się?

4

@Coutinho007
bramka/asysta co 100 min. - szczerze jak na jego klasę nie jest źle. 2 rzeczy trzeba mu przyznać - bardzo się stara i jakiś tam instynkt strzelecki ma

ważne że absorbuje obronę robiąc trochę miejsca innym:)

1

ale trzeba być zrąbanym

wchodzę na wikipedie bo chciałem sobie sprawdzić naszego martina ale oczywiście ludzkie bezmógi muszą trolować

https://en.wikipedia.org/wiki/Martin_Braithwaite

no cóż sprawdzę na transfermarket:)

1

@fcbarcafan19
szczerze też marzy mi się Halaand, kane i chyba tyle

6

jedna ważna kwestia jaka mi się nasunęła po ostatnich meczach, my musimy grać z prawdziwą 9 w składzie, i choćby to był duńczyk to brawa że gra, bo pomaga nie tylko sobie ale i zespołowi

szkoda tylko że mamy tylko jedna taką 9 w składzie, choć może Fati też - poprawcie mnie ale coś kojarzę że on grał w juniorach też na 9 często

chodzi mi o to że jak tam grał griezmann albo messi to często pole karne było puste, ponieważ oni naturalnie uciekali trochę do tyłu, natomiast martin jaki jest taki jest ale ma te naturalne nawyki i często bywa w polu karnym nawet absorbując uwagę obrońców, co daje więcej miejsca z tułu dla messi, griezmann

griezmann musi grać na 10, a messi bliżej prawej, tylko musi go wtedy ktoś dobrze zabezpieczać z tyłu (pijanić, alena?)

0

@Fawrf
a greizmann i messi gdzie w tym ustawieniu? i coutinho? tak opytam z ciekawosci bo na róznych stronach róznie piszą włąśnei wczoraj ustawienie

0

właściwie to w jakim ustawieniu my wczoraj graliśmy?

6

@Barca1992
oczywiście można oceniać na ten moment ale ja z ocenami poczekałbym jak ci piłkarz zakończą u nas kariery, bo ocenianie teraz jest bez sensu

przykład właśnie umititi - jeszcze 2 sezony temu byłby to transfer mega, skała itp. a teraz jest po kontuzjach i tak na prawdę nie wiadomo co z jego kolanem, i jak tu ocenić, jak jeszcze będzie grał i grał dobrze to na plus, a jak już nie, to chyba tak +/- bo cena nieduża i trochę radości nam dał

griezmann- jest dopiero drugi sezon

dembele- to zależy jak będzie z jego kontuzjami

takze wstrzymałbym się z osądami:)

0

@BarcaInfo
to dobrze ze araujo wróci już, teraz jest jego sznasa na wypromowanie się:) i mimo formy w kratkę dobrze ze przerwa lenglet też krótka

ominie go na pewno ferencvaros i cadiz, juve? tu ciekawe, ale chyba na pewno na levante już wróci:)

1

@TheGoldenEleven
ten Griezmann jednak nie taki zły:) oby utrzymał co najmniej formę z ostatnich meczów to będzie duża wartość dodana dla zespołu i on jednak musi grać na tej 10:)

2

@Yosemite
obok Buffona mój ulubiony bramkarz i jeden z najlepszych w historii:)
na dodatek legenda Ajaxu:)

0

@socha @Rewolucja123 @Max112
dzięki, trincao minimalnie chyba tak, ale też przydałyby sie linie gdzies na zdjeciu:)

1

ktoś ma anulowaną bramkę dembele z liniami, na pewno tam był spalony?
bo tak na moje oko to cięzko tam o spalony

20

cieszy coraz wyższa forma Griezmanna:) bo to klucz do naszych sukcesów:)

3

@PatrykBarca
chyba ty oszukujesz:) griezmann ma 3 bramki+2 asysty czyli 5
coutinho ma 2+2 czyli 4

ogólnie cieszy coraz lepsza forma francuza, oby bo to klucz do naszych sukcesów:)

0

@Colon
Tylko miele kosztuje duzo

1

Pedro goncalves że sporting:) kto nie zna polecam pooglądać może z niego być nowy Bruno fernandes. Fajny piłkarz na już z golem:)

1

Trzeba się teraz skupić na sobie i wygrać te kilka meczów z rzędu może nawet 10-11:) real i Atletico teraz ciężkie mecze więc jeszcze będą gubić punkty ale my też mamy obowiązek teraz do końca rundy wszystko wygrywac:)

0

@Czajka90
Owszem:)

1

@Guffi
Koleś porównuje dane z 20.11. Zarówno na Onet jak i strony rządowej Szwecji.
Swoją drogą WTF? Ty tak na serio? Zresztą większość tu na stronie ma problemy z leczeniem i logika więc czego oczekuje.
Zegnam

1

@Nihas
Pisze Ci fakty A Ty dalej swoje. Rozumiem że jak ktoś co mówił 2+2 równa się to też negowales ho uwazales się za mądrego.
Żenada.

1

@mat32
Tylko przy tym segmencie dołożenia trochę do nowego auta to 30-60 kafli więc sporo.
Chyba że to po nowy w tej cenie:)

1

@Nihas
Rozumiem że Onet lepiej wie niż strona rządową Szwecjii:) polewka.
Żenada szkoda z Tobą gadać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?